Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hacettepe Ün. mezunuyum. Öğrencilik yıllarımda ve okulu bitirdikten sonra bir gazetenin muhasebe biriminde çalıştım. O yıllarda tanıştığım muhabir ve gazetecilerden etkilendiğimi sanıyorum. Ciddi anlamda 20 yıldır öykü ve denemeler yazıyorum. Evli ve 3 çocuk annesiyim. 27 yaşında bir kızım ,24 ve 21 yaşlarında iki erkek ev..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Götür beni

Ne Insanlar insan,ne havalarımız hava ...en önemlisi güzel yürekler azaldı. Ama.... buralar bizim. Çiçeklerin el degmedıği,kadınların hakettiği değerde yaşadığı,çocukların umutla ve güvenle büyüdüğü,haklıya hakkının verildiği bir yaşam olacaktır -olmalıdır elbette.

06 Şubat 2016 09:35
Özlemek

Özleneni beklemek ve çaresiz sabretmek.Aslında alışmamışındır.Beklerken yüreğin bomboştur yine.Özlem daha da büyümüştür o yürekte ve tüm yürek boşluklarını doldurmuştur.

06 Şubat 2016 09:27
Yeni üyeleri motive ederken dikkat edilecek hususlar

Ne güzel eskiye götürdünüz yine.Ne güzeldi o ilk yıllar.Blog yarışmaları da olurdu.Yeni gelen arkadaşları bilmece şeklinde tanıtırdık. İp uçlarında o arkadaşın kim olduğunu arardık. Ben de yazmaya ara verenlerdenim.Ama asla blog okumayı terk etmedim.Yazıda adı geçen arkadaşların hepsi ve tabi siz de değerlisiniz. MB Her ne kadar paranızı vermesi de...

06 Şubat 2016 09:00
 
Toplam blog
: 102
Toplam yorum
: 260
Toplam mesaj
: 34
Ort. okunma sayısı
: 1349
Kayıt tarihi
: 21.03.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster