Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Ekim '15

 
Kategori
Kişisel Gelişim
Okunma Sayısı
1051
 

Sevgi iyileştirir

Sevgi iyileştirir
 

İnsanları sevgiyle sararsanız onları güçlendirirsiniz. Sevgi güçlü bir enerjidir.

Başkalarının sevgisiz, kaba ya da saygısızca tavırlarına tepki göstermekten vazgeçmeyi öğrenin. Acı ve incinme nedeniyle gösterdiğiniz tepkiler sizi sakin, huzurlu merkezinizin dışına çıkarır. Kendinizi sevin, tepkileriniz sizin istediğiniz değerde olmasa bile.

Kendinizi sevgiye açtıkça çevrenizde daha güzel bir dünya deneyimleyeceksiniz. Kendinizi sevdiğiniz kadar başkalarını da sevin. Sevginizin değerini bilmediğini düşündüğünüz insanları bile sevin. Çünkü siz onları sevdikçe kendi titreşiminizi yükseltir, böylece daha iyi şeyleri kendinize çekersiniz.

Hayatınızda her şeyi sevmeyi öğrenin. Her bir duyguyu, düşünceyi ve giriştiğiniz her bir eylemi… Kendinizi gelişmek ve tekamül etmek için bildiği her şeyi en iyi yapan, güzel, sevecen bir kişi olarak hayal edin.

Unutmayın, siz hayal ettiğiniz kişisiniz. Bu basit gerçeğin ne kadar önemli olduğunu anladığınızda hayatınızın coşkun bir ırmak gibi aktığını göreceksiniz.

Abbas Oğuz bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Onun bereketli tohumu ihsan ve kerem yetiştirir.Kâinatın her zerresinde o vardır.O insanın şekerler yurdudur.Yusuf gibi eşsiz bir güzelliği vardır.Onsuzsa hile vardır,ziyan vardır.Gıdasısızlık vardır,hastalık vardır...Anlamlı bir paylaşımdı.Yüreğinize sağlık sayın İMER.Selam ve saygılarımla.

Abbas Oğuz 
 24.10.2015 17:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 53
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 264
Kayıt tarihi
: 23.08.14
 
 

Sevgili blog okuyucularım, Size burada sunduğum çeşitli bakış açıları, sadece ileri sürmekle kalm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster