Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ağustos '17

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
831
 

Erdal Ceyhan'ın ardından....

Erdal Ceyhan'ın ardından....
 

Erdal beyin son fotoğrafı. Allah rahmet eylesin.


Milliyet Blog’un değerli yazarlarından Erdal Ceyhan’ı kaybettiğimizi  önce Ata beyin mesajından sonra da  Hüseyin Başdoğan arkadaşımızın yazısından öğrendim.  Allah gani gani rahmet eylesin.  On yıldan fazla zamandır bulunduğum Milliyet Blog içerisinde, ondan fazla arkadaşımızın vefatını bu satırlarda okudum.  Şahsen tanışmasak bile, gerek Milliyet Blog’da  gerekse Facebook’ta zaman zaman Erdal beyle de paylaşımlarımız oluyordu. Hatta bir tarihte yazmış olduğum “Ben de blog partisi kurmak istiyorum” başlıklı bir yazımda kendisini başbakan yardımcısı olarak gösterdiğimde, yazıma yaptığı yorumunda “Aman hepimizi sürgüne göndermesinler de” diye esprili bir gönderide bulunmuştu.

21 Temmuz tarihi ise kendisinin doğum günüydü. Ve Facebook aracılığıyla özellikle öğrencilerinden çok fazla gelen doğum tebriklerini sıcak bir şekilde cevaplamıştı.

Kendisine yaptığım en son yorum “Bu cezayı vermiyorum” başlıklı yazısıydı. O yazısında aynı gün iki defa üst üste yemiş olduğu trafik cezalarından dert yanıyor, ülkemizdeki adaletsizlikten söz ediyordu. 

Yandaki fotoğraf ise Facebook’ta paylaştığı son fotoğrafıydı.

Yaşadığı Bandırma ile, şiirleri ve özellikle Haiku’ları ile Erdal Hoca’yı hiçbir zaman unutmayacağız.  Allah mekanını cennet eylesin. Milliyet Blog ailesinin başı sağolsun.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sayın yazarım, Erdal Ceyhan Hocamızın vefatını çok geç öğrendim. Ben de biraz bilgisayarımdan uzak kaldım. Yeni öğrendim. Çok sevdiğim ve takdir ettiğim bir meslektaşımdı.Ancak oünunla yüzyüze gelemedik. Birkaç ay önca ona bir mesaj gönderdim, ancak yanıt alamadım. Demek ki O da aramızdan gözmüştü. Cevap vermiyor, boşuna gücenmiştim...Heyhat!!.... Zaman akıp gidiyor. Allah gani gani rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.Tüm sevenlerine ve Milliyet Blog daşlarımıza baş sağlığı diliyorum... Esen kalınız efendim......

Abdülkadir Güler 
 02.07.2018 22:32
Cevap :
Erdal bey Milliyet Blog'un en sevilen simalarındandı Abdülkadir bey. Ölümüne hepimiz çok üzüldük. Karşılıklı görüşmesek de, birbirimize yaptığımız yorumlarla sanki yıllardır tanışıyor gibiydik. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Teşekkürler. Saygılar, selamlar...  06.07.2018 15:47
 

Bana da, Kıbrıs'lı diye hitap ederdi. Kıbrıs'ta görev yaptığından, onu, kendime yakın hissediyordum..Mekanı Cennet olsun.

Göksel47 
 16.08.2017 19:58
Cevap :
Erdal beyin uzaktan yakından herkesle tatlı bir anısı vardır Göksel hanım. Hayat böyle işte. Bir gün hepimiz bu fani dünyadan gideceğiz. Allah herkese Erdal beyin arkasından söylenen sözler gibi sözler nasip etsin. Teşekkürler. Saygılar....  18.08.2017 0:29
 

Üzüldük..Çok..

yeşilsoğan 
 12.08.2017 15:41
Cevap :
Hem de nasıl Levent bey. Yalan dünya işte...  12.08.2017 21:28
 

İnsanın bir sevdiğini kaybetmesi ne kötü!En zor olanla karşılaşmak ve en ağır olanı kaldırmak beden gibi insanın ruhunu da sarsar.O'nu Erdal hoca yapan şeyler asla ölmeyecektir.Daha güzel şeylere doğmuş olması fikrimiz az da olsa üzüntümüzü hafifletir.Eski O'nun yeni O'nda rahat etmesini ve huzur içinde değişim dönüşümünü sürdürmesini dilerim...Hepimizin başı sağolsun.Nurlar içinde yoluna devam etsin o değerli ve güzel insan...Selam ve saygılarımla.

Abbas Oğuz 
 12.08.2017 14:40
Cevap :
Uzun zaman içerisinde iletişimde bulunduğumuz kişilerin ölecekleri hiçbir zaman aklımıza gelmez Abbas bey. Bir gün ölüm haberlerini aldığımızda ise oldukça etkileniriz. Erdal beyle de şahsen tanışmamamıza rağmen, hepimiz oldukça fazla etkilendik. Allah mekanını cennet etsin. Işıklar içinde uyusun. Teşekkürler. Saygılar...  12.08.2017 21:28
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 974
Toplam yorum
: 7879
Toplam mesaj
: 126
Ort. okunma sayısı
: 3361
Kayıt tarihi
: 16.01.07
 
 

2017 Basın özgürlük endeksine göre 180 ülkeden 155. sırada olan ülkemizde yemek tarifleri  ve tel..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster