Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Eylül '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
299
 

07-13 Ekim 2019 Haftalık Burç

07 - 13 Ekim 2019 Haftalık Burç Astroloji: 12 Ekim İkizler, Yaylar Ay ve Marsa Dikkat!
 
Haftanın en yoğun günü -8 katsayısı ile 12 Ekimdir. 12 Ekimde Tr Ay ve Mars -2 katsayısında olup bilhassa İkizler ve Yay burçlarını son derece olumsuz etkileyebilir. İkizler ve Yay burcunu sembolize eden şeyler Ay ve Marsdan olumsuz etki alacaklarından hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde olumsuz hava koşulları, hava, kara ve deniz yollarında kazalar, iletişim ve ulaşım kazaları, internet arızaları oluşabilir. (Ekim 2019 burç) (haftalık burç)
 
Hafta boyu ama bilhassa 12 Ekimde Tr Ay ve Mars Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, İkizler**, Yengeç, Aslan, Başak, Yay**, Oğlak, Kova, Balık olanları olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı Boğa, Akrep olanlar ise hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde Tr Marsdan son derece olumlu etkiler ve fırsatlar elde edebilirler. (haftalık astroloji)
 
İkizler burcu deyince ilk akla ABD Başkanı Trump gelmektedir. Hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde Natal Güneşi İkizler Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump 6.evindeki Tr Marsdan son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu yazıyı yazdığım 29 Eylülde azil tehlikesi ile karşı karşıya kalan Trump'ın başı 07 Ekim haftası boyunca bilhassa 12 Ekim Cumartesi günü çalışanları (6.ev) ve iş arkadaşları (Başka devlet başkanları) yüzünden ciddi derde girebilir. İkizler burcu Trump'ın bilhassa 12 Ekimde Natal Güneş ve/veya Marsı Koç burcundan kişilere yada Natal Marsı Boğa, Akrep burcundan kişilere çok dikkat etmesi gerekebilir. Trump'ın 12.evi Koç burcunda olduğundan gizli düşmanları Trump'ın iş arkadaşları ve çalışanlarını kullanarak Trump'a zarar vermeye çalışabilirler. 12 Ekimde Trump'ın 12.evindeki Koç burcunda Tr Ay.a da dikkat etmesi gerekebilir. 12.ev gizli düşmanlar ve devlet kurumlarını sembolize eder. Trump'In yükselen burcunu Boğa olarak tahmin ettiğimden Yengeç burcu olan 3.evinden (yakın çevreden kişiler, bilgi, belge, sözleşme, konuşma ve yazışmalar) kaynaklı şeyler sıkıntı yaratabilir. Yani bir takım konuşmalar, bilgi ve belgeler, yakın çevreden kişiler gizli düşmanlarla ve bir takım devlet kurumları ile birleşip ABD Başkanı Trump'ı sıkıntıya sokabilirler. (Ekim astroloji)
 
07 Ekim haftası boyunca ve bilhassa 12 Ekimde ABD Başkanı Trump'ın en çok zarar görecek olan evi mal-mülk ve para konularını sembolize eden İkizler burcu 2.evi ile gizli saklı işleri, bankacılık konularını, kredi, vergi, sigorta konularını, başkaları ile ortaklaşa sahip olunan değerleri sembolize eden 8.evini son derece olumsuz yönde etkileyebilir. 
 
Hafta boyu Doların Tr Plütondan aldığı olumlu etki ve Tr Mars yüzünden Türk Lirasına vereceği olumsuz etkiler ile Doların yeniden yükselmesi beklenebilir. (2019 Ekim burç)
 
Trump'dan sonra bir diğer İkizler burcu ünlü ülkemizden İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'dur. Ekrem İmamoğlu'nun yükselen burcunu Yengeç olarak tahmin ettiğimden Tr Mars 07 Ekim haftası boyunca 4.evinde ve 5.evine de çok yakın olduğundan 4.ev (ev, aile, vatani konular, güvenlik) ve 5.ev (hobiler, çocuklar, gençler, nüfuzlu kişiler) konularından kaynaklı zorlanabilir. Bilhassa 12 Ekimde İmamoğlu'nun 4 ve 5.evini olumsuz etkileyen Tr Mars en çok İmamoğlu'nun 12.evini sembolize eden ilişkide blunduğu Devlet kurumlarını ve 6.evini sembolize eden çalışma arkadaşları ve çalışanlarını olumsuz yönde etkileyebilir. (2019 haftalık burç)
 
12 Ekimde Ekrem İmamoğlu 10.evindeki Tr Ay.a da dikkat etmelidir. 10.ev iş, meslek ve kariyer evi olup Tr Ay 12 Ekimde Ekrem İmamoğlu'nun kariyerini zorlayabilir. Tr Ay Ekrem İmamoğlu'nun 11.evine de yakın olduğundan bu durumdan arkadaş ve tanıdıkları ve Ekrem İmamoğlu'nun bağlı olduğu gruplar (CHP, vs) da olumsuz etkiler alabilir. Ekrem İmamoğlu'Nun Natal Marsı Ay yönetiminde Yengeç olduğundan ve katsayısı düşeceğinden 12 Ekimde Ekrem İmamoğlu istemeden de olsa hem kendine hem de başkalarına Tr Ay bazında olumsuz etki verebilir. 12 Ekimde Ekrem İmamoğlu'nun 10 ve 11.evi ile ilgili bir davranışı başını belaya sokabilir. (Ekim 2019)
 
Hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde Natal Güneş ve Marsı İkizler olan Mansur Yavaş'ın da Tr Ay ve Marsa dikkat etmesi gerekebilir. Çevremizdeki İkizler ve Yay burçlarını Tr Ay ve Marsa karşı uyarmakta fayda vardır. Genel olarak 12 Ekimde İkizler ve Yay burçlarının Natal Güneş ve/veya Marsı Koç, Yengeç olanlara veya Natal Marsı Boğa, Akrep olanlara temkinli davranmaları gerekebilir. 
 
07 Ekim haftası boyunca ve bilhassa 12 Ekimde terör örgütü Yay burcu PKK'nın da Tr Ay ve Marsdan son derece olumsuz etkiler alması ve darbe üstüne darbe yemesi olasıdır. 
 
Hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde Tr Ay ve Marsdan olumsuz etki alan Merkür (İkizler), Jüpiter (Yay) çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale, Sinop, Samsun, Çorum, Amasya, Yozgat, Kayseri, Niğde, Adana), Irak, İran, Umman, Umman Körfezi, Suudi Arabistan, İsrail, Ürdün, Filistin, Lübnan, Sudan, Türkmenistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Bangladeş, Tayland, Filipinler, Endonezya, Avustralya, Papua Yeni Gine, Tayvan, Kuzey Kore, Japonya, Kanada, Amerika, Brezilya, Arjantin, Cezayir, Libya, İspanya, Fransa, İngiltere, İrlanda, Almanya, İsviçre, İtalya, Norveç, Rusya, Ukrayna, Yunanistan, Ege ve Akdeniz açıkları
 
Yukardaki Astro Carto Grafide hafta boyu bilhassa 12 Ekimde Ege ve Akdeniz açıklarında fırtına, Endonezya, Tayland, Filipinler, Amerika gibi yerlerde kasırgalar oluşabilir. Uçak kazaları, hava, kara ve deniz yollarında her türlü kazalara dikkat etmek gerekebilir. Hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde elektronik aletlerde, uzay yolculuklarında, füzelerde kazalar ve patlamalar olabilir. Bilhassa 12 Ekimde yukardaki tabloda adı geçen ülkelerde güvenlik problemleri, sınır çatışmaları, patlama ve yangınlar, iş kazaları, salgın hastalıklar oluşabilir. Hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde internette ve diğer iletişim kanallarında problemler olabilir.
 
Hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde (-2)
Ay ve Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler**, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay**, Oğlak, Kova, Balık olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Mısır, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Irak, Amerika, Kanada, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Belçika, Lübnan, Panama, Birleşik Rusya Partisi, BAE, İtalya, Rusya, Vatikan, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda, Tunus / AKP, CHP, HDP / NATO, MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), CIA (Amerikan Haber Alma), IMF, FED, Avrupa Ordusu / DHKP-C, PYD, PKK / Galatasaray, Beşiktaş / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin, Euro /Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Can Dündar, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Edward Snowden, Donald Trump, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Belçika Başbakanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, PYD Başkanı Salih Müslim, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu, Ali Babacan
 
Hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde (-2)
Ay ve Marsdan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Akrep olanlar)
Tayvan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / MHP / AB, TC Merkez Bankası / Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde
 
Hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde (-2)
Ay ve Mars ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Ay ve Marsdan olumlu etki alıp Natal Güneşi Ay ve Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Boğa, Akrep olup Natal Güneşi Koç, İkizler**, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay**, Oğlak, Kova, Balık olanlar)
Tayvan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Arnavutluk, Japonya, / MHP / TC Merkez Bankası / Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde
 
Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)
Filipinler, İngiltere, Mısır, Irak, Amerika, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya / MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), BM, IMF, FED / ABD Doları / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Ekrem İmamoğlu 
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ali Babacan
 
Yukardaki tablodan Tr Ay ve Marsdan olumsuz etki alan kişilerin Tr Ay ve Marsdan olumlu etki alan kişilere ve Tr Ay ile Marsı sembolize eden kişilere hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde çok dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin hafta boyu ve bilhassa 12 Ekimde ABD Başkanı Trump'ın Tr Ay.ı sembolize eden CIA'ye, Julian Assange'a, kendi ülkesi olan Amerika'ya, İran'a, NATO'ya, Suriye Başkanı Esad'a ve IMF Başkanı Christine Lagarde'a çok dikkat etmesi gerekebilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan da NATO'dan, Amerika'dan, Suriye Başkanı Esad'dan, Selahattin Demirtaş'dan, Abdullah Öcalan'dan, Ali Babacan'dan, Ekrem İmamoğlu'ndan olumsuz etkiler alabilir. 12 Ekimde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1.evindeki Koç burcundaki Tr Ay yüzünden bir takım sağlık sorunları oluşabilir. Tr Ay mideyi sembolize eder. Tr Mars 7.evde olduğundan 7.ev böbrekleri ve damar yollarını sembolize eder. Dolayısıyla hafta boyu ama bilhassa 12 Ekimde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı davetlerde ikram edilen şeylere dikkat etmesi gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. 
 
Hafta boyu Tr Venüsün katsayısı düşük olacaktır. Bu durum Boğa ve Terazi burçlarının katsayısını düşürebilir ve bu kişiler kendi Natal katsayıları ile orantılı olarak her zamankinden biraz daha talepkar, kararsız ve ağırkanlı olabilirler. Bu durumdan en çok Yengeç ve Oğlak burçları olumsuz etkiler alabilir. Bilhassa 11 Ekimden itibaren Tr Venüs katsayısını -2 seviyesine indireceğinden Natal Güneş ve Marsı Akrep, Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Oğlak**, Kova, Balık olanlar Tr Venüsden olumsuz etkiler alırken Natal Marsı İkizler, Yay olanlar ise bir takım fırsatlardan faydalanabilirler. 
 
11 Ekimden sonra Türkiye - İsrail yada Türkiye - Amerika Diplomatik Kriz! 
11 Ekimden itibaren Tr Venüsün -2 katsayısına düşmesiyle mal-mülk, para, ülkelerin toprak paylaşımları ile ilgili konularda talepkarlıklar artabilir. Hatta bu yüzden sınır savaşları ve ticaret savaşları çıkabilir. Bu duruma Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa/Terazi olan ülkeler, kişi ve gruplar sebep olabilir. Örneğin Natal Güneşi Boğa Marsı Aslan olan İsrail'in katsayısı düşeceğinden toprak paylaşımlarında İsrail her zamankinden daha talepkar olabilir. Türkiye'nin de Natal Marsı Venüs yönetiminde Terazi olduğundan İsrail ile Türkiye arasında Tr Venüs yüzünden bir ticari anlaşmazlık yada toprak paylaşımları yüzünden anlaşmazlıklar çıkabilir. Türkiye ile Amerika arasında da bir diplomatik kriz çıkabilir. Bu arada Yengeç burcu Amerika ile Oğlak burcu Rusya da birbirlerini diplomatik açıdan olumsuz yönde etkileyebilirler.
 
08, 09, 10 Ekim (-1), 11, 12, 13 Ekim (-2) Venüs
07, 08, 09, 10, 11, 12 Ekim (-1), 13 Ekim (-2) Uranüs
Venüs ve Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Akrep, Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Oğlak**, Kova, Balık olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, İsrail, Ekvador, Irak, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Kuzey Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, İtalya, Japonya, Libya, Hollanda, Tunus / CHP, İYİ Parti, MHP / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / DHKP-C, PYD / Fenerbahçe, Beşiktaş / ABD Doları, BitCoin, Euro / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis,İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Hillary Clinton, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSad, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ali Babacan
 
08, 09, 10 Ekim (-1), 11, 12, 13 Ekim (-2) Venüs
07, 08, 09, 10, 11, 12 Ekim (-1), 13 Ekim (-2) Uranüs
Venüs ve Uranüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Yay olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / AKP, HDP / PKK / Galatasaray /Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Mansur Yavaş
 
08, 09, 10 Ekim (-1), 11, 12, 13 Ekim (-2) Venüs
07, 08, 09, 10, 11, 12 Ekim (-1), 13 Ekim (-2) Uranüs
Venüs ve Uranüs ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Venüs ve Uranüsden olumlu etki alıp Natal Güneşi Venüs ve Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı İkizler, Yay olup Natal Güneşi Akrep, Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Oğlak**, Kova, Balık olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Meksika, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / AKP, HDP / Galatasaray / Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Türkiye, Brezilya, Tayvan, İspanya, Güney Kore / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Muharrem İnce, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Ali Babacan
 
Uranüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Kova olanlar)
Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda, Katar / MHP / Avrupa Ordusu / Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Suudi Arabistan Kralı Selman
 
Yukardaki Venüs ve Uranüs tablosuna bakınca Yengeç burcu Amerika ile Oğlak burcu Rusya'Nın Uranüsyen (teknolojik silahlar) ve Venüsyen (toprak paylaşımları, para konuları) konularda özellikle 13 Ekimde birbirlerini olumsuz etkilemeleri olasıdır. Kişisel olarak Yengeç ve Oğlakların birbirlerini Venüs ve Uranüs bazında olumsuz etkilemeleri olasıdır. Örneğin Oğlak burcu Devlet Bahçeli ile Yengeç burcu Meral Akşener'in Venüs ve Uranüs bazında birbirlerini olumsuz etkilemeleri olasıdır. 
 
13 Ekim ve civarı -2 katsayısındaki Tr Uranüs yüzünden zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir. 
 
13 Ekimde Astro Carto Grafide Tr Uranüsden olumsuz etki alan Ay (Yengeç) ve Satürn (Oğlak) çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (İstanbul, Bursa, Yalova, Kütahya, Uşak, Denizli, Muğla, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Eskişehir, Afyonkarahisar, Isparta, Antalya), Akdeniz açıkları, Mısır, Sudan, Irak, İran, Suudi Arabistan, Hindistan, Çin, Bangladeş, Tayvan, Filipinler, Japonya, Endonezya, Papua Yeni Gine, Avustralya, Kanada, Amerika, Guetamala, Brezilya, Arjantin, Paraguay, Bolivya, Cezayir, Libya, Fransa, İspanya, Malta, İtalya, İrlanda, İngiltere, Finlandiya, Ukrayna, Romanya, Rusya
 
13 Ekimde Astro Carto Grafide adı geçen bölglerde şiddetli depremler, terör olayları, yangın ve patlamalar, sınır çatışmaları, iş kazaları, elektronik alet kazaları, toprak kayması, volkanik hareketlilik, maden göçükleri oluşabilir. 13 Ekimde özellikle Mısır ve Sudan'da terör olayları halk ayaklanmaları olabilir. 13 Ekim ve civarı Türkiye'nin zayıf fay hatlarında orta ve şiddetli depremler olabilir. Yukardaki tablodan olasılıklar çoğaltılabilinir.
 
Hafta boyu Satürn transiti yüksek katsayıda olup Natal Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık burçlarını son derece olumlu yönde etkileyebilir. Oğlak burcu Bitcoin hafta boyu özellikle 10, 11 Ekimde artış kaydedebilir. Kişisel olarak Satürn Transiti hangi evimizdeyse o konularda disiplinli çalışmalar yapma imkanını bulabiliriz. 
 
09 Ekimde Tr Ay +2 katsayısında olup bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanları son derece olumlu yönde etkileyebilir. Tr Ay hangi evinizdeyse o konularda verim ve güvenliğiniz artabilir. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(12 Ekim 1.ev Ay, 7.ev Mars, 8.ev Venüs, 13 Ekim 2.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 11.ev Ay, 10.ev Satürn Süper)
Yükselen Boğa
(12 Ekim 12.ev Ay, 6.ev Mars, 7.ev Venüs, 13 Ekim 1.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 10.ev Ay, 9.ev Satürn Süper)
Yükselen İkizler
(12 Ekim 11.ev Ay, 5.ev Mars, 6.ev Venüs, 13 Ekim 12.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 9.ev Ay, 8.ev Satürn Süper)
Yükselen Yengeç
(12 Ekim 10.ev Ay, 4.ev Mars, 5.ev Venüs, 13 Ekim 11.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 8.ev Ay, 7.ev Satürn Süper)
Yükselen Aslan
(12 Ekim 9.ev Ay, 3.ev Mars, 4.ev Venüs, 13 Ekim 10.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 7.ev Ay, 6.ev Satürn Süper)
Yükselen Başak
(12 Ekim 8.ev Ay, 2.ev Mars, 3.ev Venüs, 13 Ekim 9.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 6.ev Ay, 5.ev Satürn Süper)
Yükselen Terazi
(12 Ekim 7.ev Ay, 1.ev Mars, 2.ev Venüs, 13 Ekim 8.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 5.ev Ay, 4.ev Satürn Süper)
Yükselen Akrep
(12 Ekim 6.ev Ay, 12.ev Mars, 1.ev Venüs, 13 Ekim 7.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 4.ev Ay, 3.ev Satürn Süper)
Yükselen Yay
(12 Ekim 5.ev Ay, 11.ev Mars, 12.ev Venüs, 13 Ekim 6.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 3.ev Ay, 2.ev Satürn Süper)
Yükselen Oğlak
(12 Ekim 4.ev Ay, 10.ev Mars, 11.ev Venüs, 13 Ekim 5.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 2.ev Ay, 1.ev Satürn Süper)
Yükselen Kova
(12 Ekim 3.ev Ay, 9.ev Mars, 10.ev Venüs, 13 Ekim 4.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 1.ev Ay, 12.ev Satürn Süper)
Yükselen Balık
(12 Ekim 2.ev Ay, 8.ev Mars, 9.ev Venüs, 13 Ekim 3.ev Uranüs Dikkat, 09 Ekim 12.ev Ay, 11.ev Satürn Süper)
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 526
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1938
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster