Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Ocak '09

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
1177
 

Karmaşık düşünceler

Karmaşık düşünceler
 

İyiyle kötü arasında gidip geliyor ruhum bugün. Karasızlık en üstlerde ve tüm bu karasızlıklarım karmaşayla dolduruyor düşüncelerimi. Boğuşuyorum varlığını göremediğim bir düşmanla yeniliyorum bazen bazense zaferler kazanıyorum.
Seviyorum galiba bu oyunları. Neden? diyebilirsin bana yenilenmek için derim sana, evet yenilenmek... Hiç bakamadığım gibi bakabilmek hayatıma, insanlara. Dengemi bozmadan denge sağlayamam biliyorum işte bu yüzdende söylenenlere aldırmıyorum. Kulaklarımı ellerimle kapatıp gözlerimle haykırıyorum gidin başımdan gidin yoksa içimdeki iyi yenik düşüp her şeyi anlatacak ama istemiyorum bunu. Sizi düşündüğümden değil asla, ben olmaktan çıkmamak için susuyorum. Neyse yön vermeye calışan yön bulamamışları düşünmekten vazgeçip içimdekilere yoğunlaşayım yeniden. Kısa vadeli planlar, uzun vadeli planlar, kalbimdeki bütçe açıkları, hayatımdaki bütçe açıkları hepsi bir bir sıralanıyor zihnimde. Başaramadığım ne çok şey var ama şunu bilmeli bu hayat ben biraz ınatçıyım.:) Ne dersin bu karmaşalar denize döker mi beni? buluşur muyum maviyle?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kararsızlık, çaresizlikten her zaman daha iyidir. Yüzde elli şansın var en azından:) Umudunu kaybetmeyen,buluşur bir gün maviyle. Sevgiler.

SINIR 
 29.01.2009 20:41
Cevap :
Umutlarımız her daim bizlerle olsun... teşekkürler : ))  30.01.2009 12:25
 

Ben olmaktan çokmamak için. İnsan olmanın olmazsa olmazı. Ben olmak, başkası ne der diye değil ben istediğim için. kendi adımı kendi kişiliğimi özgürce kullanabilmek. Yani beni ben yapan değerlerimi korumak. Gerekirse inatçı olmak. Ama ben olmayı kaybetmeden. Saygılarımla.

Yapukay 
 28.01.2009 9:46
Cevap :
Ben olabilmek herzaman kolay olmuyor ne yazıkkı ya da herkes için kolay olmuyor ama ben olabilmek vazgeçilmeyen bir tutkuysa sonunda hissedilen mutluluk herşeye değer. İnatsa ben olmak için verilen savaşta değerli bir araç tabi körleşmeden, yıkıp dökmeden... Çok teşekkürler  28.01.2009 9:59
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 15
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 425
Kayıt tarihi
: 06.11.08
 
 

1982 yılı Yalova doğumluyum. Maviliklere hayranlığım çocukluğumdan kalma bir tutku : )) Üniversite b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster