Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Nisan '13

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
478
 

22 - 28 Nisan : Yoğun bir hafta ! Etkisi 7 gün önceden başladı. 25 Nisan'a Dikkat !

22 - 28 Nisan : Yoğun bir hafta ! Etkisi 7 gün önceden başladı. 25 Nisan'a Dikkat !
 

Astroloji


15 - 21 Nisan haftası için 16 Nisan Salı günü Ay'ın Yengeç burcunda +8 katsayısı ile süper bir konumda olacağını ve bu yüzden Yengeç burcunu sembolize eden kadınlarla kadınlıkla ilgili konularda yeni olumlu gelişmelerin olabileceğini yazmıştık. Gerçekten de tam 4 gün öncesi yani 12 Nisan'da Dünyada ilk olarak bir Türk doktor tarafından rahim naklinin tam anlamıyla gerçekleştiği haberini aldık. 16 Nisan'da beklediğim bu olay şunu gösterdi ki, gezegenlerin olumlu/olumsuz etkileri 7 gün öncesi ve sonrasına kadar etki edebiliyor. Ayrıca ülke güvenliğini ilgilendiren PKK'nın çekilme tarihinin de 22 Nisan'da yani 16 Nisan'dan tam 6 gün sonrasına yapılacağı haberleri medyada yer aldı. 21 Nisan Pazar günü için de yine Ay'ın +7 katsayısı ile Başak burcunda süper bir konumda olacağını bu yüzden de işçi ve çalışanları ilgilendiren olumlu yeniliklerin olabileceğini yazmıştık işte tam 21 Nisan'da beklediğim haber tam 6 gün öncesinden geldi. Habere göre yeni tasarıyla taşeron işçilerin maaş, kıdem tazminatı ve izin haklarının koruma altına alınacağı bildiriliyordu.

16 Nisan'da İran'da meydana gelen 7.8 şiddetindeki depremin ise İran'ın ya da o bölgedeki başka ülkelerin kendi ülke güvenlikleri ve savunmaları için geliştirdikleri nükleer silahları denerken meydana getirilmiş olabileceğini tahmin ediyorum. Biliyorsunuz bazı ülkeler nükleer silahlar üzerindeki denemelerini yerin altında gerçekleştirmekteler. Yapılan bu denemeler, istemeden de olsa yerin altındaki fay hatlarını tetiklemekteler ve sonuçta korkunç büyüklükte depremler oluşmaktadır.

Mars Boğa burcunda 22 Nisan'dan itibaren bütün bir hafta kötü konumda olduğundan en başta para konuları ile uğraşan insanlar saldırı, zorlama, sabırsızlık, düşüncesizlik, hoşgörüsüzlük ile karşı karşıya kalabilirler. Para konuları ile uğraşanlar asker, polis yada güvenlik birimlerinden olumsuz yönde etkilenebilirler. Örneğin aşırı güvenlik tedbirleri, savunma silahlarının alımı, ek askeri tedbirler, başka ülkelerle olan askeri sürtüşmeler ekonomiye olumsuz bir yük getirebilir. Bu arada Boğa burcu güven, huzur, ve sakinliği de simgelediğinden bu hafta Mars'ın kötü konumda oluşu yüzünden güvenlik, huzur ve sakinlik çeşitli saldırı, zorlama ve zalimliklerle bozulabilir. 15 Nisan'da ABD'nin Boston kentindeki maraton koşusundaki halkın huzurunu kaçırmaya yönelik bombalı saldırı da Mars'In kötü konumunun 7 gün öncesinden yansımasıdır.

Güneş de Boğa burcunda Cuma günü hariç 22 Nisan'dan itibaren haftanın her günü kötü konumda olduğundan para konuları ile uğraşan insanlar gurur, kibir ve egoistlikle karşı karşıya kalabilirler. Nüfuzlu ve çevrelerince tanınmış insanlar ekonomik ve mali konularda egoistçe davranabilirler ve bu yüzden para kayıpları yaşanabilir. Nüfuzlu kişiler para konularında baskın olmaya ve kendi isteklerini kabul ettirmeye çalışabilirler. Güneş aynı zaman da altın elementini de simgeler. Zaten Güneş'İn Boğa burcundaki bu kötü etkisini 15 Nisan'dan beri altın fiyatlarındaki iniş çıkışlar ile 7 gün öncesinden yaşadık.

Venüs de Boğa burcunda Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri kötü konumda olduğundan para konuları ile uğraşan insanlar bu günlerde daha bir ağırkanlı ve maddeci olabilirler. Ekonomik konular daha yavaş işleyebilir. Ekonomik konularda manipülasyonlar olabilir. Parasal konularda kendi isteklerine düşkünlük ve açgözlülük görülebilir. Bu arada ikili ilişkiler, diplomatik konulardaki gerginlikler de parasal konuları yavaşlatabilir; sorunlar yaşatabilir.

Jüpiter bu hafta da Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri kötü konumda olduğundan iletişim sektörü ile uğraşanlar (gazeteciler, enteller, internet, vs.), tüccarlar hukuk ve yasalardan, yabancı ülke ve kültürlerden (kürt, alevi, vs.) olumsuz etkiler almaktalar. Örneğin yazılan yazılar yada söylenen fikirler yüzünden hukuk ve yasalardan yada yabancı ülke ve kültürlerden kötü etkiler alınabilinir. 

Satürn Akrep burcunda Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi, Pazar kötü konumda olduğundan eskimiş değerleri dönüştürmeye çalışanlar, yenilik yapmaya uğraşanlar türlü engel ve aksiliklerle karşılaşabilirler. Bankacılık işlemleri, vergiler, borç para ve krediler konularında kısıtlamlar, gecikmeler, aksilikler de olabilir. Başkan ve otorite sahibi kişiler her türlü yeniliğe titizlik ve kuşkuyla yaklaşabilirler.

Uranüs Koç burcunda Çarşamba, Perşembe, Cumartesi günleri kötü konumda olduğundan bir takım asi, huzursuz, aykırı kişiler yine bir takım saldırgan, kavgacı ve bildiğini okuyan kişileri olumsuz yönde etkileyebilirler. Bir takım grup ve organizasyonlar içinde aykırılıklar, huzursuzluklar, ani değişimler olabilir. Geleceğe yönelik projeler yada teknolojik konularda da ani olumsuz değişimler olabilir. Bu durum polis, asker yada güvenlik birimlerini olumsuz yönde etkileyebilir. Koç burcunun yöneticisi Marsın Boğa burcunda kötü konumda oluşu yüzünden bu olumsuz olayların ucu ekonomiye de dokunabilir. Bu günlerde ani öfke ve kavgalardan uzak durmak gerekir.

Ay 23 Nisan Salı ve 25 Nisan Perşembe günleri Terazi burcunda kötü konumda olduğundan her türlü ikili ilişkilerde, diplomatik konularda aşırı duyarlılık, güvensizlik görülebilir. Üretimle uğraşan kişilerin üretkenlikleri düşük olabilir. Ev, ülke, vatan, soy, temeller gibi konularda aşırı duyarlılık olabilir. Bu durumlar ikili ilişkileri, sosyal ve diplomatik konuları olumsuz etkileyebilir.

Bütün bu olumsuzluklara karşı Neptün Balık burcunda Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi günleri iyi konumda olduğundan Büyük Kurum ve Kuruluşlar (Özel ya da Kamu kurum ve kuruluşlar, Hastaneler, hapishaneler, vs.), Hayırsever kurumlar, kuruluşlar ve insanlar anlayışlı, duyarlı, daha insancıl ve idealist olabilirler. Artistik konularla uğraşanlar (sinema, resim, müzik, vs.) daha yaratıcı olabilirler.

Haftanın en yoğun günü 7 (Güneş, Ay, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs) gezegenle kötü konumda olan Perşembe günü. Yine Perşembe günü Mars -3 katsayısı ile haftanın en kötü konumunda olan tek gezegen. Perşembe günü kavgalar, zalimlikler, saldırılar, diplomatik gerginlikler, para konularında egoistlikler, ekonomik konularda manipülasyonlar, projelerde aksamalar, yenilik ve dönüşümlerde aksilikler, engeller, yazı ve fikirler yüzünden hukuksal sorunlar, tartışmalar, grup ve organizasyonlar içinde aykırılıklar, isyanlar çıkabilir. Marsın ve diğer gezegenlerin yaydığı bu etki 7 gün öncesine yada 7 gün sonrasına kadar etki edebilir.

Kişisel olarak burçları Yükselen Burçlara göre yorumlamak daha doğru olduğundan Aşağıda Yükselenlere göre 22 - 28 Nisan haftasını veriyorum:

Not: Bazı evlere maksimum 3 burç düşebildiğinden ve doğduğumuz andan itibaren bu burçlar sırayla aktif olduklarından evlerin burçlarında bazı kaymalar olabilir. Birebir yorum için kişiye özel harita çıkartılmalıdır.

Yükselen Koç

Uranüs 1.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Dış görüntünüzde ani değişimler olabilir. Başkaları üzerinde isyankar bir izlenim bırakabilirsiniz.)

Güneş 2.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 2.evde çrş, Prş, Cts kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 2.evde bütün bir hafta kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca para konularına dikkat !)

Jüpiter 3.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm.

Ay 7.evde Salı, Prş kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 8.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Başkaları ile kaynaşmak yada yenilik yapmak sizi korkutabilir.)

Neptün 12.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri. (Sıkıntı ve sorunlarınıza, gizli düşmanlarınıza karşı daha anlayışlı, özverili ve merhametli olabilirsiniz.)

Yükselen Boğa

Güneş 1.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 1.evde çrş, Prş, Cts kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 1.evde bütün bir hafta kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca dış görüntünüze, başkaları üzerinde bırakacağınız etkiye ve yeni başlangıçlara dikkat !)

Jüpiter 2.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm.

Ay 6.evde Salı, Prş kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik. (Sağlığınız veya günlük işleriniz aksayabilir.)

Satürn 7.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Birebir ilişkilerde utangaçlık, kuşku ve vesvese yaşayabilirsiniz.)

Neptün 11.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 12.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Gizli düşmanlarınızın aykırı davranışları olabilir. Aykırı konular sıkıntı ve sorun oluşturabilir.)

Yükselen İkizler

Jüpiter 1.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Başkaları üzerinde tembel sorumsuz bir izlenim bırakabilirsiniz.)

Ay 5.evde Salı, Prş kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 6.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Sağlık konularında kuruntu ve endişeleriniz olabilir. Günlük işleriniz aksayabilir.)

Neptün 10.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri. (kariyer konularında daha anlayışlı davranabilir yada anlayışlı kişilerle karşılaşabilirsiniz.)

Uranüs 11.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Çevrenizde aykırı tavırları olan arkadaş ve tanıdıklara dikkat !)

Güneş 12.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 12.evde çrş, Prş, Cts kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 12.evde bütün bir hafta kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca gizli düşmanlarınıza dikkat !)

Yükselen Yengeç

Ay 4.evde Salı, Prş kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 5.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Kendinizi ifade ederken utangaç davranabilirsiniz.)

Neptün 9.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 10.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 11.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 11.evde çrş, Prş, Cts kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 11.evde bütün bir hafta kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca arkadaş ve tanıdıklara karşı dikkat edin !)

Jüpiter 12.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Gizli düşmanlarınızın abartılı, kaba, patavatsız hareketleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.)

Yükselen Aslan

Ay 3.evde Salı, Prş kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 4.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Güvenliğinizle ilgili bir takım kuşkularınız olabilir. Aile içinde bunalımlar yaşanabilir.)

Neptün 8.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 9.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Hukuk ve yasalarla, yüksek öğrenimle ilgili ani değişimlere dikkat !)

Güneş 10.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 10.evde çrş, Prş, Cts kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 10.evde bütün bir hafta kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca iş, meslek ve kariyer konularına dikkat !)

Jüpiter 11.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Arkadaş ve tanıdıklarınızdan kabalık yada sorumsuzluk görebilirsiniz.)

Yükselen Başak

Ay 2.evde Salı, Prş kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik. (Para konularında aşırı duyarlı ve duygusal davranabilirsiniz.)

Satürn 3.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Çevrenize karşı kuşkucu olabilirsiniz, iletişim kurarken engellerle karşılaşabilirsiniz.)

Neptün 7.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 8.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 9.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 9.evde çrş, Prş, Cts kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 9.evde bütün bir hafta kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca hukuk ve yasalar, yüksek öğrenim ve uzun yolculuklar konularına dikkat !)

Jüpiter 10.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (İşiniz yada kariyer hayatınızda sorumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.)

Yükselen Terazi

Ay 1.evde Salı, Prş kötü :  Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 2.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Para konularında engeller olabilir.)

Neptün 6.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 7.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 8.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 8.evde çrş, Prş, Cts kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 8.evde bütün bir hafta kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca yenilik - her türlü yenilik, tıbbi müdahale, ameliyat, vs - , başkaları ile kaynaşma, bankacılık konularına dikkat edin !)

Jüpiter 9.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Yüksek öğrenim, Hukuk ve yasalar konularında sorumsuzluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. )

Yükselen Akrep

Satürn 1.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Başkaları üzerinde karamsar ve soğuk bir etki bırakabilirsiniz.)

Neptün 5.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 6.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 7.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 7.evde çrş, Prş, Cts kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 7.evde bütün bir hafta kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca birebir ilişkiler - evlilik, ortaklık, vs - konularında dikkatli olun !)

Jüpiter 8.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Başkaları ile kaynaşırken kaba, patavatsız kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bankacılık, vergi, miras konularında sorumsuzluklar olabilir. Ameliyat olurken de dikkatli olmalısınız. Her türlü yeniliği yaparken sorumsuzluklara karşı dikkatli olunması gereken bir gün.)

Ay 12.evde Salı, Prş kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Yükselen Yay 

Neptün 4.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 5.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 6.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 6.evde çrş, Prş, Cts kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 6.evde bütün bir hafta kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca sağlık ve günlük işler konularına dikkat edin !)

Jüpiter 7.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Her türlü ortaklık evlilik, iş, vb. konularında kabalık, patavatsızlık ve sorumsuzlukla karşı karşıya kalabilirsiniz.)

Ay 11.evde Salı, Prş kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 12.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Gizli düşmanlarınızın engelleri ile karşılaşabilirsiniz !)

Yükselen Oğlak

Neptün 3.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 4.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 5.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 5.evde çrş, Prş, Cts kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 5.evde bütün bir hafta kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca kendinizi ifade ederken dikkat edin !)

Jüpiter 6.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Sağlığınızla ilgili konularda sorumsuzluklara dikkat ! İş arkadaşlarınız yada çalışanlarınız da sorumsuzluk yapabilir.)

Ay 10.evde Salı, Prş kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 11.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Geleceğe yönelik projelerinizde engeller ile karşı karşıya kalabilirsiniz.)

Yükselen Kova

Neptün 2.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 3.evde Çrş, Prş, Cts kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 4.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü :  Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 4.evde çrş, Prş, Cts kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 4.evde bütün bir hafta kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (KIsaca ev, gayrimenkul, aile içi işler ve güvenlik konularına dikkat edin !)

Jüpiter 5.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Çocuklarınızın savurganlığı sizi rahatsız edebilir. Kendinizi ifade ederken abartıya kaçabilirsiniz.)

Ay 9.evde Salı, Prş kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 10.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (İş ve kariyerinizde engel ve zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.)

Yükselen Balık

Neptün 1.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 2.evde Çrş, Prş, Cts kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Para konularında ani değişimler olabilir. Harcamalarınızda aşırılığa kaçmayın. Alışılmadık harcamalarınız olabilir.)

Güneş 3.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 3.evde çrş, Prş, Cts kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında ağırkanlı, maddeci, rahatına ve kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, iradesizlik, kararsız.

Mars 3.evde bütün bir hafta kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca çevrenizle iletişim kurarken, fikirlerinizi yayarken dikkatli olun !)

Jüpiter 4.evde Salı, Prş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Ev ve aile içi işlere çok para gidebilir. Ev, güvenlik, gayrimenkul konularında sorumsuzluklara dikkat !)

Ay 8.evde Salı, Prş kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Satürn 9.evde Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar ve hukuki konularda engeller çıkabilir !) 

AMARİSSA bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 546
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1891
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster