Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1985 yılında Batman'da doğdum. 2008 yılında Selçuk üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapıyorum. İstanbul ile ilgili yazılar yazmayı seviyorum. Kanun dinlemeyi ..

Devamı
 
 
Pontus etkinlikleri

bence burada ayin yapmanın hiçbir sakıncası yoktur. sizin verdiğiniz örneklere bakarsak ayasofyanın da kiliseden camiye çevrilmiş olduğunu bu sebeple hıristiyanların daima burada hakkı olduğunu söylenebilir ki bu da yanlış bir fikirdir. geçmişi unutmamak gerekir ama aynı zamanda geçmişe çakılı kalmamak da elzemdir. yapılan her etkinliğe bölücü sıfatıyla yaklaşmak ya da yorumları hep başka çıkarlara hizmet ediliyor noktasına getirmek sakıncalıdır diye düşünüyorum. bugün balkanlarda ve diğer ülkelerde osmanlıya ait onca cami var ve bir çoğu da faaliyette. o zaman bu camilerin de kapatılması ve iabdetin yasaklanması yönünde o ülkelere bir fikir vermiş olmuyor muyuz? saygılarımla...

15 Ağustos 2010 23:17
Muhammedül Emin Hz. Muhammed

Ben de teşekkür ederim. Yazılarınızı bundan böyle takip etmek niyetindeyim. Kolay gelsin.

08 Eylül 2009 01:15
Muhammedül Emin Hz. Muhammed

Sanırım her ikimiz de anlatım gücünün noksanlığından olsa gerek birbirimizi tam anlayamamışız. Ben sizin tüm yazınızı okudum ve herşeyin Allah'ın bir mucizesi olduğuna ve bunda bir şüphenizin bulunmadığına dair kısmı da okudum. Benim dikkatini çekmek istediğim husus Allah'ın varlığının maddi olarak kesinlikle ispat edilememesine dair cümleydi.Yoksa sizi Allah'a iman husunda zayıf göstermek değil kesinlikle. Yanlış sözler sarfetmişsen özür dileri. Tekrar saygılarımı sunarım Hasan Basri Bey.

07 Eylül 2009 20:38
 
Toplam blog
: 1
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 19875
Kayıt tarihi
: 01.09.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster