Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Eylül '22

 
Kategori
Estetik / Güzellik
 

Sonbaharda cildiniz

sonbaharda,  cildinize serum damlaları

Cildinizdeki, yaz enerjisini serum damlaları ile devam ettirin

Güneşin etkisini yavaş, yavaş kaybettiği sonbahar mevsimine merhaba, o sıcak günlerin yerini yağmurlu, serin, soğuk havalara bırakmak üzere. Cilt ve vücut direncimizi zayıflatan da bu iklim değişimidir.

Cilt bakımına özen gösterenlerin en sık başvurduğu mevsimdir sonbahar. Bu aylarda ciltte oluşan kuruluk, kırışıklık, deri kalınlaşması ve güneş lekeleri gibi sorunları gidermek için çare aranır, bir yandan da yaz enerjisini cildimizde bronz rengin canlılığı ile devam etmek isteriz.

Cildimizde yazdan kalan sorunları gideren ve aynı zamanda! da cilde enerji, canlılık, ışıltı kazandıran serumlar vardır. Bu serumlar yüksek dozda yoğun etken maddeler içeren sıvı, likit kıvamında damlalardır. Cildimize her gün bir kaç damla sıktığımızda anında enerji ve canlılık verir. Cildin alt katmanlarına iyice nüfuz eder ve cilt yüzeyinde oluşan çizgi, kırışıklıkları açar, cilt elastikiyet kazanır. Serum damlaları ayni zamanda cilt kuruluğunu, hassaiyeti giderir, pigment lekelerini açar, cilt yağlanmasını azaltır akne, sivilce oluşumunu önler.

Her cilt yapısına yoğun etken maddeler içeren serumlar

Inst lift serum: Ciltte anında etki yaratan Argiireline etken madde içerikli serum 35 yaş ve üstü her cilt tipine uyum sağlayan özellikle mimik çizgileri, kırışıkları olan ciltler için harikadır. Sabah ve akşam 5 hafta süre ile cilt boyun ve dekolteye kadar serum damlalarını damlatarak uygulanır.

Hyaluron serum: Yüksek nem deposu olan Hyaluron serum ''Hyaluronic acid'' etken madde içerir 25 yaş ve üstü her cilr tipine uyum sağlar. Özellikle yaz sonrası kaybolan nemi geri kazandırır cilt rengini ve çizgileri açar, kür şeklinde sabah ve akşam olmak üzere 5 hafta süre ile uygulanır.

Capillary serum: Güneşte, sıcakta fazla kalan hassaslaşan kılcal damarları çoğaltan cilt tiplerine yönelik olan capillary serum cildi rahatlatan, sakinleştiren etken maddeler içerir. Kırmızı görünümde olan rengi solduran özelliğidir. Sabah ve akşam temiz cilde damlalar şeklinde 5 hafta kür şeklinde uygulanır.

Clear skin serum: Yağlı ve akneli cilt tiplerine yönelik yoğun etken madde içeren clear skin serum, güneş sonrası kuruyan, yağlanan ciltlerin yağ üretimini dengeler, kuruluğu ve cilt sertliğini yumuşatır. Sabah ve akşam temiz cilde damlatılır 5 hafta süre ile uygulanır.

Bu hafta sizlere serumlar ile bilgi aktarıyorum. Serumlar yoğun etken maddeler içerir ve cildin alt katmanlarına kadar nüfuz eder, cildi hızlı dengeye kavuşturur. Özellikle mevsim değişimlerinde yani ilk bahar ve sonbahar aylarında cildin direncini artırmak üzere kür şeklinde uygulanır.

 

Sağlıklı güzellik dolu günler dileği ile,

Int. Dipl. Kozmetisyen

Nesrin Sürer

www.enesbioestetikcenter.com

https://www.facebook.com/EnesBeautyJournal

 

 
Toplam blog
: 116
: 45
Kayıt tarihi
: 15.12.18
 
 

Nesrin Sürer Kimdir? Eğitimimi Almanya'da International Cosmetic College Baron von Pechmann'da aldı..