Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Temmuz '10

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
418
 

Şimdi Uyumalıyım

Şimdi Uyumalıyım
 

alıntıdır


Zaman herşeyin ilacıdır ya, işte o yüzden, o zaman gelsin diye, sadece ama sadece uyumak istiyorum..

Günler, aylar koşarak, atlayarak geçsin, mevsimler dönsün, sonbahar gelsin, ardından kış ve yeniden ilkbahar gelsin, taptaze, yepyeni bir ilkbahar.. Yeniden yeşersin umutlarım, yeniden enerjimi toplayayım, yeniden inanayım hayatın tüm güzelliklerine, yaşama sevincim her yanımı kaplasın..

Şimdi çok uzak bunlar, giderek uzaklaşıyorum ilkbahardan. İşte o yüzden ben uyuyayım, günler, aylar geçsin, mevsimler dönsün ve yine ilkbahar gelsin. Heyecanlarımı getirsin, amaçlarımı, farkındalılığımı, paylaşmayı, güvenmeyi, inanmayı, boşa boşvermeyi, doluya sabretmeyi, üzüntüleri azad etmeyi..

Ben uyuyayım, gözlerim kapalı olunca hissetmem belki anlamsız gelenleri, görmem belki zalimleri, bir rüyaya dalarım belki, yalınayak yeşilliklerin ortasında koşarken görürüm kendimi ve yine ayakkabılarımı aramaya başlarken, havalanırım gökyüzüne doğru ve uçamaya, süzülmeye başlarım bir sığırcık misali, belki öterim bile.. Şimdi uyumalıyım tüm can acıtanları unutmalıyım, hapsetmeliyim kendi kötülüklerini vicdan mahkemelerinde...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bazen insan böyle hissediyo, an itibariyle yaşamdan soğuduğu zaman...Misal beni şu hayatta hoşaf olmaya yüz tutmuş (asidi kaçmış) kola kadar hüzünlendiren çok az şey vardır...İçsen içilmez, döksen için elvermez gözlerim dolu dolu oluyo şerefsizin.. O an bi yatayım aylar yıllar sonra yeni bi dünyaya uyanayım istiyorum..:)

Suret 
 03.08.2010 13:15
Cevap :
:) Evet, an itibariyle yazmıştım bende.. Herşey aslında anlarda saklı hüzünde, mutlulukta, yakalayabilene aşkolsun..  04.08.2010 12:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 12
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 341
Kayıt tarihi
: 14.11.08
 
 

İstanbulda doğdum, büyüdüm ve yaşamaya devam ediyorum. Muhasebeciyim hergün rakamlarla hesaplarla..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster