Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Aralık '13

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1385
 

Türk diye bir ırk yoktur!

Türk diye bir ırk yoktur!
 

Türk ırkı yoktu, hatta hiç olmadı. Oldu diyen yalan söyledi. Dedem Korkut doğmadı. Kutatgu Bilig bilemedi. Metehan yalan ve de safsataydı. Kavimler Göçü ve Atilla Macarların ve de o dönemde yaşamış olan Papanın bir uydurmasıydı. Orhun Anıtları, en az Anıtkabir kadar hiç olmadılar. Kazaklar, Çerkezler, Türkmenler, Kırgızlar, Çeçenler, Azeriler, Terekemeler, Karakalpaklar, Uzlar, Oğuzlar, Peçenekler kimdiler? Alpaslan’a Anadolu’nun kapılarını açan, Kars iline ismini veren Karsak Türkleri. Hayır, canım Kars diye bir vilayet var mı ki?

Kusura kalmayın, yazımın tamamı buraya kadar. Olmayan bir ırk için konuşmaya ne değer? Kaçın Türkler geliyor diye çocuklarını korkutan Haçlılar halt etmişler. Bizim AKP’miz ve gâvur olamayacak kadar şeref, ar ve de haysiyet yoksunu bir hükumet vekilimiz var.

Türk Milleti diye bir Millet yoktur diyen AKP millet vekiline gereken yanıtı öncelikle, Cumhurbaşkanlığı Forsunu tanımama cür’et ve de küstahlığını göstermiş olması sebebiyle, Sn. Cumhurbaşkanımızın bizatihi kendisinin vermesini bekliyorum. Makamınızın gereğini Cumhur adına yapınız, lütfen.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 620
Toplam yorum
: 171
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 523
Kayıt tarihi
: 07.09.13
 
 

Şiiri, yazmayı seviyorum..hepsi bu kadar.. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster