Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba ben blog dünyasına yeni adım atan biriyim.Evli ve iki çocuklu bir anneyim. Yüksek kimyagerİm. Ülkemi ve ülkemin insanlarını çok seven ve bu ülke için iyi birşeyler yapmak isteyen; bunun için fırsatlar arayan biriyim. Elimden geldiğince iş alanımda en iyi olarak, özel yaşamımda iyiliği, d..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yılmaz Erdoğan, ezan ve sütü bozuklar!

Şu Chp zihniyetiideki insanların Ahiret,kul hakkı gibi dini terimleri kullanması inanın beni çok şaşırtıyor.Onların sıkıldığı ,bunaldığı,delirdiği konular değil miydi bunlar?Sürekli dinle uğraşan,dini öcü gösteren,din düşmanları nasıl olurda İSLAMIN AHLAK akidelerini kopyala yapıştır yaparlar sözlerine... Sütle ilgili olarak şunu söyleyebilirim, Başta belirteyim,iktidarı körükörüne savunan biri değilim ben,hatalarını da güzel işlerini de objektif şekilde değerlendiren biriyimdir...Bu süt meselesinde de CHP'nin bildik tanıdık hal ve tavrını yine gördük,kendileri birşey yapar göstermek için herfırsatı değerlendiren böyle kalitesiz,sadece kavgayla beslenen bir partiye gün doğdu.Basit bir sözüm ona zehirlenme vakasıyla...Atladılar üstüne olayın büyütüp nemalanmak istediler. Yılmaz Erdoğana gelince kendisini hiç ama hiç sevmem...Orak Çekiçli şiirlerini hiç okumadınız mı?PKK'lılara "Onur Savaşçıları" sözünü söylediğini duymadınız mı acaba?Sizin yapınızla pek örtüşmez diye düşünüyorum.

12 Mayıs 2012 10:14
Roman okumayı sevenlerden misiniz?

İşte sizin gibi kitap okumayanlar yazı yazarsa sonuç bu olur...Okur olmadan yazar olmak ne komik...Bence kitap okuyun da ufkunuz gelişsin...Çok dar bir mesafeden bakıyorsunuz hayata...Bu darlık da ancak böyle dar görüşlü olursunuz.Gördüklerinizle yetinirsiniz...Bu arada kendi yazınız içindeki büyük çelişkilere bakın 1-Kitap okunan kılıflar insanlara giydiriliyor sonra da nasıl oluyorsa tek yumurta ikizleri bile olsa aynı düşünceyi kazanamıyor.2-insanların kendine ait ideali yok bunu bir yerlerden devşiriyor ama nasıl oluyorsa beyin de muhafazakar değişmiyor..KOMİK yaaaa..TIPda beyinle ilgili araştırmaları OKUYUN...3-İnsan öğrenmek istediğini soruşturur,araştırır ama bunu yaparken her ne hikmetleyse kitap okumaz..KOMik yaaa.. Bari kitapla roman ayrımını yapın yazınızda belki ordan kurtarırsınız kendinizi.Bugün ilk kez okudum yazılarınızdan üçünü ama bunu okuduktan sonra sizi kesinlikle okumam.Yazmıyorsunuz.Aklınıza geleni sıralıyorsunuz.Edebiyatla ilgili de okumanızı tavsiye ederim...

01 Mayıs 2012 13:55
Kapanmak ya da kapanmamak... Bütün mesele bu değil!

Sizin özel hayatın gizliliğiyle ilgili kurallarınız var da..Caminin sahibinin kuralları yok mu?Nefisle değil görüntüyle alakalı bir üsturupsuzluk değil mi sizce bizim kutsallarımızın üzerinde birilerinin dini ritüellere çok ters gelen bu görüntüleri.Derdiniz birilerinin biryerini görmekse merak etmeyin her yerde salına salına teşhir ediyorlar sizin gibiler için...Ama sorun ibadet ettiğimiz kutsal camilerimizde olması...Bunu anlamayacak ne var , nerelere çekiyorsunuz siz...Ama sizde amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.Allah'ın evinde de olsa zorla günahı yayarız diyorsunuz yani...Ayrıca Sultan Ahmet , sizin için sadece turistik alan di mi unutmuşum.Namaz, cami, dini kurallar ...Çok yabancı size bunlar irticacı ların işi...Tıp okuyan biri için çok sığ bir düşünce...Biraz derin düşünün..

01 Mayıs 2012 13:35
 
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 649
Kayıt tarihi
: 06.05.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster