Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ağustos '12

 
Kategori
Gezi - Tatil
Okunma Sayısı
84
 

Marmaris

Güneş'in adı, denizin tuzu, sevdanın hali Marmaris. Maviyle yeşilin buluştuğu, sevgili oldukları, sevdayı yaşadıkları yer Marmaris. Ya o koyları... Tekneden adımını attığında sanki bir çakıltaşı alacak gibisindir. Deniz öyle berrak, öyle duru. Maviye bu yüzden vurgunum. İçinde duruluğu, temizliği barındırdığı için.

Yaşam hareketlidir Marmaris'te. Gün hiç uyumaz. Uyusa hayat durur orda. Yaşadığımı hissettiriyor bu belde bana. Öyle canlı, öyle kalabalık. Yaşamı içime çekiyorum bir daha diriliyorum.

Marmaris kaç sevdayı barındırdı acaba? Gündelik ilişkiler, kopuk hayatlar, belki de tutkulu ama yarım kalan aşklar. Anlık heyecanlar, ömürlük sevdalar, terkedilişler, yeni hayat buluşlar. Kim bilebilir? Kim bilebilir ki gönülleri?

Canlılığın içinde kaybolup giden hayatlar. Kim bilebilir? Neonların arasına, kalabalığın içine, müziğin ritmine, içkinin sarhoşluğuna saklanan hayatlar. Kalabalığın içine saklandılar, kayboldular. Onlar sevdayı aradılar sevda da onları. Aradılar bulamadılar. Gittiler, kayboldular...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 390
Kayıt tarihi
: 31.07.12
 
 

Anadolu Üniversitesi İşitme Engelliler  Öğretmenliği'nden 1996 yılında mezun oldum. Şu an Trabzon..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster