Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Mart '10

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
514
 

Dikkat! Blogda fişleniyoruz.

Dikkat! Blogda fişleniyoruz.
 

Resim: Alıntı


Sadece AKP milletvekilleri değil, blogda da fişlemeler başlamış. Yakında sertifikamızı elimize verip, hadi kızım sen yedi nolu geneleve filan diyecekler.

Dedikodudan beslemeli bu asalak tayfası işi o kadar ileriye götürmüş ki sizinde fişlenmeniz an meselesi. İstifanız bile gündeme gelebilir hatta. İstifanızı isteyebilir yağlama yıkama konusunda da uzman olan bu fişçiler. Tüm fişçiler öyle değil midir zaten?

Yürekleri yetmediği için konulara doğrudan değil dolaylamadan dalan bu fişçiler, blog blog dolaşıp var oluşları için neden ararlar. Yazdıklarınızı didik didik edip, notlar tutarak, saklandıkları köşeden çıkmak için uygun anı beklerler.

Sivrisinekten yağ çıkarıp, ortak pazara sürmek en büyük becerileridir.

Üretme kabızı olan bu asalak tayfasını, ne Türkiye, ne dünya gündemi ilgilendirir. Kendileri ilgilenmedikleri gibi sizi de işinizden gücünüzden alıkoyarak, hastalıklı ruhları ile diktikleri elbiseleri size giydirerek, kendi yaratıkları karanlık koylarına çekmek isterler.

Bunları tanımıyor olabilirsiniz. Hiçbir alışverişiniz olmuyor da olabilir. Fakat bu tayfa kafayı taktığı blogcuları yakın markaja alarak günü geldiğinde size kendini tanıtır.

Bu tanıtma abi ayaklarında olabilir, hemşeri ayaklarında olabilir, oooo sen de bizim meslektenmişsin abla, amca, dayı ayaklarında olabilir. Ayak çeşidi çok bunlarda.

Onun için yazdıklarınıza dikkat edin. Sevdiğinize, sevmediğinize methiyeler filan düzmeyin.

Methiye düzerken blog ağabeylerinden izin belgesi alın. Ancak onun yol göstericiliğinde düzün düzecekseniz de.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yazar ve düşünce adamı hatta herkes özgür olmalıdır.Fişleme,dinleme uğraşları içinde olanlar bu çağın adamı olamazlar.Öğrenmek istedikleri birşey varsa dinlemelerine,fişlemelerine gerek yok.Ben kendim söylerim.

Kerim Korkut 
 01.04.2010 22:36
Cevap :
:)) Öyle olmalı. Kimseyi fişlemek, yargılamak, etiketlemek kimsenin haddine düşmez. Saygılar  02.04.2010 1:56
 

"Kargadan korkan arı ekmez" diye çok güzel bir sözümüz var. Atalarımız böyle güzel sözleri uzun tecrübelerden sonra söylemişlerdir. Yazma özürlü olan okuma özürlüdür de. Ne okuduğunu bilmez. Bir de "Korkunun ölüme faydası yok" demişler. Devam-selam ÜŞDirlik

Ünal Şöhret Dirlik 
 30.03.2010 0:02
Cevap :
Korkunun ecele faydası olmadığını bilirim. Günüm gelmişse gözüm açık da yürürüm ölüme ama onursuz yaşayamam. Kişilerin onuru, gururu, haysiyeti ile oynanıyor burada. Kendi hastalıklı ruhlarına göre elbiseler dikilip, giydiriliyor. İşte bunlara göz yumamam, susamam. Yummamamız lazım. Biz burada güzel şeyleri paylaşmaya geldik. Birilerini çekiştirmeye, birilerini merak etmeye değil. Bilmek istediklerimiz elbet var. Mesela egeçen yıl ne olmuş tarihte. İnsanlık adına ne gibi buluşlara imza atılmış. 5 yıl önce benzin kaç paraymış, şimdi kaç para gibi yararlı çalışmalara imza atılsa da keşke de biz de yararlansak. Hangi köşe yazarı ya da şair kimin için methiyeler düzüyormuş, ya da kimi büzüyormuş, kendi adıma beni hiç mi hiç ırgalamaz. Fakat hala yayıkda tereyağı yapan bir köylü kadını varsa bu beni ırgalar. Hala pamuk ekiliyor ve toplanıyorsa bir yerlerde bu beni ırgalar. Kimin ne yaptığı saçmalıkları değil. Selam ve saygılar.  30.03.2010 0:14
 

bunlaaaaaaarrrrr! Ucuz kalite bunlaaaarrrrrr!!! Sıfır insan bunlaaaaaarrr!

yekruseha 
 29.03.2010 13:51
Cevap :
Aynen öyle. Bıraksalar da dünya için güzel birşeyler yapsak. İnsanlık için. Sevgi için, aşk için. Yok. İşleri güçleri tele kulaklık yapmak.  29.03.2010 14:04
 

...boşşşverrr....gönlünce yazmaya bak sen...selamlar...

nedim üstün 
 29.03.2010 10:22
Cevap :
Parazitsiz bir dünya! Mümkün müdür acaba? Cevap veriyorum. Mümkün değildir. Biri gider, biri gelir bunların. Vasiyet mi atıyorlar ne?  29.03.2010 13:44
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 669
Toplam yorum
: 6100
Toplam mesaj
: 564
Ort. okunma sayısı
: 1473
Kayıt tarihi
: 19.01.07
 
 

Bir on dört mart sabahı güneş henüz arz-ı endam ederken üzeri yongalarla kaplı, küçük pencereli, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster