Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Temmuz '18

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3164
 

23 - 29 Temmuz 2018 Haftalık Burç Astroloji: 27 Temmuz Kanlı Ay Tutulması ve Haftanın En Yoğun Günü

23 - 29 Temmuz 2018 Haftalık Burç Astroloji: 27 Temmuz Kanlı Ay Tutulması ve Haftanın En Yoğun Günü
 

haftalık astroloji


Haftanın en yoğun günü olan 27 Temmuz Cuma günü Ay Transiti -2 katsayısında olacaktır ve bugünde Kanlı Ay Tutulması yaşanacaktır. Bu Ay Tutulması gerçekten çok düşündürücüdür. Bu olaydan 1 sene sonra ise yani Temmuz 2019'da Dünya çapında elim olaylar yaşanabilir. 02 Temmuz 2019'da Yengeç burcunda +2 katsayısında Güneş Tutulması ile 16 Temmuzda 2019'da Oğlak burcunda -2 katsayısında Ay tutulması olacaktır. Bunların içinde yine -2 katsayısında olduğundan 16 Temmuz Ay Tutulması önemli olaylara işaret etmektedir. 10 Temmuz 2019 -23 katsayısında ve 24 Temmuz 2019 -22 katsayısında olacağından Dünya genelinde bu günler arasında son derece dikkatli olmak gerekebilir. Temmuz 2019'da Natal Marsı Balık olan İran/Işid'in güç kazanması ve Terazi burcu Suriye'ye atom bombası atması veya benzeri bir şey yapması olasıdır. (Temmuz 2018 burç) (haftalık burç)

10 Temmuz 2019'da Türkiye'yi -5 katsayısındaki Tr Ay, -4 katsayısındaki Tr Merkür ve Mars olumsuz yönde etkileyebilir. 10 Temmuz 2019'da Tr Ay Astro Carto Grafi Haritasına göre Edirne ve Ege taraflarını boydan boya kesmektedir. 10 Temmuz 2019'da İstanbul'un batısı, Edirne ve/veya Ege taraflarında zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir. Tr Merkür ve Mars ise başkentimiz Ankara üzerinden geçmektedir. 10 Temmuz 2019'da Türkiye'nin Merkür ve Mars yüzünden saldırgan ve kurnaz kişilere dikkat etmesi gerekebilir. (haftalık astroloji)

24 Temmuz 2019'da ise Ay ve Plüto Transitleri -4 katsayısında olup Türkiye ve Suriye üzerinden geçmektedir. Türkiye ve en çok da Suriye'Nin Natal Marsı Balık olan Işid ve/veya İran'a dikkat etmesi gerekebilir. 24 Temmuz 2019'da bu sefer Türkiye'Nin Güney ve Doğusunda zayıf fay hatlarında depremler olabilir. Diğer olasılıkları 2015 yılında yazdığım "2019 Kaosdan da Öte" yazımda okuyabilirsiniz. (http://blog.milliyet.com.tr/dikkat---10---24-temmuz-2019-kaostan-da-ote--/Blog/?BlogNo=515629) (Temmuz astroloji) (2018 Temmuz burç)

2018 yılına dönecek olursak 27 Temmuzda Ay Transitinden Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa**, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep**, Kova, Balık olanlar ama bilhassa Natal Güneşi Boğa, Akrep olanlar son derece olumsuz etkiler alabilirler. Ay Transiti olumsuz anlamda güvenlik problemlerini ve verimsizlikleri sembolize eder. Bu yüzden 27 Temmuzda Tr Ay hangi evinize geliyorsa o konularda güvenliğinize ve veriminize dikkat etmeniz gerekebilir. Natal Marsı İkizler, Yay olanlar ise Tr Ay.dan olumlu etkiler alabilirler. Natal Güneşi Tr Ay.dan olumsuz etki alıp Natal Marsı Tr Ay.dan olumlu etki alan kişiler ise Tr Ay bazında ikilem içinde kalabilirler, bir yandan Tr Ay.dan olumsuz etki alırken bir yandan da Natal Marsları ile başkalarını olumsuz yönde etkileyebilirler. Natal Güneşi Tr Ay.dan olumsuz Natal Marsı Tr Ay.dan olumlu etki alanlar istemden de olsa kendilerini de olumsuz yönde etkileyebilirler. (2018 haftalık burç)
 
27 Temmuz (-2)
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler  (Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa**, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep**, Kova, Balık olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere**, İsrail**, Ekvador**, Irak, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Kuzey Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Belçika, Filistin**, KKTC**, Türkiye**, Brezilya**, Türkmenistan**, Tayvan, İtalya, Japonya, Libya, Hollanda, Tunus / CHP, İYİ Parti**, MHP / NATO, Şangay Beşlisi**, TSK** (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM**, AB**, IMF, FED / DHKP-C, PYD / Fenerbahçe**, Beşiktaş / ABD Doları, BitCoin, Euro / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen**, İlker Başbuğ**, Figen Yüksekdağ**, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi**,Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis,İngiltere Başbakanı Theresa May, Hillary Clinton**, Pakistan Başbakanı Abbasi, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSad, Muharrem İnce**

27 Temmuz (-2)
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler  (Natal Marsı İkizler, Yay olanlar)

Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / AKP, HDP / PKK** / Galatasaray /Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev
 
27 Temmuz (-2)
Ay ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Ay.dan olumlu etki alıp Natal Güneşi Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler) (Natal Marsı İkizler, Yay olup Natal Güneşi Oğlak, Koç, Boğa**, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep**, Kova, Balık olanlar)

Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Meksika, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / AKP, HDP / Galatasaray / Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev
 
Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)
Filipinler, İngiltere, Mısır, Irak, Amerika, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya / MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), BM, IMF, FED / ABD Doları / İstanbul Fay Hattı / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange

27 Temmuzda Tr Ay çizgisi Astro Carto Grafi Haritasına göre Türkiye'Nin Güney ve Doğusundan geçmektedir. Bir ihtimal buralarda zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir. Bir diğer ihtimal Tr Ay.dan olumlu etki alan PKK'nın Türkiye'Nin Doğu ve Güneyinde terör eylemleri yapabilir olmasıdır. 27 Temmuzda Natal Güneşi Tr Ay.dan olumsuz etki alıp Natal Marsı Tr Ay.dan olumlu etki alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'In 10 ve 11.evlerini etkileyen Tr Ay bazında ikilem yaşaması olasıdır. 10.ev kariyer evi olup 11.ev arkadaş ve tanıdıklar, grup ve organizasyonlar, geleceğe dair plan ve projeler evi olup Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu konular bazında 27 Temmuz ve civarı olumsuz etkiler alması olasıdır. Ama bir yandan da Natal Marsı Yay olduğundan ve yüksek katsayıda olacağından bu olumsuzlukların üstesinden gelme potnasiyeli mevcuttur. 27 Temmuzda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Uranüsü Yengeç burcunda ve Tr Ay yüzünden düşük katsayıda olacağından Uranüsü sembolize eden arkadaş ve tanıdıklarına dikkat etmesi gerekebilir. (Temmuz 2018)

27 Temmuzda Irak ve Suudi Arabistan'da ülke bazında güvenlik problemleri oluşabilir. Boğa burcu Irak Başbakanı Haydar ElAbadi Tr Ay yüzünden kendi güvenliğine son derece dikkat etmelidir. Kuzey Kore, Güney Kore ve Çin de Ay.ı sembolize eden Amerika'dan son derece olumsuz etkiler alabilir. Yada buralardaki zayıf fay hatlarında da depremler olabilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir.

27 Temmuzda Güneş Aslanda -2, Mars Kovada -2 katsayısında olup Ay Transitine olumsuz anlamda eşlik edeceklerdir. 27 Temmuzda Güneş Transiti Natal Güneş ve Marsı Aslan, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanları son derece olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanları ise son derece olumlu yönde etkileyebilir. Hafta boyu altın düşüşe geçebilir ve bilhassa 27 Temmuzda Altın fiyatlarında bir değer kaybı yaşanabilir. Dolar ise 27 Temmuzda Euro'yu zorlayabilir. Dolar hafta boyu aşırı değerlenebilir ve Merkez Bankası ile Türk Lirasını zorlayabilir.
 
23, 24, 25, 26 Temmuz (-1), 27 Temmuz (-2), 28, 29 Temmuz (-1)
Güneşden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Aslan, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, İngiltere, İsrail, Ekvador, Irak, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, Japonya, Libya, Hollanda / İYİ Parti, MHP / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / Fenerbahçe / ABD Doları, BitCoin / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, Pakistan Başbakanı Abbasi, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Ürdün Kralı 2.Abdullah

23, 24, 25, 26 Temmuz (-1), 27 Temmuz (-2), 28, 29 Temmuz (-1)  Güneşden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler  (Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / AKP, HDP / PKK, DHKP-C, PYD / Galatasaray / Türk Lirası, Euro / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
23, 24, 25, 26 Temmuz (-1), 27 Temmuz (-2), 28, 29 Temmuz (-1)
Güneş ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Güneşden olumlu etki alıp Natal Güneşi Güneşden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler) (Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olup Natal Güneşi Aslan, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanlar)

Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Kanada, KKTC, İtalya, Meksika, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Işid, İran, Belçika / DHKP-C / AKP, HDP / Galatasaray / Türk Lirası, Euro / AB Başkanı Donald Tusk, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Abdullah Gül, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau
 
Güneşi sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Güney Kore / AKP, CHP / FBI (Federal Soruşturma) / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr

27 Temmuz ve civarı Astro Carto Grafi haritasına göre Suudi Arabistan, İran ve Azarbeycan üstünden geçen Tr Güneş cizgileri bu bölgedeki liderlerin olumsuz etkiler alabileceğine işaret etmektedir. Örneğin 27 Temmuz ve civarı Suudi Arabistan'ın Amerika ve/veya İran'ın baskısına maruz akalabileceği olasıdır. 27 Temmuz ve civarı Suudi Arabistan, İran'dan ve Başbakanı Ruhani'den son derece olumsuz etkiler alabilir.

27 Temmuzda Mars Transiti -2 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanları son derece olumsuz yönde etkileyebilir. Astro Carto Grafi Haritasına göre Mars Transiti de Güneş Transiti gibi 27 Temmuz ve civarı Suudi Arabistan, İran ve Azerbaycan üzerinden geçmektedir. 27 Temmuz ve civarı İran ile Suudi Arabistan'ın birbirlerini olumsuz etkilemeleri hatta birbirlerine saldırmaları olasıdır. 27 Temmuz ve civarı Çin de Mars ve Güneşden son derece olumsuz etkiler alabilir. 27 Temmuz ve civarı Çin, ABD Dolarından, ABD ve Başkanı Trump'dan Tr Güneş ve Tr Mars bazında baskı yaratıcı ve saldırgan etkiler alabilir.
 
23, 24, 25, 26 Temmuz (-1) 27 Temmuz (-2), 28, 29 Temmuz (-1)
Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)

Suriye, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan / İYİ Parti / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), TC Merkez Bankası, AB / Muharrem İnce, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce

Bütün olumsuzluklara raağmen Jüpiter Transiti hafta boyu yüksek katsayıda olup Natal Marsı Akrep, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak, Kova, Balık olanları son derece olumlu yönde etkileyebilir. Bilhassa 26 Temmuzda Tr Jüpiter +5 katsayısında olup Tr Jüpiterden olumlu etki alanlara bolluk, bereket ve başarı verebilir. Astro Carto Grafi Haritasına göre Natal Marsı Balık olan İran'ın üstünden Tr Jüpiter çizgileri geçmektedir ve ne kadar olumsuz etkiler alsa da İran Tr Jüpiterden olumlu etkiler alacağından İran'ın genişlemeye yönelik hareketleri olabilir. İran 26 Temmuzda Rusya'dan olumlu etkiler alabilir. Natal Marsı Akrep olan Japonya'Nın da hafta boyu ve bilhassa 26 Temmuzda Tr Jüpiterden alacağı olumlu etkilerle yeni başarılara imza atması olasıdır. Japonya'nın Rusya ve Başkanı Putin'den olumlu etkiler alması olasıdır.
 
23, 24, 25 Temmuz (+3), 26 Temmuz (+5), 27, 28, 29 Temmuz (+4)
Jüpiterden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Akrep, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak, Kova, Balık olanlar)

İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Tayvan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Bangladeş, Tunus, Venezuella, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma), FBI (Federal Soruşturma), AB, TC Merkez Bankası / CHP, MHP / DHKP-C, PYD / BitCoin, Euro / Fenerbahçe / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Pakistan Başbakanı Abbasi, Ümit Özdağ, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
Jüpiteri sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve/veya Marsı Yay olanlar)
Meksika, Lübnan, Panama, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, BAE / AKP, HDP / PKK / Galatasaray / Türk Lirası / Abdullah Gül, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Koray Aydın, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. http://mediacat2.blogspot.com.tr/

Natal Gezegenlerin Katsayıları

  23 Temmuz 24 Temmuz 25 Temmuz 26 Temmuz 27 Temmuz 28 Temmuz 29 Temmuz
Koç -1 -1 -1 -1 -2 -1 -1
Boğa +3 +3 +2 +3 +2 -1 -1
İkizler -1 +2 -1 -1 -1 -1 -1
Yengeç -1 +2 -1 -1 -2 +2 -1
Aslan -1 -1 -1 -1 -2 -1 -1
Başak -1 +2 -1 -1 -1 -1 -1
Terazi +3 +3 +2 +3 +2 -1 -1
Akrep -1 -1 -1 -1 +2 +2 +2
Yay +3 +3 +3 +5 +4 +4 +4
Oğlak -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1
Kova -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1
Balık +3 +3 +2 +3 +2 +2 +2


Yükselen Koç
(26 Temmuz 8.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 10.ev Ay, 5.ev Güneş, 11.ev Mars Dikkat)

Yükselen Boğa
(26 Temmuz 7.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 9.ev Ay, 4.ev Güneş, 10.ev Mars Dikkat)

Yükselen İkizler
(26 Temmuz 6.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 8.ev Ay, 3.ev Güneş, 9.ev Mars Dikkat)

Yükselen Yengeç
(26 Temmuz 5.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 7.ev Ay, 2.ev Güneş, 8.ev Mars Dikkat)

Yükselen Aslan
(26 Temmuz 4.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 6.ev Ay, 1.ev Güneş, 7.ev Mars Dikkat)

Yükselen Başak
(26 Temmuz 3.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 5.ev Ay, 12.ev Güneş, 6.ev Mars Dikkat)

Yükselen Terazi
(26 Temmuz 2.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 4.ev Ay, 11.ev Güneş, 5.ev Mars Dikkat)

Yükselen Akrep
(26 Temmuz 1.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 3.ev Ay, 10.ev Güneş, 4.ev Mars Dikkat)

Yükselen Yay
(26 Temmuz 12.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 2.ev Ay, 9.ev Güneş, 3.ev Mars Dikkat)

Yükselen Oğlak
(26 Temmuz 11.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 1.ev Ay, 8.ev Güneş, 2.ev Mars Dikkat)

Yükselen Kova
(26 Temmuz 10.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 12.ev Ay, 7.ev Güneş, 1.ev Mars Dikkat)

Yükselen Balık
(26 Temmuz 9.ev Jüpiter Süper, 27 Temmuz 11.ev Ay, 6.ev Güneş, 12.ev Mars Dikkat) 

 

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 578
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1810
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster