Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Eylül '10

 
Kategori
Bayramlar
Okunma Sayısı
528
 

Ramazan (Şeker) Bayramı

Ramazan (Şeker) Bayramı
 

Kelebekler Özgürdür


MB'nin seçkin ve değerli dostlarının Ramazan Bayramlarını, şeker tadında mutlu ve sağlıklı geçmesi dileklerimle kutlarım.

Allah Vatana, Millete zeval vermesin. Her şey, Laik ve Çağdaş Türkiye'nin geleceği için, pazar günü yapılacak olan referandum hayırlara vesile olsun.

Barış, sevgi, dostluk, kardeşlik ve hoşgörüye dayanarak, sorunları gerilim yaratmadan, kutuplaşmadan anlayışla ve konuşarak çözmeye çalışmak dileklerimle, birkez daha bayramınızı içtenlikle kutlarım...

Hasan Göksu

Geyikli

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Mutlu Bayramlar. Demokraside ilerleme yapmış olduk. Bence bu referandum kampanyası siyasi sertliğe rağmen çok demokratik geçti. Her düşünce kendini ifade etme özgürlüğü buldu; bazı STK sözcülerinin ve siyasilerin kabalaşlmalarına rağmen kayda değer bir kavga da çıkmadı. Sonuç ne olursa olsun uyulması gereken bir millet iradesi olarak saygı görecektir. Demokrasi istediğimiz sonucu bize vermese de ona uymayı biz demokratik ahlâktan saymalıyız. Nasırımıza basan demokrasiyi alaşağı edemeyiz; ancak onu bir sonraki demokratik fırsatta düzeltmek için hemen çalışmaya başlayabiliriz. Evet de hayır kadar hayırlı olacaktır; çünkü demokrasinin kararıdır. Kararın sakıncaları çıkarsa bunu da demokrasi düzeltecektir. Çünkü demokrasi kendini kutsallaştırmayan tek rejimdir... sevgilerle mutlu bayramlar.

Muharrem Soyek 
 09.09.2010 13:35
Cevap :
Demokrasinin kazanması dileklerimle, hayırlısı neyse o olsun.. Bende sizin mübarek ramazan bayramınızı sevgi ve saygılarımla kutluyorum..  11.09.2010 19:16
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 463
Toplam yorum
: 695
Toplam mesaj
: 119
Ort. okunma sayısı
: 1514
Kayıt tarihi
: 03.12.07
 
 

Çevreye saygı, insanlık görevi olarak algılanmalıdır. Bankacılık ve finans yöneticiliği  uğraşım ol..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster