Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Ekim '15

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
254
 

Yemek yapsın, çocuk baksın, sevişsin, yanında gezsin; en az birinde iyi değilse evine yollayın

Yemek yapsın, çocuk baksın, sevişsin, yanında gezsin; en az birinde iyi değilse evine yollayın
 

Hepsini yapsın… Senin anan güzel mi; varsa gönder, karıyı boşayayım! Bunlar kadınların klasik görevleri. Görünüşte kadınlar bunların hepsini yapıyor görünüyorlar. Yapıyorlar da nasıl?

Bazen bunları istediğimiz gibi yapamayan kadınlarımızı eleştiririz ama tabii ki haksızlık ediyoruz; biz kendimiz her şeyi tam mı yapıyoruz? Ama kadın bunlardan en az birinde çok iyi olacak. Laf aramızda onlara tiyo vereyim. Erkekler kadınların sırasıyla yanında gezmesi, sevişmesi, çocuk bakması ve yemek yapmasını önemserler. Hatta ilk ikisini yapan kadınların kocaları yemek yapma işini ve doğurmak şartıyla çocuk bakma işini kendileri de yaparlar ya da durumları uygunsa hizmetçi tutarlar. Yani yemek yapmak ve çocuk bakmakta iyi olsanız da erkekler fazla memnun olmazlar. Onların derdi başka. Yine de önemli tabii ki.

Kadınların yanlışı şurada, bir şeyi sadece yapıyor olmak onu yapmak değildir; nasıl yaptığınız daha önemlidir ve erkek buna bakarlar. “Yemeğini veriyorum ya” Veriyorsun da nasıl veriyorsun. Yine de yatakta delirt, sen yanında gezerken akılları başlarından gitsin çocuğu bile kendileri doğururlar valla!

Yani neymiş, kadın bunlardan birinde (hangisinde yetenekli ve durumu uygunsa)çok iyi olacak. Ama mümkünse yanında gezme ve sevişme konularında iyi olsun. Yani çok güzel kadınlar bunları yapsın, diğerleri yemek, çocuk denilmek isteniyor.

Bir de bunlar aslında kadının kocasını elinde tutma konusunda sigortası. Hiçbirini yapamayan ya da kocasını memnun edemeyen kadını eşi yüzde bin beş yüz aldatır. Gerçi söylentilere göre bazı erkekler karısı feriştah olsa yine aldatırmış. Siz yine de bir konuda çok iyi olduğunuzda (özellikle popüler konularda) eşiniz size hayran olacaktır. Erkekler genellikle kendi eşlerini ölçü alırlar ve daha güzel olmayan kadına gitmezler. Ve siz en güzelseniz…

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Valla doğruyu söylemek gerekirse, bunların hiçbirini yapmam,,ama hala koca evindeyim nasıl oluyor anlamadım:)Ben erkek olsam almazdım beni..

Selda Çakmak 
 02.01.2016 21:04
Cevap :
Hiçbiri ha...24 kardeşli aşiret kızı falan mısın yoksa.Benimki de öyleydi.Yolladım babasının evine.Geri geldi.Babası bilmiyorsan öğren demiş. İstanbul'da hep hastayım abla ya. Erzurum'da bundan iyiydim.Doktor da bıktı. Niye ikide bir bana geliyorsun dedi geçen gün. Nere gideyim? İmama git de kurtulak!  04.01.2016 10:47
 

Benim Maria hic birini tovbe biri haric yapmiyor, amma velakin basimin taci, laz kizi mi, o demirbas karismayin.

Newyorker 
 29.10.2015 21:53
Cevap :
Hiçbirini yapmıyorsa niye başının tacı ki, yoksa tehdit mi ediyor...  30.10.2015 17:15
 

Merhabalar. Ben kendimi bildim bileli kadınlar hakkında böyle düşünmüyorum. Ve bu cümlemi de yağcılık olsun diye yazmıyorum, gerçekten. Ben cinsiyet ayırmaksızın Cenab-ı Hakk'ın yarattığı erkek ve kadına insan gözü ile bakıyorum. Fıtratı gereği zaten her iki cinsiyet de Cenab-ı Hakk'ın yüklediği biyolojik ve fizyolojik görevlerini layıkıyla yerine getiriyorlar. Hasbel kader, görevlerine yerine getiremeyen cinsiyete de hoşgörülü ve anlayışlı olmak gerekir. Selam ve dualarımla.

Recep Altun 
 29.10.2015 20:49
Cevap :
Valla size saygı duyuyorum...İyi bir insansınız seviyorum da. Ama bu bakış açısına katılmam mümkün değil.Kutsallık yaşamı değiştirir. Bu duyguların altında insan karısını bile öpemez. Hacı dünyası.   30.10.2015 17:05
 

bi erkek aşıksa seninle hem gezer hem sevişir yemek yapmasanda ekmek arası yer çocuk yerinede kedileri sever aşık değilsede ağzınla kuş tutsan yaranamazsın bi de üstüne dayak yersin..arkadaşları ile gezer önüne gelenlede sevişir yemekmiş çocukmuş yormayın kendinizi derim değil mi kerim..duyguların yerini yemek alır mı ..yedikçe aldatma kapasiten düşer artık..

savas barka 
 29.10.2015 17:10
Cevap :
Yani diyorsunuz ki aşk varsa sorun yok...  30.10.2015 16:59
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 4712
Toplam yorum
: 12706
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 669
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster