Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Haziran '15

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
286
 

Sen Benimsin 19 Haziran'da!

Sen Benimsin 19 Haziran'da!
 

Sen Benimsin dizisi


Sürpriz bir açıklama ile Fox tv, yeni dizisi olacak olan Sen Benimsin'i, 19 Haziran Cuma günü başlatacağını açıklamıştı. Bunda demek oluyor ki Karagul'un, sezon finali vermesinin hemen ardından başlayacaktır. İki diziyi tabi ki karşılaştırmak şuanlık mümkün değil ama, bir Karagül gerçeği olduğunun farkındayız. Yayınlandığı andan itibaren liderliğini kimseye kaptırmamış, en dişli rakiplerine bile diş geçirtirmemiştir. Fox, cuma günün kendi izleyici kitlesini kaybetmemek adına zekice davranarak aynı duygu ve konusu benzeri bir proje ileri atmakla en iyisini yaptığını düşünüyoruz. Bakalım bu taktikleri işe yarayarak, artık yaz sezonunda en karlı kanal acaba hangisi çıkacaktır? Gökhan Keser ve Rüveyda Öksuz'un, başrollerini paylaştığı dizimizin konusuna da açıklık getirelim.

Sen Benimsin Dizisi ilk başlangıçında aşk temalı olup, Ejder'in, iş seyahatı ardından güzeller güzeli bir şehir kültürü görmüş ama, yalnız başına hayatını sürdüren Nağme, ile tanıştı. Öncelikle tanışma aşamalarında Ejder, çok etkileyici davranarak kısa zamanda ilgisini çekebildi. İş ciddiyete bindiğinde ise Ejder, özellikle ailesi için bir çok yalanlar söylemişti ama, geleceği düşünmüyerek bu yalanını bedelini ağır ödeyecektir. Çünkü, aşk sarhoşu olan ikili ileri zamanı düşünmeden çılgınca bir karar vererek evlendiler. Ejder, hem söylediği yalanı açıklamakta güçlük çekerken, artık cesareti toplayarak Nağme, ile ailesinin yanına yerleşmeye karar verdiler. Yalnız bu evlilik haberi Ejder'in, aşiretini öyle bir kızdıracak ki herkes Nağme'ye, karşı gelerek bu onların felaketine neden olacaktır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kaliteli dizi yapmaz oldular. Dizi çöplüğüne dönecğine ülkemiz kaliteli diziler çekmeliler. Sağlam konusu olmalı ve sağlam emek sarfedilmeli.

Ben Kimseyim 
 09.06.2015 14:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 216
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 499
Kayıt tarihi
: 07.01.15
 
 

Merhabalar, dizi seyretmeye bayılıyorum. Özellikle Türkiye'nin, en güncel dizilerini takip edip, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster