Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ocak '09

 
Kategori
Siyaset
 

Özür değil utanç tablosu

Özür değil utanç tablosu
 

yalanlara çamur atmalara bulaşanlar içlerini kemiren utançtan kurtulamazlar


1915 öncesi ve sonrası ulusunun halkına yapılan zulmü görmeyen katledilen çocuk yaşlı yüzlerce binlerce Türk'ü gözardı edenlerin bugün T.C vatandaşlığından şüphe ederim.

Olmaz böyle birşey demeyin Hırant DİNK ölünce hepimiz ermeniyiz diye yollara dökülenler bugün Türkiye adına özür dileme gayretine düşmüşlerdir.

Böyle bir iki yüzlülük dünyanın hiçbir yerinde görülmemiştir.

Dün otuzdan fazla büyükelçimizi katledenler Ermeniler, yada ermeni terörist çeteleri değilmiydi?

Bunca yaptığı katliamlardan işlediği insanlık suçu sonucunda Ermenistan Türklerden özür diledimi?

Hoşgörülü olmakta bir erdemdir ama haksızlığa boyun eğmek soykırım yapıldı demek atalarımıza hakaret, aynı zamanda üzerinde yaşadığımız şehitlerimizin kanlarıyla sulanan bu vatana ihanet ülkemiz ulusuna saygısızlıktır.

Atalarımızı Erzurumda, Vanda, Kayseride daha birçok ilde toplu şekilde yüzlerce binlerce masum yaşlı çocuk demeden canlı canlı mezara gömenler ermeniler değilmiydi behey özür dileyen gemişteki acı günleri görmeyen körler osmanlı arşivlerindeki belgeler bugün yazılmadı, onlar yüzyıllar önce yazıldı atalarımızdamı ermeni katliamı yapmadık diye yalanmı söylediler.

Kars Sarıkamışta donarak ölen 90.000 mehmetçiğin sorumlularıda ruslarla işbirliği yapan ermenilerdir.

1915 ve öncesinde çeteler kurup köy basarak hamile kadınların karınlarını deşerek çocukları çıkartıp öldürenler, kadın kız demeden tecavüz edenler ermeniler değilmiydi? özür düşünceli özürlüler utanın önce atalarınızdan özür dileyin çünkü en büyük saygısızlığı onlara yapıyorsunuz.

Daha dün yani yakın tarihte Azerbaycan Hocalıda katledilenler türk kardeşlerimiz değilmiydi? onları katledenler ermenilermi? yoksa türklermiydi?


Rahmetli Aziz NESİN'in bir sözünü hiç unutmam bu ülkede yaşayanların%80 ni aptaldır demişti, evet düşünürsek çok doğru söylenmiş bi sözdür hiç kimse bu söze alınmasın düşünse ne anlamda söylendiğini bulacaktır.

Aşağıdaki verdiğim linki tıklayın ve okuyun bu nasıl bir vahşet nasıl bir insanlıktır sonra yine özürünüzü dileyin ermeni dostu düşünce özürlüler.

http://www.mavicennetsinop.tr.gg/ERMEN&%23304%3B-SOY-KIRIMI.htm/

Bu sitede göreceğiniz belgeler osmanlı arşivlerine aittir.

Görecekleriniz ve okuyacaklarınız insanlık dışı vahşettir, bunları bayan CHP milletvekili de görmelidir.

 
Toplam blog
: 193
: 517
Kayıt tarihi
: 28.02.08
 
 

Sinop doğumluyum, ülkesini ve ulusunu seven bir vatansever, her ay devlete düzenli vergisini ödeyen ..