Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Temmuz '18

 
Kategori
Kültür - Sanat
Okunma Sayısı
33
 

"Sesli Kitap ve Dergilerde Müzik Olmasın"

"Sesli Kitap ve Dergilerde Müzik Olmasın"
 

salih arıkan


Öncelikle görmeyenler için sesli kitap ve dergi çalışması yapan tüm kurumlara teşekkür ederim. Ben çok faydalanıyorum ve okumalara devam ediyorum.

Yalnız bazı arkadaşlar kitaplara yâ da dergilere müzik koyuyorlar. Ben de şarkı türküyü sevenlerdenim.Yahu müziği dinlemekten okunan metni dinleyemiyorum. Ben faydalı olmadığını düşünüyorum. Sadece metni düzgün bir Türkçeyle okumak faydalı olur.

Bazıları da metni canlandırmaya çalışıyor.Tabiî ki insan duygusal bir varlık okuduğu metinden etkilenebilir. Buna da rastladım. Bunu tabi görürüm gayet insanidir. Ama müzik olunca dinleyemiyorum. Şiirleri okurken harika olur ama düz metinlerde benim dikkatim dağılıyor.

Yahu zengin olmayı sadece ilk çağdaki Didymus gibi paralı okuyucular tutmak için isterdim. Hem de istediğim eseri okuturdum. Özellikle getem sesli ve e-kitap konusunda harika.

Ben farklı illerden tanıştıklarımı gönüllü okuyucu olmalarını tavsiye ediyorum. Sizlerde sosyal faaliyet sosyal sorumluluk projeleri yapmak isteyenleri sesli kitap okumaya davet ediniz. Ama yanımıza gelerek değil de kaydedilerek binlerce insanın faydalanacağı kalıcı eser bırakmaya yönlendiriniz.
Salih Arıkan,Tel: 0506 514 96 93

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1156
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 64
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Karaba..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster