Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ekim '09

 
Kategori
Yurtdışı Eğitim
 

QS World MBA Tour ve QS World Grad Schools Tour

QS World MBA Tour ve QS World Grad Schools Tour
 

QS World MBA Tour 2009 ve QS World Grad Schools Tour 2009


QS World MBA Tour ve QS World Grad Tour yani dünyanın en iyi MBA, master ve doktora okullarının katıldığı ve en büyük yüksek lisans / doktora fuarı sadece 1 gün için İstanbul’da. Georgetown University McDonough School of Business, , ESADE, SDA Bocconi, , Thunderbird gibi dünyaca ünlü okullar 24 Ekim 2008 tarihinde QS World MBA Tour ve QS Wolrd Grad School Tour ile İstanbul’da öğrencilere kabul şartlarını, programlarını, mezuniyet sonrası iş olanaklarını ve daha pek çok bilgiyi aktaracaklar. Yurtdışı eğitim için bilgi almak isteyen ve dünyanın en iyi okullarının direktörleri ile tanışıp kabul şanslarını arttırmak isteyen tüm öğrenciler için oldukça faydalı geçeceğine inandığım nadir eğitim fuarlarından biri.

Sadece 1 gün sürecek olan World MBA TOUR fuarı saat 14:00 – 18:00 arası ziyaret edilebilir. QS World MBA Tour ve QS World Grad School Tour’un düzenlendiği yer Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı “Dünyanın En İyi 100 Lisansüstü Eğitim Programı” , “Dünya Üniversite Sıralaması Raporları” gibi pek çok başarılı araştırmalar gerçekleştiren World MBA Tour düzenleyicisi olan QS , fuara katılan öğrencilere yaklaşık 1.6 milyon USD çeşitli burs dağıtılacağını da açıkladı. Bu bursları almak için okulun kabul kriterlerini sağlamak ve World MBA Tour 2009 ve QS World Grad School Tour fuarlarından birine katılmak gerekiyor.
WORLD MBA TOUR İstanbul 2009 Tarih: 24 Ekim 2009 Cumartesi Saat: 14:00 – 18:00 Yer: Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı Harbiye- Şişli / İSTANBUL 0 212 233 2720 Ücretsiz kayıt için: QS Top MBA Tour Ücretsiz kayıt için tıklayın. ( Bu linkten online kayıt olan öğrencilerden giriş ücreti alınmayacaktır) QS Top Grad School Tour Ücretsiz kayıt için tıklayın. ( Bu linkten online kayıt olan öğrencilerden giriş ücreti alınmayacaktır) Konuyla İlgili Linkler:

>>QS WORLD MBA TOUR 2009 İstanbul’a Katılan Üniversiteler Listesi
>>QS WORLD GRAD SCHOOLS TOUR 2009 İstanbul’a Katılan Üniversiteler Listesi

>>MBA hakkında Türkçe Detaylı bilgi

>>MBA Bursları ( Türkçe Bilgi) >>QS TOPMBA Resmi sayfası Saygılarımla, Işıl Tabağ www.okulariyoruz.biz

 
Toplam blog
: 189
: 6400
Kayıt tarihi
: 11.10.06
 
 

Endüstri Mühendisi olan Işıl Tabağ, Avrupa Okullar Birliği görevinden sonra 1998 yılından bu yana..