Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Eylül '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
2477
 

21 - 27 Eylül 2015 Haftalık burç astroloji: 22 ve 23 Eylül haftanın en yoğun günleri !

21 - 27 Eylül 2015 Haftalık burç astroloji: 22 ve 23 Eylül haftanın en yoğun günleri !
 

haftalık burç


22 Eylül Salı -13 katsayısı ile haftanın en yoğun günlerinden sayılmaktadır. Bugünde Ay, Plüto Oğlakda, Merkür Terazide, Venüs, Mars Aslanda, Satürn Yayda, Uranüs Koçda, Neptün Balıkda düşük katsayıda olacaktır. Ay ve Plütonun birlikte düşük katsayıda olması vatani konularda ölümlerin, olumsuz değişimlerin olabileceğine işaret etmektedir. Bireysel açıdan ise ev, aile ve gayrimenkulle ilgili konularda olumsuz değişimlere işaret etmektedir. Ay ve Plüto hangi evinize düşüyorsa ev, aile ve gayrimenkulle ilgili konulardaki olumsuz değişimler sizi hayatınızın o alanında olumsuz etkileyebilir. Örneğin Ay ve Plüto 6.evinizde bulunuyorsa 22 Eylül günü ev, aile ve gayrimenkulle ilgili olumsuz değişimler sizin 6.evi simgeleyen günlük rutin işlerinizi, varsa çalışma ve iş arkadaşlarınızı, eğitim, sağlık, vs gibi her türlü hizmetle ilgili işlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Hayati gezegenlerden olan Natal Güneş yada Marsınız Oğlak burcundaysa Ay ve Plütonun bu olumsuz etkisinden daha fazla etkilenebilirsiniz. Ülke bazında ise vatani konulardaki olumsuz değişimler Oğlak burcunu simgeleyen Başkan, patron ve otorite sahiplerini olumsuz etkileyebilir. Plütonu simgeleyen gizli saklı işler ve bunlarla uğraşanlarda, bankacılık konularında yada ülkenin yer altı ve üstü kaynaklarında bunalımlar, engel, yasak ve aksilikler olabilir. Ay.ı simgeleyen vatani konular, ülke güvenliği yada üretimle ilgili konularda da bunalımlar olabilir. Plüto yer altındaki fay hatlarını simgelediğinden fay hatlarında da sonradan deprem yapmak üzere bir baskı oluşabilir. (Eylül 2015 burç) (Eylül 2015)

22 Eylül günü Merkür Terazide -3 katsayısıyla haftanın en düşük katsayıdaki gezegenlerinden olacaktır. Bu yüzden 22 Eylül günü Terazi burcunu simgeleyen ikili ilişkiler, sosyal ve siyasi konular bir takım hilekar ve kurnaz kişilerden, hileli bilgi, belge, yazışma ve konuşmalardan, yalan yanlış haberlerden olumsuz etkilenebilir. Hilekar ve kurnaz kişiler yada yalan yanlış haberler ikincil anlamda para konularını da olumsuz etkileyebilir. Örneğin bir takım olumsuz spekülasyonlar para konularını olumsuz etkileyebilir. Her türlü iletişimde, hizmette, işçi ve çalışanlarda, ticari konularda yavaşlık ve kendi isteklerine düşkünlük olabilir. 22 Eylül günü bireysel açıdan her türlü hizmet ve iletişimdeki yavaşlık Merkür hangi evinizdeyse hayatınızın o alanında etkili olacaktır. Örneğin Merkür 3.evinizdeyse iletişim ve hizmet alanındaki yavaşlık yada gecikmeler sizin yakın çevreyle, komşularınızla iletişiminizi aksatabilir. Yada bir takım bilgi ve belgeler size geç ulaşabilir. Hele Natal Güneş veya Marsınız Terazi burcundaysa bu olumsuz durumdan daha çok etkilenebilirsiniz. 22 Eylül günü hayatınızdaki Natal Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişilere dikkat etmelisiniz. Çünkü Merkür yönetimindeki İkizler veya Başak burcundan kişiler istemeden de olsa Merkür hangi evinizdeyse sizi o konularda olumsuz etkileyebilirler. Örneğin Merkür 3.evinizdeyse İkizler veya Başak burcundan kişiler yüzünden iletişiminiz olumsuz etkilenebilir. Natal Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcu olan kişilerin ise kendi kendilerini olumsuz etkileme olasılıkları olabilir. Örneğin Natal Marsınız İkizler burcu ise ve Merkür de 3.evinizde ise hem kendiniz hem de diğer İkizler veya Başak burcundan kişiler yüzünden iletişiminiz olumsuz etkilenebilir. 22 Eylül günü Natal gezegenleri İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak burcunda olanlar transit gezegenlerin olumsuz etkisinden daha çok etkilenebilirler. (haftalık burç)

23 Eylül günü Uranüs de Koçda -3 katsayısında haftanın en düşük katsayıdaki gezegenlerinden olacağından Koç burcunu simgeleyen asker, polis ve güvenlik birimlerinin bir takım öfkeli ve saldırgan gruplara dikkat etmeleri gerekebilir. Ayrıca bir takım saldırı silahları da asker, polis ve güvenlik birimlerini tehdit edebilir. Uranüsü simgeleyen Rusya, Japonya, Yunanistan ve Kürdistan gibi ülkeler içinde huzursuzluklar artabilir. Kova burcunda kurulu olan MHP içinde de huzursuzluklar olabilir. Selahattin Demirtaşın Natal Güneşi Koç ve Natal Marsı Kova olduğundan Demirtaş hem kendisini hem de diğer Koç burcundan kişileri olumsuz etkileyebilir. Kova burcunda kurulu Kürdistan ile Koç burcunda kurulu Işid arasındaki çekişme artabilir. Aktivist Julian Assange'in Natal Marsı Kova olduğundan Koç burcunu simgeleyen kişileri veya bir takım asker, polis ve güvenlik birimlerini olumsuz etkileyebilir. Bireysel açıdan geleceğe dair plan ve projelerde, teknolojik konularda zorlanmalar Uranüs hangi evinize denk geliyorsa hayatınızın o alanında kendini gösterebilir. Örneğin Uranüs 9.evinize denk geliyorsa plan ve projelerde yada teknolojik konulardaki zorlanmalar sizin varsa yüksek öğrenimle yada hukuk ve yasalarla veya şehir dışı, yurt dışıyla ilgili konularınızı olumsuz etkileyebilir. (haftalık astroloji)

23 Eylül Güneş Terazi burcuna 25 Eylül ise Mars Başak burcuna geçecek. 25 Eylül günü Plüto retrodan kurtulup ileri hareketine devam edecek ama Merkür ve Uranüsden 90 derece aldığından katsayısı düşük olmaya devam edecektir. (Eylül astroloji)

Haftanın tek olumlu olayı 25, 26 ve 27 Eylül günleri Satürn Yay burcunda ve +4 katsayısında olacaktır. Bu olumlu durumdan Natal gezegenleri Oğlak veya Yay burcu olanlar daha çok yararlanabilir. Bu günlerde Satürnü simgeleyen Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler başarılı, cömert ve tolerans sahibi olabilirler. Dünya genelinde Başkan, patron ve otorite sahipleri Yay burcunu simgeleyen kendilerine göre yabancı ülke ve kültürden olan kişileri olumlu etkileyebilirler. Ayrıca Otorite sahibi kişiler hukuk ve yasaları, yüksek öğrenimle ilgili konuları olumlu etkileyebilirler. Satürn iş, meslek ve kariyerle ilgili konuları da simgelediğinden bireysel olarak iş, meslek ve kariyerle ilgili başarılar Satürn hangi evinizde ise sizi hayatınızın o alanında olumlu olarak etkileyecektir. Örneğin Satürn 5.evinizde ise kariyerinizle ilgili başarılar sizi hayatınızın varsa hobilerinizle ilgili kısmında olumlu etkileyecektir. Yani bir hobiniz varsa kariyerinizdeki başarılardan olumlu etkilenebilir. Yada bir hobinizi kariyeriniz haline getirebilirsiniz. (2015 Eylül burç)

Bütün bir hafta boyunca ise;
Merkür Terazide düşük katsayıda olacağından iletişim ve hizmette yavaşlık,
Venüs Aslanda düşük katsayıda olacağından para konularında, ikili ilişkilerde, sosyal ve siyasi konularda egoistlik ve yetersizlik,
Jüpiter Başakda düşük katsayıda olacağından yabancı ülke ve kültürlerde, hukuk ve yasalarda kurnazlık ve hilekarlık,
Uranüs Koçda düşük katsayıda olacağından gruplar içinde, geleceğe dair plan ve projelerde, teknolojik konularda zorlanma, tartışma ve kavgalar,
Neptün Balıkda düşük katsayıda olacağından Büyük kurum ve kuruluşlar içinde, şirketlerde bulanık ve kimin yaptığı belli olmayan olaylar olmaya devam edebilir.
 

07 Eylül haftası için yaptığımız yorumlarda 07 Eylül için Ay Yengeçde +4 katsayısında olacağından vatani konularda yeni ve önemli güvenlik önlemlerinin alınabileceğini ama 08 Eylül günü Ay Yengeçde -1 olacağından vatani konularda dikkat edilmesi gerektiğini yazmıştık. Gerçekten de 06 Eylülde PKK'nın yaptığı Dağlıca saldırısından sonra 07 Eylülde devlet içinde önemli güvenlik zirveleri yapılıp güvenlik üst düzeye çıkartılmıştır. PKK'nın yaptığı bu saldırıların üstüne PKK'ya karşı sınır ötesi operasyon yapıp Kuzey Irakdaki PKK kampları vurulmuştur. Dikkat çektiğimiz 08 Eylülde ise PKK bu sefer Iğdırdaki polis aracına saldırmışdır. Ancak 07 Eylül günü alınan güvenlik kararları ile PKK ağır kayıplar yaşamıştır. Hangi ülkede olursa olsun terörü ve kaos çıkaran insanları lanetliyor, ölen kahraman askerlerimize Allah'dan rahmet diliyorum. (2015 haftalık burç)

 

18 Ekim'den sonra PKK saldırılarını azaltabilir !

 

PKK'nın kuruluş tarihi 25 Kasım 1978 olduğundan Natal Güneşi ve Marsı Jüpiter yönetimindeki Yay burcundadır. Yay burcunun yöneticisi Jüpiter ise şu anda Başak burcunda düşük katsayıda olduğundan PKK'nın fanatik ve abartılı terör faaliyetlerini Başak burcunu simgeleyen ülkesine hizmet eden kişilere yönelttiğini görmekteyiz. Jüpiter 18 Ekime kadar Başak burcunda düşük katsayıda olacağından PKK terör faaliyetlerine 18 Ekime kadar devam edebilir. 19 Ekim ile 02 Kasım arası Jüpiter Başak burcunda katsayısını arttıracağından PKK terör faaliyetlerini azaltabilir. Ama daha sonra 03 - 09 Kasım tarihleri ile 18 Kasımdan itibaren Aralık ayı boyunca Jüpiterin katsayısı hep düşük olacağından PKK'nın terör faaliyetlerinde kaldığı yerden devam etmesi beklenebilir. Ne kadar enteresandır ki 01 Kasım gününde genel seçimler yapılacaktır. Belki de seçim güvenliğini sağlamak için PKK ile geçici bir şeyler yapılacaktır. Bakalım zaman neler gösterecek ! (Eylül 2015)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/09/21-27-eylul-2015-haftalk-burc-astroloji.html

 

22 Eylül Salı

Ay Oğlakda düşük katsayıda (-1)

Ay.ı (Yengeç burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan ünlüler: Almanya Başbakanı Merkel, aktivist Julian Assange, Türkmenistan Başbakanı Muhammedov
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan ülkeler: Amerika, İngiltere, Irak, Mısır, Nijerya, Afganistan
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan partiler, gruplar: IMF (Para Fonu), FED (Federal Rezerv), BM (Birleşmiş Milletler)
- Yengeç burcunu (Ay.ı) simgeleyen şeyler: Vatani konular, ülke güvenliği, üretimle ilgili konular

Satürnü (Oğlak burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan ünlüler: CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Başkanı Bahçeli, KKTC Başkanı Mustafa Akıncı, Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan ülkeler: İtalya, Tunus
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan partiler, gruplar: HüdaPar, IMF, FED (Federal Rezerv)
- Oğlak burcunu (Satürnü) simgeleyen şeyler: İş, Meslek, kariyerle ilgili konular, Başkan, patron ve otorite sahipleri

Ay.ı simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar aşırı hassas olabilirler. Bu durum Satürnü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Ay.ı simgeleyen şeylerde bunalımlar, engel, yasak ve aksilikler olabilir.

Örneğin vatani konularda bunalımlar olabilir. Almanya Başbakanı Merkel aşırı hassas olabilir. Almanya Başbakanı Merkel IMF yada FED'i olumsuz etkileyebilir. Amerika da IMF yada FED'i olumsuz etkileyebilir. IMF ve FED birbirlerini olumsuz etkileyebilir. Kılıçdaroğlu yada Bahçeli vatani konulardan, güvenlikle ilgili konulardan olumsuz etkiler alabilirler. Kuzey Kore Amerikadan olumsuz etki alabilir. (Eylül 2015 burç)

Plüto Oğlakda düşük katsayıda (-2)

Plüto (Akrep burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan ünlüler: Abdullah Gül, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Suriye Başkanı Esad, Irak eski Başkanı Celal Talabani, İran Başkanı Hasan Ruhani
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan ülkeler: Japonya, Filistin, Türkiye, KKTC, Türkmenistan, Kuzey Kore
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan partiler, gruplar: MHP, AB (Avrupa Birliği), BM (Birleşmiş Milletler), TÜPRAŞ
- Akrep burcunu (Plütonu) simgeleyen şeyler: Gizli saklı işler ve gruplar, bankacılık konuları, yer altı ve üstü kaynaklar (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, vs)

Plütonu simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar katı, kıskanç ve olumsuz değişimlere neden olabilirler. Bu durum Satürnü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Plütonu simgeleyen şeylerde bunalımlar, engel, yasak ve aksilikler olabilir.

Örneğin gizli saklı işlerde ve örgütlerde bunalımlar olabilir. Yer altındaki fay hatlarında baskı oluşabilir. Bankacılık konularında bunalımlar olabilir. Suriye Başkanı Esad yada İran Başkanı Ruhani yıkıcı olaylara neden olabilir. Türkiye, Filistin, Japonya yada Kuzey Kore gibi ülkelerde olumsuz değişimler olabilir. MHP içinde de olumsuz değişimler olabilir. AB yada BM gibi kuruluşlarda da olumsuz değişimler olabilir. AB, BM gibi kuruluşlar IMF yada FED gibi kuruluşları olumsuz etkileyebilir. MHP, Kılıçdaroğlunu yada Bahçeliyi olumsuz etkileyebilir. Kuzey Kore devlet olarak Kuzey Kore liderini olumsuz etkileyebilir. (haftalık burç)

Merkür Terazide düşük katsayıda (-3)

Merkürü (İkizler ve Başak burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan ünlüler: Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Başkanı Mustafa Akıncı, Suriye Başkanı Esad, Başbakan Davutoğlu, MHP Başkanı Bahçeli, Hizbullah lideri Hasan Nasrallah
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan ülkeler: Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Kıbrıs Rum Kesimi, KKTC, Ermenistan, Mısır, Yemen, Kuveyt, Ukrayna, Makedonya, Kuzey Kore
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan partiler, gruplar: CHP, TÜRAŞ, PYD
- İkizler ve Başak burcunu (Merkürü) simgeleyen şeyler: Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, antlaşma), her türlü hizmet (sağlık, eğitim, ulaşım), işçi ve çalışanlar, ticari konular, komşu ülkeler

Venüsü (Boğa ve Terazi burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan ünlüler: Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Kürdistan Başkanı Barzani
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan ülkeler: İngiltere, İsrail, Çin, Almanya, Fransa, Türkiye, Suriye, Suudi Arabistan, Nijerya, Makedonya
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan partiler, gruplar: HDP
- Boğa ve Terazi burcunu (Venüsü) simgeleyen şeyler: Mal-mülk, para ve toprak paylaşımıyla ilgili konular, sosyal, siyasi ve diplomatik konular

Merkürü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar iletişimsizliğe, kurnazlık ve hilekarlıklara neden olabilirler. Bu durum Venüsü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Merkürü simgeleyen şeylerde yavaşlık ve talekarlıklar olabilir.

Örneğin her türlü iletişim ve hizmette yavaşlık olabilir. Obama, Çipras, Esad her zamankinden daha kurnaz olabilirler. CHP içinde de iletişimsizlikler ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Obama Rusya Başkanı Putini yada İsrail Başkanı Netanyahuyu olumsuz etkileyebilir. Suriye Başkanı Esad Türkiyeyi yada kendi ülkesi olan Suriyeyi olumsuz etkileyebilir. HDP her türlü iletişimden, bir takım bilgi ve belgelerden olumsuz etki alabilir. Bir takım yazışmalar ve konuşmalar sosyal ve siyasi konuları olumsuz etkileyebilir. (Eylül astroloji)

23 Eylül Çarşamba

Uranüs Koçda düşük katsayıda (-3)

Uranüsü (Kova burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan ünlüler: HDP Başkanı Selahattin Demirtaş, aktivist Julian Assange, Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan ülkeler: Rusya, Japonya, Yunanistan, Kürdistan, Libya
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan partiler, gruplar: HüdaPar, MHP
- Kova burcunu (Uranüsü) simgeleyen şeyler: Grup ve organizasyonlar, plan ve projeler, teknolojik konular, özgürlükçü ve hümanist kişiler

Marsı (Koç burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan ünlüler: HDP Başkanı Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan, PYD Başkanı Salih Müslim
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan ülkeler: Filistin, İran, Irak
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan partiler, gruplar: Işid, DHKP-C, NATO
- Koç burcunu (Marsı) simgeleyen şeyler: Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler

Uranüsü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar huzursuzluğa neden olabilirler. Bu durum Marsı simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Uranüsü simgeleyen şeylerde öfke, kavga ve tartışmalar olabilir.

Örneğin bir takım gruplar içinde öfke, kavga ve tartışmalar olabilir. Plan ve projelerde, teknolojik konularda zorlanmalar olabilir. Özgürlükçü ve hümanist kişiler her zamankinden öfkeli olabilir. Selahattin Demirtaş hem kendini hem Öcalanı olumsuz etkileyebilir. Aktivist Julian Assang askeri konuları, NATO.yu, İran, Irak gibi ülkeleri olumsuz etkileyebilir. Kürdistan Işidi olumsuz etkileyebilir. Rusya Natoyu, İran, Irak yada Işidi olumsuz etkileyebilir. (2015 Eylül burç)

25, 26, 27 Eylül

Satürn Yayda yüksek katsayıda (+4)

Satürnü (Oğlak burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan ünlüler: CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Başkanı Bahçeli, KKTC Başkanı Mustafa Akıncı, Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan ülkeler: İtalya, Tunus
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan partiler, gruplar: HüdaPar, IMF, FED (Federal Rezerv)
- Oğlak burcunu (Satürnü) simgeleyen şeyler: İş, Meslek, kariyerle ilgili konular, Başkan, patron ve otorite sahipleri

Jüpiteri (Yay burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan ünlüler: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül, CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Merkel, Irak eski Başkanı Celal Talabani, İran Başkanı Hasan Ruhani
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan ülkeler: Rusya, Yunanistan, Kürdistan
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan partiler, gruplar: HDP, PKK, AKP
- Yay burcunu (Jüpiteri) simgeleyen şeyler: Din, inanç ve felsefeyele ilgili konular, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle ilgili konular

Satürnü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar sorumlu, tedbirli ve azimli olabilirler. Bu durum Jüpiteri simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumlu etkileyebilir. Satürnü simgeleyen şeylerde başarı, iyimserlik ve cömertlik olabilir.

Örneğin Başkan, patron ve otorite sahibi kişilerde iyimserlik ve cömertlik olabilir. Kılıçdaroğlu veya Bahçeli her zamankinden daha azimli ve tedbirli olabilirler. IMF veya FED de her zamankinden daha tedbirli olabilirler. Bahçeli, Kılıçdaroğlunu yada Cumhurbaşkanı Erdoğanı olumlu etkileyebilir. Kılıçdaroğlu yada Bahçeli AKP'yi olumlu etkileyebilir. Bir diğer olasılık ise Kılıçdaroğlu HDP'yi parti bazında olumlu etkileyebilir. (Burada Satürn ve Jüpiter arasındaki olası mantıklı kombinasyonları ele almaktayız. Örnekleri çoğaltmak mümkündür.) (2015 haftalık burç)
 

Etkisi en çok hissedilecek Natal gezegenler ve etkileri

Koç Bütün bir hafta Koç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Kova burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
21, 22, 23, 24, 27 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Koç burcundaysa o konularda biraz agresif olma olasılığınız mevcut.
27 Eylül Koç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler, Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Boğa Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Boğa burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.
27 Eylül Boğa burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta Boğa burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler, Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

İkizler 27 Eylül İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Koç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa, Terazi, Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz İkizler burcundaysa o konularda iletişimsiz, aşırı titiz ve kurnaz davranma olasılığınız mevcut.

Yengeç 22, 23 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Yengeç burcundaysa o konularda aşırı hassas yada güvensiz davranma olasılığınız mevcut.
22 Eylül Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Aslan Bütün bir hafta Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa, Terazi burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
21, 22, 23, 24 Eylül Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Koç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
27 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Aslan burcundaysa o konularda biraz egoist ve aşırı gururlu davranma olasılığınız mevcut.

Başak 27 Eylül Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Koç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa, Terazi, Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Başak burcundaysa o konularda iletişimsiz, aşırı titiz ve kurnaz davranma olasılığınız mevcut.

Terazi Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Terazi burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.
27 Eylül Terazi burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta Terazi burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler, Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Akrep 21, 22, 23, 24, 25, 27 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Akrep burcundaysa o konularda biraz katı yada biraz kıskanç davranma olasılığınız mevcut.
21, 22, 24 Eylül Akrep burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
25, 27 Eylül Akrep burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

Yay Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Yay burcundaysa o konularda biraz sorumsuz, savruk yada tembel davranma olasılığınız mevcut.
Bütün bir hafta Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler, Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
21, 22, 24 Eylül Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
25, 26, 27 Eylül Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

Oğlak 21, 22, 24 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Oğlak burcundaysa o konularda bunalımlı ve kuşkucu davranma olasılığınız mevcut.
21, 22, 24, 25, 26, 27 Eylül Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
25, 26, 27 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Oğlak burcundaysa o konularda disiplinli, güvenilir ve tedbirli davranma olasılığınız mevcut.
22, 23 Eylül Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
21, 22, 23, 24, 25, 27 Eylül Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Akrep burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Kova Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Kova burcundaysa o konularda huzursuz ve aykırı davranma olasılığınız mevcut.
21, 22, 23, 24, 27 Eylül Kova burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Koç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Balık Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Balık burcundaysa o konularda biraz aldatıcı, dikkatsiz, düşüncesiz davranma olasılığınız mevcut.
Bütün bir hafta Balık burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Balık burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 586
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1789
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster