Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Kasım '19

 
Kategori
Gündelik Yaşam
 

Ruhun Rengi Olmaz...

Dünya Markalar Derneği ve Dünya Yaşlılık Derneğinin genel merkezi Ankara’da muhteşem bir törenle, siyasetçilerin, iş dünyasının, yurt içinden ve yurt dışından gelen davetlilerin katılımı ile gerçekleşti. Başkan Umut Çınar, yaptığı açıklamada; “Dünyanın en önemli Markaları, Dünya Markalar Zirvesinde; Dünya Markalar Derneği önderliğinde bir araya geliyorlar. Dünya Markalar Derneği tarafından düzenlenen organizasyonda, Savunma Sanayi, Enerji, Siber Yazılım, Sağlık Turizmi  ve bir çok sektörde lider olan kurum ve kuruluşların katılacağı zirvede 16 ülkeden katılımcılar bir araya gelecek ve çok önemli protokoller imzalanacak.

10. Geleneksel Zamanı Tersine Kuranlar Ödül Töreni ile finali yapılacak olan zirve ART HUB by  liocabaret ‘te seçkin davetlilerin katılacağı muhteşem gösterilerin olacağı program ile sonuçlanacak. Dünya Markalar Derneği Yönetimi ve Zirve Komitesi Bilal Koçyiğit, Metin Kılınç ve Fatih Çam, Zirvenin Ankara’da düzenlenecek olmasından dolayı ve birçok alanda Uluslararası protokollerin imzalanacak olmasından dolayı da gurur duyduklarını belirttiler. Büyük Birikimlerini bu zirvede değerlendirecek olmanın ve 2020 Yılında Ülkemizin En önemli zirvesini gerçekleştirecek olmanın heyecanı ile, Ankara’da Yılın Zirvesi Ocak ayında yapılacak” Dedi.  

İnsanın gözlerindeki ışığı, yüreğindeki sevgiyi fotoğraflara yansıtması ancak bir sanatçının işidir. “Ruhun rengi olmaz” konulu Gökhan Emre Akıl’ın Afrika’da çekmiş olduğu fotoğraf sergisi açılışa renk kattı. Akıl ile söyleşimiz de ona şunu söyledim. - Bu fotoğraflarda gençlerin yaşlıların çocukların duygusu ne ise o kadar net fotoğraflara yansımış ki, bunu şu an yaşıyormuşçasına hissettirdin, peki bunun sırrı nedir?

-Öncelikle ben onlarla uzun bir zaman dilimi geçiriyorum.  Birbirimizi tanıyoruz, ben onları tanıyorum, onlar beni tanıyor, fotoğraflar hemen şöyle dur, böyle bak diyerek çekilen fotoğraflar değil.

Kendisine çok teşekkür ediyorum. O yüzden başarı tesadüf değil, o yüzden sevgi denilen şey emek istiyor o yüzden ruhun rengi olmaz.

https://drive.google.com/drive/folders/1oDFfuLOZIzA3AYpmRC7i2lzwNDgUYXx5?usp=sharing

 
Toplam blog
: 439
: 512
Kayıt tarihi
: 04.02.09
 
 

Lisansını Anadolu Üniversitesi/ İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi/ Sosyoloji Bölümlerinde “O..