Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Eylül '17

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
66
 

Bir Kanalda Dinlediğimiz Haber Diğerinde Yok, Meydana Gelen Olaylar Kanallara Göre Değişiyor mu?

Gündem farklı olabilir, her medya kuruluşunun olaylara bakışı farklı çünkü. Ama yani o gün, dünyada, ülkemizde olmuş meydana gelmiş bir olay bir kanalda var diğerinde yoksa kafalar karışır.

TV, “Bizim açımızdan haber niteliği taşımıyordu” diyebilir; ama çok önemli olayların da bazı TV kanallarının haberlerinde yer almadığını görüyoruz.

Siyasi saikle yayın yapan TV’lerden bahsetmiyoruz, onlar zaten işlerine geleni yayımlıyorlar; büyük kanallarda üstelik herkesin duyması gereken haberler durumlar…

Dünyada Türkiye’de bugün neler oldu A TV’de başka, B TV’de başka Allah Allah böyle şey olur mu ya… Onun haber ağı başkaymış ötekinin haber ağı başka, bana ne!

Siz bugün dünyada ve ülkemizde meydana gelen olaylar izlediğim TV kanalının haberlerinde sanıyorsunuz ama diğer kanallarda başka haberler de var; böyle şey olur mu ya; biz beş kanalı birden mi izleyeceğiz.

Senin haber kaynağın beni ilgilendirmez arkadaş, dünyada meydana gelmiş önemli olayları vermek zorundasın! Belki de Meksika depremini vermeyen kanal vardı!

Kimseden de şikâyet yok, ne biçim milletiz anlamadım gitti! Ya sen TV izliyorsun duyman bilmen gereken bazı haberleri duymuyorsun. Dünyada her gün birçok önemli olay meydana geliyor, senin kanalın alabildiği kadar veriyor; bu ne demek ya! Kanalın vermediği haberlerden haberimiz olmayacak mı?

 

 

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Size katılıyorum kardeşim işlerine öyle geliyor esenlikler.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 27.09.2017 10:18
Cevap :
Çok iyi söylemişsiniz, işlerine öyle geliyor.  28.09.2017 10:14
 

Merhaba Kerim Bey...Aynen öyle...Bunu en iyi bilenlerdenim...Daha önce de yazmıştın...Her sabah 40 gazetenin ilk sayfalarını okumadan ve 5-6 kanalı ziyaret etmeden Milliyet.com.tr'ye girmem...Zaten insanların kafasını karıştıran en önemli hususlardan biri ve belki de en önde geleni...Selamlar.

cdenizkent 
 26.09.2017 19:23
Cevap :
Teşekkür ediyorum selamlar saygılar.  28.09.2017 10:11
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 5634
Toplam yorum
: 14299
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 643
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster