Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Eylül '16

 
Kategori
Aşk - Evlilik
 

Onu bir başka sev be adam

Onu bir başka sev be adam
 

Biliyorum be adam sen annen gibi bir kadın istiyorsun onun gibi sevsin sen ne istersen onu yapsın kısacası sana annen gibi baksın istiyorsun. Yüzünden anlasın üzüldügünü ve gözünden bir damla yaş akmasın diye elinden gelenin fazlasını yapan annen gibi bir kadın istiyorsun be adam. 

Annen gibi bir kadın olmayacak boşa bekleme ama en azından seni yürekten seveni bulursan onu kusurlarıyla sev tıpkı anneni sevdigin gibi be adam. Ona hep gülümse, iyi davran, incitmemek için elinden geleni yap. Unutma kimse dört dörtlük olmayacak, yeni gelen dersen o da giden gibi olmayacak .

Biraz da kendini degiştirsen belki mutsuzlukla sona erecek hikayelerin mutlu sonla bitecek. Benim yaptıgım hataları sen yapma be adam . Onu babası gibi koşulsuz sev ve hissettir, bak o zaman o kadın senin dünyanı degiştirecek, bazen suratını asacak, neye kızdıgını bile anlamayacaksın belki ama gitmesine izin verme .

Giden kadının bir süresi oluyor daha dogrusu bir çizgisi ve o çizgi hızla bitişe, hızla tükenişe dogru ilerliyor. Gitmesine izin verme ve o çizgiyi tüketme be adam.

Bir kadın aynı sevdayı aynı heyecanla iki defa yaşamıyor, heyecanını öldürme be adam. . . 

 

Bulent Belli

 
Toplam blog
: 8
: 240
Kayıt tarihi
: 10.02.13
 
 

Kendi şirketimde serbest meslekle uğraşıyorum, yeminli Tercümanım ayrıca Türkiye genelinde aylık ..