Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Ağustos '11

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
364
 

Devamı yarın 1

İstediğiniz kadar güvenin kendinize; aşık olunca siz bile kendinize inanamazsınız. Hele de aldatılmak, paylaşılmak konuları geçince önünüze baktığınız durumlar anlar olur. 

Utanmayın, bu hayatın size 'sizin bile kendinizi tanımadığınızın' bir göstergesidir. Bazen siz bile kendinizi tanıyamazsınız; bu doğru. Ama tanındığınız halin dışında görünmeyi de asla başaramazsınız. 

Bugün yine sorgu sual günü. Yine birçok soru işaretinin havada kaldığı ama yine de gülüp geçmek için kimsenin sizden daha değerli olmadığını fark edebileceğiniz günlerden bir tanesi. 

Herkese merhabalar. Ve herkese huzur dolu bir gün olsun. 

hatun kişi. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhabalar, Yeni bloglar sıralamasında gördüm bloğunuzu ve merak ettim “Devamı Yarın 1” başlıklı makaleniz çok ilginç geldi bana. İnsanın kendine olan güveninden tutun da, aşık olduğu hali, aldatıldığı ve paylaşıldığı anlardan bahsederek, vermek istediğiniz mesajı yani damardan olan konuyu ikinci paragrafta insanın kendini bile tanıyamadığı hallere düşüren hayatın acı gerçeğinden bahsederek, yine de değerli olanın kendimiz olduğu gerçeğini vurgulamışınız. Evet çok doğru bir yaklaşım. Tebrik ederim. Kaleminizi ve yüreğinizi kutlarım. Hoş Gelmişiniz diyor ve değerimizden ve değerlerimiziden ödün vermeden hayatın acı gerçekleriyle yılmadan, usanmadan, büyük bir metanetle ve sabırla mücadele edelim. Bu mücadelenin galibi mutlaka biz olmalıyız. Bizler kaybeden değil, kazanan taraf olmamız dilek ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun. Sağlıcakla kalın. Saygılarımla.

Pervane 
 28.08.2011 0:19
Cevap :
tesekkür ederim onure ettiniz beni :) hoşbulduk o zaman :)  28.08.2011 14:06
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 17
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 234
Kayıt tarihi
: 25.08.11
 
 

14 senedir öğrenciyim ve bu sene bitirmeyi planlıyorum. Fırat'ı okumayı ve daha bir çok şeyle ilgile..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster