Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Nisan '15

 
Kategori
Döviz / Altın
 

Altın fiyatları ABD ekonomik verilerin açıklanmasıyla Asya'da düştü

Altın fiyatları ABD ekonomik verilerin açıklanmasıyla Asya'da düştü
 

altın fiyatları


Altın fiyatları yatırımcıların son kötümser değerlendirmeler mevsimsel ve sert bir East Coast kış ziyade geniş bir yavaşlamaya ilişkin olan işaretler ABD verilerini izlemekte ile Çarşamba günü Asya'da düştü.
 
New York Ticaret Borsasının Comex bölümünde, Haziran teslimat için altın vadeli $ 1,208.90.40 bir ons 0.14% hafifletti.
 
Başka bir yerde, Mayıs teslimi için gümüş 16,822 bir ons% 0.11 oranında düştü. Mayıs teslimat için bakır 2,753 $ pound 0.05% düştü.
 
Değerli metal neredeyse bir hayal kırıklığı ABD istihdam raporunun ardından yedi haftanın en yüksek ulaştı Gecelik, altın fiyatları vadeli Pazartesi günkü mitinge gelen kazanımların bazı silme, güçlü bir dolar arasında Salı günü geri düştü.
 
Geçen Cuma günü, bir beklenenden daha zayıf ABD istihdam raporu Fed merakla beklenen faiz oranı zammı gecikme olabilir söylentilere yol açtı.
 
Aylık işler raporunda, ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu ekonomisi 200.000'i aşmıştır istihdam artışı 12 ay üst üste bir çizgi durdurulması, Mart 126.000 ekledi. mütevazı iş artışları ülke 15 ay içinde işe en zayıf dönemini işaretlenmiş. Ortalama haftalık kazanç açısından, çalışanlar ülke geçtiğimiz Haziran ayından bu yana ücret küçük yıllık kazançları aldı.
 
İstihdam ya da aktif olarak iş arayan insanların sayısını ölçen işgücüne katılma oranı, aynı zamanda kasvetli bir görünüm çizdi. Mart ayı boyunca, oran,% 62.7 aşağı 36 yılın en düşük seviyesine işaretli.
 
Mart ayı ortasında, Federal Rezerv sandalye Janet Yellen Fed enflasyon% 2 hedef enflasyon doğru hareket edeceğini "makul emin" iken, faiz oranlarını yükselterek başlayabilir belirtti. Yellen Fed gösterge Federal Fon Oranı kaldırmadan önce ücret ve GSYİH büyümesi yakından tutarak olası kalkışından bir "veri tabanlı" bir yaklaşım olacağını ekledi.
 
Bu hafta başında açıklanan altın ekonomik veriler, biraz daha cesaret verici olmuştur. ISM imalat dışı endeksi 57.8 derece ile yeni siparişlerde gücü ile takviye Pazartesi günü 56.5 rakam, yayınladı. PMI Hizmet Endeksi aylık tahminler daha fazla yarım puan daha yüksek, Mart 59,2 yükseldi sonra, olumlu hizmetler verilerin ardından geldi. okuma kadar en fazla iki nokta Şubat için son okuma da oldu.

Kaynak http://altinfiyatlari.club/haberler
 
Toplam blog
: 24
: 10296
Kayıt tarihi
: 22.09.13
 
 

Turizm ve otelcilik öğrenimi görmekteyim. Bir yandan da borsa, piyasalar ve forex üzerine araştır..