Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Eylül '07

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
299
 

Bu bayrak hepimizindir

Bu bayrak hepimizindir
 

Hepimiz Atatürk'ün Çocukları, Venizelos'un Torunları ve Koçaryan'ın Evlatlarıyız tek bayrak altında
Bu gerçek hiç bir zaman göz ardı edilemeyecektir. Bütün olumsuzluklara rağmen gerçek yine gerçekolarak kalacaktır. Bu gerçeği kabullenmek en büyük olgunluktur. Çünkü bu gerçeğin adı Türkiye'dir.Geçmişte yaşanmış olan acılar geleceğe ışık tutar. Bizler T.C kimliği altında doğup büyüdüğümüz topraklardan hiçbir zaman koparamiyacaklar bizleri. İdeolojilk farklılıklara rağmen haykırmaktır özgürce düşünceni.''Ya Sev Ya Terk Et'' diyenin karşısında bir kaya gibi durabilmektir.
Ben bu ülkede yaşayan biri olarak etnik kökenden olan insanların bir arada mutlu ve huzurlu yaşadığına bizzat tanık oldum.Ben bu sözleri söylerken. Ben bunları yazarken bile gurur duyuyorum çünkü ben bu köklü tarihin bir evladıyım.Bu gerçeğin ta kendisidir...

''Ne mutlu Türk'üm Diyene''

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sevgili Niko, tüm blog'larını şimdi okudum, bazı olumsuz yorumlara rağmen, sizin yazmanızı, daha çok yazmanızı isterim, yazım tarzınız ve düşünce yapınız takdire değer, evet bizler burada, köklerimiz bu topraklarda, hep birlikte kardeş olarak büyüdük, benimde en iyi arkadaşlarım, Türk, Ermeni, Rum ve Yahudi'ydi, ayırım nedir bilmezdik, karşımızdaki arkadaşlarımızı ötekileştirmezdik, onların bayramında biz giderdik, bizim bayramımızda onlar bize gelirdi, bir yere gidildiğinde hep beraber giderdik, ayırım yapmazdık, kimde varsa hemen paramızı denkleştirirdik ve şu anda da öyleyiz, iyiki sende MB yazarları arasındasın, fikirlerinden faydalanmasını bileceğiz. Gazete'miz Milliyet bizlere çok büyük olanaklar verdi, yazmaya ve paylaşmaya devam edeceğiz, bunun içinde, Gazete'miz Milliyet'e ve Sayın Editör'lerimize çok teşekkür ederim.. Sevgi ile kal..

Ohannes 
 30.09.2007 21:08
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 774
Kayıt tarihi
: 27.03.07
 
 

Ben İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları 1.sınıf öğrencisiyim. Rum kökenli ve gele..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster