Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Şubat '14

 
Kategori
Dünya
 

Çapkın Başkanlar ve çapkın olmayanlar...

Çapkın Başkanlar ve çapkın olmayanlar...
 

mesajgazetesi.com


Son günlerde dünya, ABD başkanı Obama'nın çapkınlığını konuşuyor. Öyle ki, Amerikan dergisi National Enquirer, bayan Obama'nın eşinin çapkınlığını gizli servisin örtbas ettiğini öğrendiğini ve eşinin etek peşinde koşmasından usandığını yazmış. 
 
Biraz gerilere gidelim. Bill Clinton - Monica ilişkisi de geçmişte unutulmayan çapkınlık hikayeleridir.
 
Bir suikaste kurban giden ABD'nin eski başkanlarından John Kennedy'nin de çapkınlığı dillere destandı. Zamanın meşhur artisleriyle ilişkileri yıllar boyu konuşulmuştu.
 
Ama ABD, dünyanın en güçlü ülkelerinin başında geliyor.
 
Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın Fransız aktris Julie Gayet ile aşk yaşadığına dair iddialar first lady Valerie Trierweiler’yi hastanelik etmişti. Başkanın üstelik first lady ile arasında evlilik bağı da yok. 
 
Fransız halkı, Cumhurbaşkanlarının çapkınlıklarına alışmış. Daha önce de François Mitterrand, Nicholas Sarkozy şimdi ise Cumhurbaşkanı François Hollande’ın çapkınlıkları konuşuluyor. 
 
Bugün Fransa'da demokrasinin en iyi uygulandığı ülkelerden biri ve Avrupa'nın önde gelen ülkeleri arasında sayılmaktadır. 
 
Eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin çapkınlıkları dillere destandı. 70 yaşını geçmesine rağmen genç kızlarla bunga bunga partileri yaptığını bütün dünya biliyor. Hatta İngiliz Daily Mail Gazetesi'nin haberine göre çapkınlığı yüzünden mahkemeye çıkmak zorunda kalmış. 
 
İtalya' da Avrupa'nın önde gelen ülkelerinden biri.
 
Yani çapkın başkanların veya başbakanların işleri sevgililerini şaapmak..
 
Peki çapkın olmayanlar?
 
Onlar da ülkelerini şaapıyorlar....
 
Sevgililer gününüz kutlu olsun efendim....
 
 
Toplam blog
: 974
: 3444
Kayıt tarihi
: 16.01.07
 
 

2017 Basın özgürlük endeksine göre 180 ülkeden 155. sırada olan ülkemizde yemek tarifleri  ve tel..