Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Ağustos '09

 
Kategori
Burçlar
Okunma Sayısı
100529
 

Başak erkeği ve bitmeyen aşk...

Başak erkeği ve bitmeyen aşk...
 

Başak burcu erkeği diğer 11 burcun erkeğinden çok farklıdır...Hani derler ya nevi şahsına münhasır...

O da ne demek diye sorarsanız ki iyi edersiniz zira bu erkeği iyi anlamak lazımdır.
Kadınların, özellikle şuh ve çapkın dediğimiz gruptaki kadınların etkileyemediği yegane erkek!
İlk karşılaşmada onu herkes soğuk ve duygusuz olarak algılar. Bu seçici ve tanımadan yakınlaşmama prensibinden kaynaklanır.

Genelde saygılı insanlardır ama bu seçici oluşları zaman zaman farklı algılanabilir...

Dış güzellik onun için sadece olabilirler arasında yer alır. O akla,zekaya ve nezakete bakar...Bu seçicilik erkek arkadaşları için de geçerlidir.

Onu elde etmek istiyorsanız sıradan biri olmamalısınız. Kendiniz yetiştirmeniz ,onunla onun ilgilendiği konularda konuşabilmeniz gerekir. Üstüne düşülmesinden nefret eder.
Titizliği ileri boyuttadır , kendine çok iyi bakar. Hastalıklara karşı daima temkinlidir, sağlıklı beslenmeye önem verir. Diyet yapan belki de tek erkek grubudur...

Kolay aşık olmazlar ama olduklarında bu, ömür boyu sürer !

Beğeneceği kadın da titiz ,derli toplu, nazik ve abartısız olmalıdır. Karısını veya sevgilisini aldatmayı asla düşünmez. Boşanmayı aklına bile getirmez.

Tek büyük kusuru pek romantizmden hoşlanmazlar. Gerçekçilik ve mantık tüm kararlarında ve davranışlarında etkili olur.

Kendine ait zaman ister ve bunda bencilce davranabilir. Çok sabırlıdırlar...

Genelde işlerinde başarılı olurlar, baba olduklarında aileye bağlılıkları artar...

Başak burcu erkeği ancak çok samimi olduğu ortamda rahatlar. Kırk yıllık dostluk kurabilecek derecede arkadaşlarına bağlı olurlar. Evlenince asla arkadaşlarından uzaklaştırmaya çalışmamalısınız. Dostları dışında diğer insanlara ( bu yakın akraba bile olabilir) , genelde belli bir mesafe koyar.

Aşırı romantikler bu burçtan uzak durmalıdır...

En iyi boğa burcu kadınıyla anlaşır. Başak erkekleri içinde, mantık evliliği yapanlar çoğunluktadır. Aşk onlar için genelde bir fantezidir.Ohannes bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

mrb. ben yengec burcuyum sevgilim 23 agustosda dogdugu icin 2 burcu basak ve aslan 1 senedir beraberiz. cok degisken bi tip. beni cok sevdigni soluyo canindan bile cok zaman istiyo benden ama ona guvenemiyorum . neden bole ve sizce bizim iliskimizin sonu ne?

karamela kazanova 
 05.02.2013 2:24
 

mrb.

karamela kazanova 
 05.02.2013 2:21
 

merhaba ben yay burcuyum ve bir başak erkeğinden çok hoşlanıyorum.ondan hoşlandığımı biliyor ama kendisi henüz hoşlanmadığını söylüyor ve tanımak istiyor.hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım,kendisi bunu söyler mi?

ilknur MUTLU 
 21.01.2013 16:31
 

Ben de başak burcu erkeğiyim , kariyerim iyi , sağlığım iyi , alkol sigara vs hepsinden uzak dururum diyet yaparım 190 a 88 kiloyum kendime bakarım yükselenim aslan ay burcum oğlak ... çevremde çok kadın oluyor ama belli bi zamandan sonra ya ben onları ya onlar beni bırakıyor çevremdeki kadınlara güvenmiyorum beni ben olduğum için değil de sahip olduklarım veya olabileceklerim için önemsediklerini düşünüyorum , onları test ederken de ya haklı olduğumu görüp mesafe koyuyorum ya karşı tarafı soğutuyorum ikizler kadınlarına ve yengeç kadınlarına zaafım var ne yapmalıyım

volkan kara 
 11.01.2013 11:04
Cevap :
Merhaba, ikizler adını size uygun değil maalesef .Yengeç kadını olabilir ama ona güven duygusu vermeniz ve biraz da söylemekte zorlandığınız sevgi sözcüklerinidaha sık kullanmanız gerekebilir. Bunu yapabilirseniz güzel bir birlikteelik olur. Tam anlamıyla uygun olan burçlar ise,bir boğa kadını ve tabii ki bir yay kadını , yay ile uyum harika görünüyor.Sevgiler...  12.01.2013 12:04
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 359
Toplam yorum
: 1479
Toplam mesaj
: 167
Ort. okunma sayısı
: 1830
Kayıt tarihi
: 16.05.07
 
 

Emekli olmaya çalışan bir sanatçı,yazmaktan büyük keyif alıyorum. Kocaeli Gölcük' de oturuyorum e..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster