Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Ocak '19

 
Kategori
Sivil Toplum
 

Ahde Vefa Büyüyor

Ülkenin önemeli ailelerine ziyaretler yaparak büyük ses getiren ve İstanbul'un önde gelen sivil toplum kuruluşları arasına giren Ahde Vefa platformu yönetim kurulu toplandı.
 
Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nuran Kırlak riyasetindeki Programda, toplumumuzun esas temel ihtiyacı olan moral, motivasyon ve ahde vefa konularını ele aldık.
 
Eyüpsultan Gazel İstanbul köşk'ün yönetim kurulu başkanı Betül Melikoğlu, Sarıhan Restaurantlar zinciri Genel Müdürü Süleyman Efiloğlu ve kıymetli eşi Ayşegül Efiloğlu, Ünlülerin Cast Direktörü yapımcı Berna İçöz ve değerli annesi, Lokomotif Tanı OSGB yönetim kurulu başkanı Zinnet Fazlıoğlu ve Asistanı Atakan Görkem bey, İBB Mezarlıklar Müdürlüğü memuru Dilek Altun ve Yönetim kurulumuz Nesibe Güloğlu, Aysun Gökalp, Sema Sipahi Çelik ve Muhasebe görevlisi Merve Güler Yılmaz ile kahvaltı programımızı gerçekleştirdik.
 
Çok yakında; ünlü bestekar ve duayen sanatçı Yıldırım Gürses'in oğlu Beyazıt Gürses ile, Ünlü popstar 'Tarkan' ile birlikte bir Ahde Vefa ziyareti yapma sözünü aldık.
 
Alınan kararların ülkemize ve güzide toplumumuza moral getirmesi dileği ile, Katılım sağlayan tüm yönetime ve gönül dostlarına da teşekkür ederiz.
 
Saygı ve hürmetle
Mutlu Pazarlar
 
Toplam blog
: 48
: 286
Kayıt tarihi
: 19.11.17
 
 

Aslen Malatyalı olup 1978'de İstanbul'un Fatih ilçesinde Vefa semtinde doğdu. Özel sektördeki baz..