Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Nisan '07

 
Kategori
Küresel Isınma
Okunma Sayısı
878
 

Blog yazarı arkadaşlarıma son çağrım

Blog yazarı arkadaşlarıma son çağrım
 


Küresel ısınma için bizler hepimiz birlik olmaya karar vereceğimiz, en azından birer fidan ekeceğimiz çabası içindeyken çok yoğun bir talep gelmedi ..Ben tek tek bana desteğim diye yorum yazan arkadaşlara buradan teşekkür ediyorum ..

En azından Sayın Yusuf Aysan arkadaşımız,kendi bir kampanya üstlendi Biz ayrı o ayrı olması mantık açısından uygun olmayacağını , birleşirsek birşeyler yapılabileceğini düşündüm ..

Ben de arkadaşıma destek olacağım http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=33512 Bana yazan arkadaşlar bu kampanyaya dahil olmayı arzu ederlerse, arkadaşımızın listesine isimlerini eklemiş olurlar Böylece amacımıza ulaşmış oluruz ..Ben eminim benden çok daha güzel organize edecek ve bu işle ilgilenecek..

Dünya bir tane ve hepimizin birircik mekanıdır .. Farklı eylemlerde gene çağrıda bulunacağımdan emin olabilirsiniz..Ama bu hep dünya için birlik adına,dayanışma adına yapılacak..

Adları yazılı arkadaşlarıma destekleri ve yorumları için çok çok teşekkürler ..Sizlerle bu kampanyada birleşmek üzere diyorum ..


Sayın
Melda
Özlem Ertan
Hasan Arslan
Rukiye Güngör
Ümit İpekçer
Pınar Sezgin
Elif'çe
Harun Deniz
Ali Gülcü
Bahar Şimşek
Müyesser Saka
Serap
drgayemm
Ohannis
Yusuf Aysan
Baver Ergun
Latif
Tuncay Erciyes
akar
Gül'ün içinden
N.Filiz Bozkurt
Alp Tuncer
Ebru Batur
Özge Dinç
Feyhan
Erhab Tığlı
Ada Mercan
Hakkani

Saygılarımla

resim: : www.msxlabs.org/.../16815-hayatimiz-agaclar.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

bende bu konuda elımden ne gelıyo yardıma hazırım.sevgılılerımle..

fatma isçi 
 06.04.2007 18:07
Cevap :
Merhaba Fatma hanım çok teşekkürler Yusuf Aysan beyle birlikte yürütüyoruz ona yazarsanız listeye sizi de alır ..Bence en güzel birlik budur Dünyamız için .. İyiki varsınız ve bileseniz.. sevgiler  06.04.2007 23:29
 

Bu güzel fikir sizin sayenizde doğdu. Benim yaptığım sadece ilgiyi arttırma gayretidir. Sanırım bunda da başarılı olduk. Şimdi sırada işi sonuca götürmek var. Tabi ki yine hep birlikte. Yürekten teşekkür ediyorum. Selamlar,

A y s a n c a 
 06.04.2007 0:51
Cevap :
Sevgili Gönül kardeşim sağolasın sen ben değil biz olarak düşünüyorum .Bakın bir sürü arkadaş bloglarında ricamı kırmayıp yazdı biz bir bütünüz..Siz elinizden geleni bizlerde elimizden geleni yapacağız Buna benim kişisel gelişim öğrencilerim de dahil .Pazar günü kurslarım var orada anlatacağım ..İletişime geçer ve katkıda bulunurlar Sevgiyle kalın ..  06.04.2007 2:18
 

...Ülkemizin yüce dağlarını ve ovalarını çıplak utançlarından kurtarmak bizlerin elindedir,yeter ki güçlerimizi birleştirelim ve işbirliği yapalım... sevgi ve saygılar.

Latif 
 04.04.2007 18:07
Cevap :
Çok doğru söylüyorsunuz teşekkürler birlikteyiz ..  04.04.2007 18:55
 

Devam ediyoruz. Yılmadan sonuna kadar. Saygı ve sevgiler...

drgayemm 
 04.04.2007 10:22
Cevap :
Sağolun varolun Bu dünya için Ülkemiz için hepinizi birer blog yazmaya davet ediyorum Yusuf Ayan arkadaşımızın organizasyonunda birlik olalım .. Sevgi ve saygıyla  04.04.2007 11:38
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 113
Toplam yorum
: 183
Toplam mesaj
: 48
Ort. okunma sayısı
: 5051
Kayıt tarihi
: 11.09.06
 
 

Kişisel gelişimde, düşüncelerin kullanımını sanat gibi gördüğümden, 1986yılından itibaren çok sevdiğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster