Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Ekim '12

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
336
 

Dost Beykoz'dan bir yenilik daha!..

Dost Beykoz'dan bir yenilik daha!..
 

Dost Beykoz bundan böyle 15 günde bir yayınlanacak


Dost Beykoz Yazar kadrosu Kavacık Et Mangal Restaurant’ta ki akşam yemeğinde bir araya geldi… Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunulan toplantıda, Dost Beykoz’un daha önce ayda bir olan yazılı yayının 15 güne düşürülmesine ilişkin yazarlarla fikir alışverişinde bulunuldu.

Kader Gür, Sinan Kavrak, Murat Miniç, Raif Öztürk, Erdal Öztürk, Dr. Mahmut Akyıldız, Nimet Er, Muharrem Kaşıtoğlu, Talip Ercan, Ekrem Tuncer, Mehmet Ali Anafarta, Asım Özdemir, ve melih Perçin’in hazır bulunduğu toplantıda, Dost Beykoz’un, 11 Temmuz 2012’de yapmış olduğu 10. daveti ve yine Dost Beykoz yazarlarının, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i konuk ettiği Mavi Karadeniz TV’de ki, “Dost Beykoz Soruyor, Başkan Konuşuyor” isimli canlı yayın programı değerlendirildi.
Dost Beykoz yazılı yayını 15 günde bir çıkacak…

Dost Beykoz’un bundan böyle okuyucularıyla 15 günde bir buluşacak olmasını isabetli bir karar olarak yorumlayan yazarlar, Beykoz için bu kararın hayırlı olacağı yorumunu yaptılar.

Murat Miniç, bu kadro bu yükü taşır

Genel Yayın Yönetmeni Murat Miniç, yapmış olduğu açıklama da, bu kararın zor alınan bir karar olduğunu ve nihayetinde bu kadronun bu yükü taşıyabileceğine inandıkları için bu kararı verdiklerini söyledi.
 
Erdal Öztürk, 15 günlük değil bu kadro haftada biri bile taşır

Dost Beykoz Yayın Koordinatörü Erdal Öztürk, değerlendirmesinde, Beykoz’un en kaliteli ve değerli insanlarıyla Dost Beykoz çatısı altında Beykoz adına faydalı işler yaptıklarını ve bu çalışmaların kamuoyunda karşılık bulduğunu ifade ederek, bu kadronun haftalık bir yayına bile imza atabilecek bir donanıma sahip olduğunu dile getirdi. Erdal Öztürk, Beykoz’da Dost Beykoz’a ilişkin, yereli aştı, ulusalın kapısında bekliyor yorumları yapıldığını söyledi.

Muharrem Kaşıtoğlu, Sorumluluğumuz artmıştır.

Dost Beykoz’un kurucularından Muharrem Kaşıtoğlu’da, yayıncılık anlamında gerçekten Beykoz tarihinde önemli bir başarıya imza attıklarını ve Dost Beykoz’un başlatmış olduğu ilklere her gün bir yenisini eklediğini ifade ederek, Dost Beykoz’un yayın periyodunun 15 günde bire düşürmesiyle birlikte artan sorumluluklarını daha bir özveriyle taşıyacaklarını kaydetti.

Raif Öztürk, elimizi taşın altına koymaya hazırız…

Raif Öztürk değerlendirmesinde, 15 günde bir yayın hazırlamanın ciddi bir emek gerektirdiğini bununla birlikte ekonomik anlamda da önemli bir yük olduğunu ifade ederek, bu çerçevede ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını belirtti.

15 günlük yayın periyoduna giren Dost Beykoz, ekim ayında iki kez okuyucularıyla buluştu. Okuyucu tarafından memnuniyetle karşılanan Dost Beykoz’un farklılığı yeni projeleri de beraberinde getirdi… Dost Beykoz’un kısa süre sonra mobil web sitesinin de hizmete gireceği açıklanan toplantıda, mobil web sitesi için program yazılımın devam ettiği ve İstanbul’da 15 günde bir yayınlanan 20 sayfa başka bir yayın olmadığı kaydedildi.
 
Diğer yandan, 2. TV programı için alt yapı çalışmalarının başlatılması kararı verildi.
www.dostbeykoz.com.tr

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yayıncılık zor ve sorumluluğu ağır bir iştir. Yolunuz aydınlık olsun. Beykoz'dan size selam olsun. :)

A y s a n c a 
 21.10.2012 18:01
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 141
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 497
Kayıt tarihi
: 04.09.12
 
 

1972 yılında Rize Güneysu'da doğdu. Eğtim hayatını orada tamamladı. Zaman içinde Avrupa'nın bir ç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster