Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Nisan '18

 
Kategori
Estetik / Güzellik
 

Doğal Yüz Beyazlama Yöntemleri

Doğal Yüz Beyazlama Yöntemleri
 

arnavut kremi


Kadınlar için cilt bakımı ve güzelliği oldukça önemlidir. Özellikle cilt üzerinde yer alan kırışıklıklar, lekeler ve sivilceler kadınların bir an önce kurtulmak istediği problemlerden birisidir, bir çok kadın bu sorunu gidermek için gerek doğal gerekse de cerrahi işlemlerle bıçak altına yatıyor. Ben dahil tüm uzmanlar önceliğimizi doğal yöntemlerden yana kullanıyoruz çünkü doğanın bize sunduğu mucizevi maddeler cilde gerçekten iyi gelebiliyor bugün Milliyet Blog sayfamda size etkisi kanıtlanmış bir adet tariften söz edeceğim bu tarif Arnavut kremi, ancak hatırlatmakta ve uyarmakta fayda var her cildin yapısı farklı olduğu için bu tür karışımlar bazı ciltlerde alerjik reaksiyon gösterebiliyor bu nedenle karışımı cildinize uygulamadan önce elinizde kolunuzun küçük bir bölümünde deneyebilirsiniz.

Arnavut kremi nedir? Neden Bu Kadar Popüler?
Bizim gibi doğu coğrafyasına yakın bölgelerde yer alan ülkeler güneş ışınları açısından zengin olduğu için genetik olarak cilt tonumuz esmer oluyor. Bu bize atalarımızdan bir armağan diyebiliriz ancak bazı kadınlar cildinin bu durumunu beğenmeyip rengini açma çabası içerisine girebiliyor. Bu konuda arnavut kremi oldukça etkili diyebilirim, içeriğinde bulunan Arbutin, lanolin ve neven yağları cildinizin renk tonunu 4 kat açma özelliği sağlamaktadır.

Bilinen bir yan etkisinin olmaması ve her cilt tipine uygunluğu ile (yağlı, kuru ve karma) kadınların yıllardır ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Arnavut Kremi Hangi Bölgelerde Kullanılır?
Genital bölge
Koltuk altı
Yüz çevresi

Arnavut kremi Evde Yapılabilir mi?
Bu soruya net bir cevap vermek mümkün olmasa da eğer malzemeleri temin edebiliyorsanız yapımı son derece kolaydır. Net cevap verememe nedenim ise bazı malzemelerin bulunmasının zor olmasıdır, eğer bu ürünleri temin ederseniz Sayın Suna Dumankaya'nın tariflerini inceleyerek yapabilirsiniz.

web
instagram
Op. Dr. Ebru DURMUŞ

 
Toplam blog
: 22
: 210
Kayıt tarihi
: 13.03.17
 
 

Merhaba ben Ebru Durmuş, Myra Estetik kurucusu ve sahibiyim. Burada bulunma amacım özellikle este..