Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Mart '10

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
2362
 

Eskide kaldı artık: O, eskidendi!

Eskide kaldı artık: O, eskidendi!
 

Resim: Milliyet fotogaleri.


Yıkılmaya mahkum hayaller kurmak; satılmaya mahkum aşklara kanmak; bitenlere, gidenlere yürekten yanmak... Eskide kaldı artık: "O, eskidendi!"

Her karşımda güleni dost sanmak; her elimden tutanı yar sanmak; her 'yanındayım' diyeni var sanmak... Eskide kaldı artık: "O, eskidendi!"

Her kalbimi kıranı hor görmek; her insana hatayı çok görmek; her sılada vuslatı zor görmek... Eskide kaldı artık: "O, eskidendi!"

Kararmış kalpleri aklamaya çalışmak; kirlenmiş sevgileri paklamaya çalışmak; her kötü söz diyeni haklamaya çalışmak... Eskide kaldı artık: "O, eskidendi!"

Sesimi duyamıyorsan, kusura bakma bağıramam; anlamıyorsan beni, sen bilirsin paşam, ağam; meşke davet bekleme, çal kapıyı, çağıramam... Eskide kaldı artık: "O, eskidendi!"

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

İsyanlardamıyız ne? Eskisi veya yenisi... boş ver biz insan gibi insan olalım da elbet hak yerini bulur... sevgilerimle..

fugen 
 10.04.2010 22:42
Cevap :
Biraz isyanlarda gibiyim... Ama yine de insan gibi insan olmaya devam... Eski bir yazımda da dediğim gibi: "...Adam gibi adam olma istersen; ama insan ol; eğer olabilirsen!" Sadece sevgiyi ispat çabalarına son! Yorumunuz için teşekkür ederim... Sevgi ve saygılarımla!  13.04.2010 13:56
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 302
Toplam yorum
: 208
Toplam mesaj
: 64
Ort. okunma sayısı
: 1061
Kayıt tarihi
: 02.05.07
 
 

"1988 Adana doğumluyum. Oldukça başarılı bir öğrencilik serüvenimin ardından eğitimimi noktaladım..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster