Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve pratikte bir işe yarayan en basit şey bile kütüphane raflarında tozlanan sayfalar dolusu kitaplardan daha değerlidir. Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. İstanbulda çalışmaktayım. Siyasete, edebiyata ve bi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sosyolojide Patronaj İlişkisi

Dini kesimde demişsiniz ama her kesimde var bu.Memurlar bankadan Key parası alıyorduk.Memurlar için ayrı bir masa kurulmuştu.Gidip hemen alıyorlardı. Vatandaş ise sıcağın alnında banka önünde saatlerce kuyruk bekliyorlardı.Koca dairede bir tek ben bu şekilde key parası almayı reddettim. Gidip kuyruğa girdim, 5 dakikada alacağım paramı 2,5 saatte aldım.Bu dediğiniz konuya Türkiye'nin %95'i uymaz.Burada yazı yazarak düşünce satan çoğu yazar da uymaz.Türkiye'de anlattığınız özelliğe uygun nüfus sadece %5'tir.Onun için bu ülke asla bir yere gelemez.Bizim insanlarımızda arıza var.Afrin'de şehit olur ama dürüstlük için kuyruğa girmez.Hayatım boyunca hiçbir işim için tanıdık aramadım.Teklif edildi hakaret saydım.Fransız Andre Jid "Tanrım beni hak etmediğim bir mutluluktan koru"

19 Mayıs 2018 23:03
Bir Kitap Analizi; Hayvan Çiftliği

Kitabı daha önce duydum, meşhur bir kitap aslında.

19 Mayıs 2018 22:49
Atın Ağzında Kaç Diş Var?

Valla belki de bu saçma tartışma dünyanın bir yerlerinde hala devam ediyordur.Yine önemli bir konu, fikir yazısı dediğin böyle şeyleri anlatır işte.

19 Mayıs 2018 22:44
 
Toplam blog
: 3609
Toplam yorum
: 11020
Toplam mesaj
: 279
Ort. okunma sayısı
: 687
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster