Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Mart '07

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
544
 

Kirletilmiş aşklar

Kirletilmiş aşklar
 

Tertemiz bir aşk yaşamak isterdim. İçinde gereksiz kıskançlıkların, kaprislerin, yasakların ve çıkarların olmadığı bir aşk... Milenyumda var mıdır böyle aşklar? Varsa nerdeler acaba? Kayıtsız şartsız birine güvenmek ve onunla yaşlanmak... O’nu ilk gördüğünüzde “işte O” diyebileceğimiz bir aşk benim istediğim ama.

Herşey kirlendiği gibi bu dünyada aşk da kirlendi, kirletildi. Bizler kirlettik aşkı. Hem kirlettik hem de kirletilmiş aşklara, duygulara isyan ettik sanki hiç suçumuz yokmuşcasına. Herkes Clark Kent olduğunu unutup Superman olduğunu ispat etmeye çalışırken oldu hem de tüm bunlar. En güçlü olabilmek için girdik çıkar ilişkilerine... En güçlü olabilmek için vazgeçtik en saf duygumuzudan. Ama yinede içimde biryerlerde hala bir umudum var sanırım. Belki birgün biryerlerde tekrar çıkmak için saklanıyordur aşk... Beklediği tek şey belkide sadece hepimizin sadece bir Clark Kent olduğumuzu anlamamızdır.

Siz ne istersiniz peki Superman olup kaybolmayı mı ?

Clark Kent olup yaşamayı mı? Ama insanca yaşamayı...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

yürekten dileyip istersen...Bir gün yüreğinizin sesini duyan birisi karşınıza çıkacaktır...sevgi ve saygılar.

Latif 
 14.03.2007 1:11
Cevap :
çok teşşekürler değerli yorumunuz için.Sevgilerle  14.03.2007 1:36
 

..sevgili deniz,eger "aklınla"degil,gönül gözünle,yüreginle,duygunla,sezginle bakmayı becerebilirsen,bir gün sende böyle bakmayı beceren,akıllı süpermen olmayan bir gönül adamına çarpabilir ve ateş alabilirsin..işte o sahici bir aşk olur,Clark Kent'e de gerek yok,zira onlarda hollywoodun düzmece aşk hikayeleri,gerçek aşk yıldırım gibidir..Çarptıgında bazen uçarsın,bazen sürünürsün ama bir duygu havuzunda yüzersin,yüzersin..yaşadıkların,bütün bir yaşamında en sahici hikaye olarak kayıtlara geçer..Ama "sevme korkusu" olmadan seversen,acıdan korkmadan sevme cesaretin olursa,beklentisiz sevebilirsen,kurgu yapmadan oldugu gibi aşkı yaşamayı becerebilirsen,serseri bir ruhu barındırabilirsen gerçek bir aşk mümkün,bir de böyle bir serseriye rastlayabilirsen:) sevgiler..

mehmet selim 
 13.03.2007 14:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 30
Toplam yorum
: 44
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 1072
Kayıt tarihi
: 08.03.07
 
 

İstanbul Marmara Üniversitesi'nde sahne sanatları üzerine eğitim alıyorum. Dünyanın en güzel şehrind..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster