Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Kasım '08

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
547
 

Flaş, flaş, flaş!

Flaş, flaş, flaş!
 

Pazar günü, o da aramızda olacak.


Şimdi aldığım bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Özelikle İzmir Blog toplantısına gelecek olan arkadaşlara sürprizim olacaktı ama ben dayanamadım sizlere haber vereyim dedim.

Hem de bizlere çiğ köfte yoğuracak…

Sazını eline alıp türküler söyleyecek…

Yalnızca bu toplantı için benim geçen hafta yaptığım teklife bugün cevap veren

Değerli blog arkadaşımız

İzmir’e geliyor. Hem de Milliyet Blog toplantısına.

Kim mi?

Sıkı durun.

Hem de Adıyaman’dan geliyor.

Kendisi öğretmen.

Hem de Atatürk sevdalısı olanından,

Galatasaraylı, Galatasaray maçlarını yorum getirdiği kadar Fenerbahçe maçlarını da yorum getiren…

Bu arkadaşımızı artık tahmin etmişsinizdir.

Kim olduğunu?

Kim mi?

Fahrettin Çitil Pazar günü aramızda olacak.

Yanında yeteri kadar malzemesiyle geliyor.

Çiğ köfteler yapıp bizim kalbimize taht kuracak.

Sazını da alıp geliyor.

Kim bilir bizlere söyleyeceği güzel Türküleri olacak...

Geliyor, geliyor Fahrettin Çitil geliyor.

Dip not: Kendisi bana geleceğini iletirken demişti ki: “Ahmetçiğim geleceğimi kimseye söyleme herkese sürpriz olsun.” Ama ben dayanamadım burada açıklıyorum.

Fahrettin Bey’in geleceğini açıkladığım için kendisi bana kızmaz.

Anlaşılan Pazar günü çok güzel eğleneceğiz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Benim daha önceki duygusal yorumumu yayına almaman iyi olmuş. Umarım bundan sonra böyle şakalar yapmazsın! Fahrettin Bey de böyle lüzumsuz bir şakaya iştirak ettiği için, benim gözümde değerini yarıya indirdi. Selamlar. Bunu yayına al lütfen!

Mustafa Mumcu 
 30.11.2008 22:12
Cevap :
Tabi de bu yorumu da yayına alacağım. Herkes Fahrettin Bey'in neden gelmediğini sordukça bende böyle bir şakaya iştirak ettiğim için üzüldüm. Gelseydi herkesin gözünde büyüyecekti. Sevgi ve saygılarımla.  01.12.2008 9:18
 

Başta değerli dostum Ahmet Üstündağ ve İzmir'deki toplantının katılımcılarından çok özür diliyorum. Adana'da bulunan dünürümün vefatının 52. gecesi olması münasebetiyle İzmir toplantısına gelemiyeceğimi üzülerek belirtmek istiyorum. Önceden gününü hesaplayamamak hataydı ve çok üzgünüm. Orada buluşacak olan dostlara ve değerli Ahmet Üstündağ'a sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum.

Yalnıztürk 
 30.11.2008 21:28
Cevap :
Fahrettin Bey'ciğim özürünüz kabul edilmemiştir. İlk önce şaka diye yola çıktık ve ben toplantıda herkese şaka olduğunu söyledim. Şimdi dünürünüzün vefatının 52. gecesi olduğu söylemeniz ne kadar inandırıcı olabilir. Herkes neden gelmediğini sordukça şaka desem de gerçekten zor durumlara düştüm ve cevap veremedim. Yani şaka oldu bir kaka.  01.12.2008 9:24
 

şuan,şu saatlerde buluşma yerine doğru gidiyorsunuzdur..bol muhabbetler..güzel sözler..kahkahalar dilerim katılan herkese..buluşma yazınızı da bekleriz..

Gülden Işık 
 30.11.2008 12:39
Cevap :
Keşke sizin gibi güzel insanlar da birlikte olabilselerdi. Zonguldak'a selamlar.  01.12.2008 9:46
 

Sevgili Ahmet, Fahrettin Bey'le tanışmayı ikimiz de istiyorduk. Hatta benim kendi yazılarına da yorum yapıp eleştirmemi istemişti bir ara, hatırlıyorum. Bir türlü nasip olmadı. Araya hastalıklar da girince. Nasip yarınaymış. İnşallah önemli bir durum olmaz da gelir. Açıkça belirteyim, benim sağlık durumum şu anda düzgün değil. En ufak bir harekette nefes nefese kalıyorum. Ama, değerli blog dostlarımı yalnız bırakmayacağım. Su koyvermek yok. Adem'in rüyası gerçekleşirse darılmazsınız artık, "İzinsiz toplantıyı terketti!"diye. Her şeyi hazırladık. Şu anda hava yağmurlu değil, inşallah yarın da yağmaz. Genç arkadaşlarım Pınar Zehra Zora ve ALYOŞA gibi güzel dostlarımız gerekli ilgiyi göstereceklerdir. Ben de sizlerin arasında bulunmaktan gurur duyacağım. Evime gidecek takatım yok, 2 gündür dükkanda yatıyorum. Kılık kıyafetimden dolayı da herkesten özür dilerim. FAHRETTİN HOCA ile ilgili bu bloğu yeni gördüm. PINAR Hanım söyledi. O yüzden yorumum gecikti. Saygılarımla.

Mustafa Mumcu 
 30.11.2008 0:00
Cevap :
Fahrettin bey arkadaşlara bir şaka yapalım dedi ama yapmak istediği şaka nihayetin de kaka oldu. Mustafa ağabeyciğim bu yorumunu çok geç aldım. Herhalde editörlerde takıldı. Yayınlayamamın sebei bundan. Şimdi yayına alıyorum. Herhalde Fahrettin Bey bu yorumunu ve cevabımı da okurda ne kadar çok beklendiğini ve sevildiğini anlar. Toplantı da izlemlerim Fahrettin Bey'i aradığı yöndeydi. Sizler değil herkese şaka olduğunu dilim döndükçe anlatmaya çalıştım. Herkesin yüzünde ki buruşuk ifadeleri görünce ben de buna alet olduğumu anladım. Haklıysınız. Ben dahi kendisiyle tanışma fırsatı bulacaktım. Her neyse sağlık olsun. Sağlıkla kal.  01.12.2008 9:13
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 540
Toplam yorum
: 1220
Toplam mesaj
: 179
Ort. okunma sayısı
: 3164
Kayıt tarihi
: 02.01.07
 
 

Hiç bir motorlu araca binmeyi sevemedim. Daha doğrusu sevdiremediler. Onun yerine iki tekerlekli ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster