Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Şubat '17

   
  Kategori
  Kozmetik
  Okunma Sayısı
  686
   

  Kişisel Bakım Ürünleri

  Kişisel bakım ürünleri dendiğinde akla birçok ürün gelir. Kişisel bakım aslında genel olarak cilt bakımıdır. Fakat eller, ayaklar, koltuk altı ve yüzde vücudun her yerine farklı bakımlar uygulanır. Örneğin makyaj yaptığınız cildiniz farklı bir bakım isterken, tüm gün ayakkabı içerisinde kalan ayaklara daha başka bir bakım uygulamanız gerekir. Aynı şekilde sürekli suda olan elleriniz soğuk ve kış aylarında çatlayan dudaklar her birine uygulanması gereken bakım başkadır. Bunu bilen markalar ve üreticiler vücudun belirli noktalarına odaklanarak cilt temizliğiniz ve bakımınız için kremler, kokular ve temizleyiciler üretilir. Bu sayede daha sağlıklı bir bedene ve görünüme sahip olabilirsiniz. Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

  Genel olarak kişisel bakım ürünleri nelerdir denirse, kremler, parfüm, peeling olarak sayılabilir. El ve ayak bakımı için farklı ürünler, parfüm haricinde deodorant ve roll-on, yüz temizleme tonikleri, sabunları daha birçok ürün detaylandırılabilir. Tırnak bakımı önemli bir kişisel bakımdır. Her zaman göz önünde bulunan ve sağlık açısından da temiz tutmamız gereken tırnaklar için ayrı bakım ürünleri mevcuttur. Her türlü kişisel ihtiyacınıza yönelik ürün kişisel bakım ürünü denebilir.

  Kişisel Bakım Ürünleri Markaları Kişisel bakım ürünleri markaları oldukça fazladır. Fakat kendi içlerinde genel olarak ayrılsalarda bakım ürünü içeren markalar genellikle ürün gamını genişletir ve tüm ürünlerden üretmeye başlayabilir. Belli başlı parfüm markaları genellikle aynı kokulara ait el kremleri üretebilirler. Onun dışında el ve ayak bakım kremi üreten firmalar, tonik, peeling gibi farklı ürünler geliştirerek her alanda iyi olduğunu kanıtlar. Kişi kendini tanıdıkça cildine iyi gelen ürünü ve markayı kullanmaya devam etmelidir.

  Kişisel Bakım Malzemeleri Nelerdir? Kişisel bakım malzemeleri nelerdir denildiğinde sayılabilecek yüzlerce ürün vardır. Bu sizin vücudunuzun hangi bölgesinde kullanacağınıza göre değişiklik gösterebilir. 

  Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

   
  Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
  Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
  Toplam blog
  : 1
  Toplam yorum
  : 0
  Toplam mesaj
  : 0
  Ort. okunma sayısı
  : 686
  Kayıt tarihi
  : 23.02.17
   
   

  Özel bir bankada çalışıyorum. Gezmeyi, eğlenmeyi, kitap okumayı seviyorum. ..

   
   
  Yazarı paylaş
  • Tümünü göster