Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1967 doğumluyum. 24 yaşında bir kızım var. Ailem ve dostlarım, vazgeçilmezlerim, olmazsa olmazlarım. Düşüncenin en güçlü ve en hızlı enerji olduğunu bilen ve bu yüzden elimden geldiğince pozitif düşünmeye çalışan biriyim. Hayatı tüm olumsuzluklarına rağmen yaşamaya değer buluyorum. Hala inatla aşka inanıyorum. Çünkü son aş..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Atatürk olabilmek

Sana ve senin gibi oğretmenlere, değerli insanlara ne çok ihtiyacımızın olduğunu en acı şekilde , en çok , en fazla hissettiğimiz bir dönem geçiriyoruz. Her dönem biter yerine bir yenisi başlar. Dilerim bu dönemi Sevgili Atam'ın damarlarımızda taşıdığımıza inandırdığı asil kana en layık bir biçimde sonlandırırız. Yavrularımızın kalplerine, beyinlerine Atatürk sevgisini kazımalıyız. O'nun çocukları olmaktan gurur duymaları için o kadar çok nedenleri var ki, hepimiz gibi, bilmeliler...Yoksa başka birileri!!! başka saçmalıklarla dolduracak o körpe beyinleri, o minik yürekleri. Senin gibi öğretmenler yetişmeli üniversitelerimizde, kafasındaki değil beynindeki örtünün üzerine peruk takan şaklabanlar değil. Ben o zavallı insanlara hasta gözüyle bakıyorum artık. Önce psikolojik tedavi görmeleri, sonra da gerçekte Türk olmak ne demek onun dersini almaları gerekiyor. Yüreğine sağlık, "durma, yola devam"...:)))

01 Kasım 2008 19:43
4 Mayıs Fatih Ormanı pikniği duyurusu...

Sema Hanım,çok üzülerek pazar günkü pikniğe gelemeyeceğimi bildirmek için yazıyorum bu mesajı. Yurt dışından misafirim geliyor affedin lütfen , bir dahaki organizasyona inşallah diyorum Sevgilerimle

01 Mayıs 2008 21:07
Sigarayı bırakıyorum,

Siz ki bir eğitimcisiniz,şimdiye kadar bu problemi çoktaan çözmüş olmanız hatta buna hiç bulaşmamış olmanız gerekiyordu bence:)) Sigara içen kişileri, bir madde karşısında bu denli zayıf düştükleri için (halden anlamaz biri olarak) acımasızca eleştiriyorum. Size başarılar dilerken, elektronik sigaradan daha faydalı olacağını düşündüğüm bir yol önermek istiyorum.Arkadaşımın patronu bu yolla bırakmış,anlatıyordu geçenlerde.Hipnoz yolunu deneyin lütfen.0216-464 31 19 Sevgilerimle.

21 Nisan 2008 21:47
 
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 72
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 1408
Kayıt tarihi
: 06.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster