Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Mart '09

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
857
 

Moda Tasarımcısının ilk sergisi!

Moda Tasarımcısının ilk sergisi!
 

Yeşim Koç, kişisel resim sergisi, 28 Mart 2009


Blog arkadaşlarımın merakla beklediği eserlerimi '' My Life Story '' ismi ile düzenlediğim ilk kişisel sergimle gün ışığına çıkarıyorum. Ve bu sergi hakkında izlenimlerinizi merakla bekliyorum. Size bu serginin haber bültenini gönderiyorum.
Sanatçı Bülent Göncü ve Yeşim Koç, Denizatı Sanat Galerisi’nde kişisel sergilerini aynı anda açıyorlar. Aynı atölyeyi paylaşan sanatçılar, eserlerini de 28 Mart 2009 Cumartesi günü Denizatı Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle paylaşacaklar.

Sanatçı Yeşim Koç’un ilk kişisel sergisi ‘’ My Life Story’’ ile sanat dünyasına ‘’merhaba’’ derken sanatçı Bülent Göncü de ‘’ New York/New Work’’ ismini verdiği yeni çalışmalarıyla sanatseverlerle buluşuyor.

Her ikisi de moda tasarımcısı olan sanatçılar, özgün eserleriyle sanat dünyasına yeni bir soluk getirmenin yanı sıra tutkulu, cesur fantezileri büyük bir yaşamın yansımalarını gün ışığına çıkarıyorlar.

Her iki sanatçı da yaşamın ortak teması olarak seçtikleri ‘’sevişmek ve üretmek evrene artı değer katmaktır’’ sözünden güç alarak, sergilerinde evrensel barışa çözüm önermelerinde bulunmaktadır. Bu iki sergiyi aynı anda görmek isteyen sanatseverler, 28 Mart 2009 Cumartesi saat 17:30 – 20:30 saatleri arasında serginin açılış kokteyline gelebilirler. Sergi 18 Nisan 2009 tarihine kadar izlenebilir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 228
Toplam mesaj
: 66
Ort. okunma sayısı
: 1507
Kayıt tarihi
: 21.06.07
 
 

23.05.1974 İstanbul doğumluyum. Mediha Yener Moda Okulu'ndan stilistlik ve modelistlik sertifikaları..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster