Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Şubat '09

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
33693
 

Carmen Electra Beyazıt Öztürk ve Sevgililer Günü

Carmen Electra Beyazıt Öztürk ve Sevgililer Günü
 

Duygular fotoğrafa ancak bu kadar iyi yansır.


Bugün 14 Şubat “Sevgililer Günü”…

Bugünü öne çıkaran duyguları yaşamışsınızdır. Anlatmak da zordur. Hani; o’nu görünce kimyanız değişir. Yüreğiniz delice çarpar. Artık “aşk, aşk, aşk” diyerek atar. Kanınız aşk rengindedir.

Ve aklınız başınızdan uçup gitmiştir. Benliğiniz aşk denen duygunun esiri olmuştur. Aklı başında insanlar yağmurdan kaçarken, gönüllü esareti kabullenmiş siz; şemsiyesiz, yavaş yavaş yürürsünüz. Divane gibi…

Sorumluluklarınızı da tatile gönderirsiniz. Eve ekmek, sabun, bakliyat, sebze, meyve, almayı unutursunuz. İyi beslenemezsiniz. Etrafı pislik götürür. Aldırmazsınız. Derken ince hastalık kapınızı çalar (Eski sahici aşklarda sıkça görülen durum… Artık böyle aşklar yok).

Dün gece bunların bir kısmı yaşandı Beyaz Show’da…

“Sevgililer Günü” sabahına bir çift daha sevgili olarak uyandı (sanırım)…

Carmen Beyaz aşkı dileriz sonsuza dek sürer… “Kara Sevda”ya dönüşmeden…

Bu aşkın kara sevdaya dönüşeceği iddiasında değilim… Çünkü; dün gece taciz de vardı. Carmen, “inanılmaz yakışıklısın, “Sevgililer Günü” için randevun var mı?” dedi ve kendine hakim olamayıp Beyaz’ın poposuna dokundu. Carmen dokununca taciz, taciz olmaktan çıkıyor tabii... Bu da; bu sevgiyi kara sevda masalı olmaktan uzaklaştırıyor.

Yine de Beyaz’ın en zor showu dün gecekiydi. Carmen’in iyice sokularak ne kadar çok beğendiğini açıklaması, Beyaz’ın 150’yi bulan kalp atışlarını evlerimize kadar taşıdı. Beyaz ilk kez bu kadar terledi. Ve Carmen Beyaz’ının alnında biriken damlacıkları sevgiyle sildi.

Beyaz dağıldı. Durumu toparlayabilmek için sandalyeden kalktı. Zorlukla seyirciye yürüdü. Dizlerini titrediği belliydi. Kelimeler boğazında düğümlendi. Aşkın bir showmeni ne hallere düşürebileceğini anlı-canlı izliyorduk… Beyaz artık eski Beyaz olur mu bilinmez?

Bilinen gerçek; bu Carmen Electra’nın Beyaz üzerinde oluşturduğu elektrik şokunun “Sevgililer günü hayratı’nı da olumsuz etkilediğidir. Günün anlamına uygun iyi düşünülmüş hayır işi Electra’nın oluşturduğu elektriğin etkisinde kaldı. Hayrattan yararlanıp ilan-ı aşk etme fırsatını değerlendirmek üzere gelen onlarca sevgili hayal kırıklığına uğradı.

Bir şey daha var. Carmen Elecra adının yarattığı düşünce, duygu, performans ve estetikten eser yoktu Beyaz Show’da… Sanki tesettüre bürünmüştü Carmen… Böyle mi planlanmıştı? Yoksa gelişen olaylar plan mı değiştirtmişti? Beyaz faktörü showgirl Carmen’i unutun mu diyordu? “O artık yengeniz” mesajı mı veriyordu? Hele hele Carmen Electra programına dansöz çıkarılması şüphelerimi tıpkı sizin gibi büsbütün arttırmaktadır?

Beyaz Show’da iyi ki Yalın vardı. Beyaz, ter basmasının olduğu zor anlarda topu Yalın’a atarak durumu kurtardı.

Benim durumumu mu soruyorsunuz? Yani aşık mıyım, sevgilim var mı? İtiraf ediyorum; (Öff terledim. Ne zormuş yaa)!.. Evet; aşığım, üstelik sevgilim de var.

Kim mi? Bunu söyleyemem işte… İpucu verebilirim… Aşk yaşadığım, sevgilim oğullarımın anası…

Sevgililer gününüz kutlu olsun…

Musa Özcan

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 165
Toplam yorum
: 184
Toplam mesaj
: 46
Ort. okunma sayısı
: 3889
Kayıt tarihi
: 25.08.07
 
 

Samsun Terme Şuvayip Köyü'nde doğmuşum. İlk ve ortaokulu Terme'de, lise öğrenimimi Ünye'de tamala..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster