Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Ekim '07

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
1766
 

Çekmecenin barındırdıkları

Çekmecenin barındırdıkları
 

Saat 22:24 evdeyim. Eşim oğlum Furkan' ın karnını doyururken içine çay koyduğu biberon ile, oturduğum yerden doğrularak aklıma bir anda blok yazma ufku çakıverdi. Bir şimşek misali. Oturduğumuz odanın pencere karşısındaki duvarda paralel olarak yaslı durmakta olan büyük, uzun, aynalı konsolun orta enüst çekmecesini açtım. Çekmece o kadar kalabalık ki, içine ben düşsem kaybolurum. Misvette kağıda yazmak için şuanda okuduğunuz bloğumu;ilk işim kalemimi aramak oldu.Ama kalemime ulaşılamıyordu.Meşgule aktardı diyerek iğrenç bir espiriyi ekledik =)) , neyseki çekmecenin kolay yerindeymiş de buluverdim kendisini.Gözüme takılan, çekmecede Metin Arslan'ın yazdığı ve yönettiği, kareografisini sevgili İpek Değer'in yaptığı " Çizmeli Kedi " isimli çocuk müzikalinin cd'si idi.

Çocukların ençok sevdiği tiyatro ve masallardan birisidir.Bu arada Furkan elimden cdnin kabını aldı hemen.Üzerindeki kedi resmine bakıyor merakla.Antalya'dan aldığım gemi kabartmalı Kemer yazılı biblo da çıktı aralarından.Bir de cep telefonumun şarz aleti çıkıverdi çekmecenin derinliklerinden.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Aman da aman:) Maşallah... Ne tatlı bir kuzucukmuş bu.

Pınar Güner  
 30.10.2007 16:01
Cevap :
sağol pınar arkadaşım sayfama uğrayarak beni mutlu ettin.fakat aynı mesajı 3 kere yollamışsın di mi =)) olsun.Ewet oğlum çok tatlıdır.Bir de akşama eve gidince içeri girdiğimde bacaklarıma koşup dolanması yok mu dünyalara bedel o an.Darısı başına =))) tekrer teşekkür ederim pınar.eline sağlıklar.yine beklerim seni...... sevgler..... gokhancenker@hotmail.com...  30.10.2007 16:11
 

Aman da aman:) Maşallah... Ne tatlı bir kuzucukmuş bu.

Pınar Güner  
 30.10.2007 16:01
 

Aman da aman:) Maşallah... Ne tatlı bir kuzucukmuş bu.

Pınar Güner  
 30.10.2007 16:01
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 749
Toplam yorum
: 2097
Toplam mesaj
: 46
Ort. okunma sayısı
: 1905
Kayıt tarihi
: 11.10.07
 
 

Yazmanın hayatın akışının bir parçası olduğu kanısındayım. 6 Mayıs 1982'de doğdum ve İstanbul Kar..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster