Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ağustos '17

 
Kategori
Kadın Modası
 

Davetlere Özel Tesettür Kombinleri

Davetlere Özel Tesettür Kombinleri
 

Kadife ışıltısını özel davetlere taşımak bu sezon oldukça revaçta. Kadifenin asil ve saraylı havası özel gecelerde şıklığı yakalamak isteyenlere farklı alternatifler sunuyor. Özel davetlerinize ışıltı katacak 3 kadife tasarım elbiseyi sizler için seçip kombinledim. Kadife abiye elbiselerinizi kombinlerken yolunuzu aydınlatması dileğiyle beğeninize sunuyorum:

 

 

Birinci kombinimizin göz alıcı elbisesi Minel Aşk tasarımı saks yıldız elbise. Kadife ile saksın muhteşem uyumu sonucu ortaya çıkan bu zarif tasarımı, aynı tonlarda şal ile tamamlayarak ton sür ton modasını yakalamak mümkün. Ayakkabı ve çanta seçiminde de aynı tonlardan devam edip elbisenin üst kısmındaki ışıltının öne çıkmasına izin verin. Çantadaki gold detaylar ve gold bir bileklik ya da yüzük ile kombini tamamlayarak abiye elbisenin asil havasına ışıltı ekleyebilirsiniz. Pastel tonlarda bir makyaj ile gecenin en asil hanımlarından olmaya hazırsınız.

İkinci kombinimizin kahramanı, Gamze Polat imzalı gülkurusu gold kadife abiye elbise. Osmanlı döneminin ihtişamını gözler önüne seren işlemeleri ile otantik bir şıklık vaadeden abiye elbisenin rengi de göz kamaştırıyor. Kadifenin cazibesi bu muhteşem renk ve işlemelerle birleşince ortaya çıkan tasarım harikası bu abiye elbise hanımları adeta büyülüyor. Bej tonlarda bir şal ve gold ayakkabı ve çanta ile tamamlayarak saraylı şıklığı yansıtan bir kombin elde etmek mümkün.

Üçüncü kombinimizin starı By Anna markalı siyah satara elbisedir. Siyahın kırmızı ile aşkını bilmeyenimiz yoktur. Siyah ile kırmızının göz kamaştırıcı uyumu ile ortaya çıkan şıklığa dikkat çektiğim kombinde, elbisedeki fır fır detaylarla uyum içinde olan hareketli siyah topuklu ayakkabilarla kombinlemek geldi içimden. Gold kolye ile de kombine zenginlik kazandırmayı uygun buldum. Umarım beğenmişsinizdir kombinlerimi.

 
Toplam blog
: 2
: 905
Kayıt tarihi
: 10.08.17
 
 

İstanbul üniversitesi moda tasarım bölümü öğrenciliğim devam ediyor. ..