Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

17 Eylül '07

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
6306
 

Burcunuza göre güzelleşin

Burcunuza göre güzelleşin
 

Astrolog melekler sizlerin güzelli için yıldız tarlalarında.
Candan güzelden yakışıklıdan çok sevdiceklerim.
Mankenlerim güzellerim insan iyisi yakışıklılarım..
Abe ben geldim.. Sizin çinganeniz.
Sırf sizin en bi güzelliniz için, İspanya'daki tatilcimi bilem yarıya indirmişim..
Geçin şüle geçin sıraya da kapışmayın yoluşmayın güzel olcanız diye.. Ne demişler ermişler dervişler..

****Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter..
Güvenme zenginliğine bir kıvılcım yeter..***

Hepicimiz insan olma çalışçaz beya kara nenem hep üle derdi.. (Allah rahmet eylesin inşallahım..)

Azır mıyız?

Her burcun kendicine as bir bedencik yapıcazı, tarzcazı ve karakteristik-cazı özellikçiği vardır. Bazı burçlar klasik,çiktir kimicikleri sportif,çiktir kimisi gene, erotik-çiktir bazı kimisi de çocukçuk ruhludur, üyle görünmeyi sever. Her bir burçcazın stili mitili farklı olması zaten çok doğaldır..Onun için kızancıklarım iyi yürekli şoparlarım bilmem anlar mısınız ne dedimi ama, her burç için ideal fistanlar, kolanya parfümcükleri, abe bütün makyaj toncazlarından ve en bi kesinliklene uzak kalmamız güzellimiz icabıymış.. Hele gene, bazı mühim detaylardan bahsetmek çokça mümkün derler uzman bilenler.. Bakınız mankenim güzellerim, en önemli olan tarzını kendicin belirleyecekmişsin beya. Önce kendinin ne olduğunu kendin belirleycen sonacıımada öyle otorite kurcakmışın..
Adi buraya kadar annadınız diyelim. Peki siz hiç süslü püslü hani makyajlı ve ayrıcana entari stilinizin nasıl olması gerektiğini bilir miydiniz? Ya bunu? Burcçazınıza göre, ne gibi tür kolanya kokusu kullancanızı ? Hiç telaş etmeyin kız evlatçıklarım, hepicini sizin için bir bir sıralıyacağım beyaa.. Ne işim var benim yoksam bu yıldız tarlasında???

Şimcikin: Burçazlarınıza göre fizinizin özellini, fıstık gibim olan vücudunuzun şeklini şemalini yani stil derler ya hani o stilinizi, makyaj süsünüzü yaparken kullancanız renkleri, size yakışanını kolanya parfümlerini öğrenin!

Öğrenin de bizim aşa ki malenin ojeleri çıkmış, sakalları bıyıkları ağbisine benzer. artık kim bilir kaç ay olmuştur, belkimde bir yıl olmuştur, seneci meneci geçmiştir sanki aynen üle onun ağda yüzü görmemiş bacacıkları..,
Malenin köpekleri bilem kaçar duyunca onun kokusunu.. Kimden mi bahsederim? Abe var ya şu bizim astro güzel der hep kendicine bilmez ki ayna bilem kaçar onun gölgecinden.. Zilli Elmas derler ya hanı, hiç çekemez beni, kocası öldü geçen bıldır, dul kaldı şimdi kendici, o işte be hah onu derim anadın mı?

İşte size evlilik yemini provası güzelllerim yakışıklılarım :)
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=64029

Koç (21 Mart- 20 Nisan)

Koç kadınının yüzü biraz uzundur. Elmacık kemikleri çıkık, alnı yüksek, çenesi incedir. Üst dudağı ve burnu arasındaki mesafe fazladır. Koç kadınının bakışları yumuşaktır ve duygularını belli eder. Elleri uzun, güçlü ve güzeldir. Uzun ve kaslı bacaklarıyla hoş bir silueti olan koç kadınının sportif bir görünümü vardır. Saçları genellikle kısadır ve pek gür değildir. Az makyaj yapmayı sever ve gülüşünü ön plana çıkaran bir makyajı tercih eder. Koç kadınları kendilerini dinlemeyi bilmezler, enerji ve dayanıklılık onların en belirgin özelliğidir. Bunların yanısıra bitkinlik, uyuşukluk ve depresyon koç kadınlarının yaşamında önemli bir yere sahiptir.

Koç kadınının stili: Dantelsiz modern kıyafetleri tercih ederler. Sadelik, kolaylık ve hız koç kadınının giyim tarzını belirler. Keten, triko ve tergalin sportif uyumunu severler. Ayakkabıları pratik olmalıdır. Çok fazla aksesuar kullanmazlar. Ancak onların vazgeçemedikleri iki aksesuar vardır: Gözlük ve saat. Koç borcunun parfümü doğal ve taze olmalıdır. Lavanta, funda leylak ya da karanfil bazlı parfümler onlar için idealdir.

Makyaj önerileri:
1-Dudaklar için karmen kırmızısı ve sicilya kırmızısını tercih etmelidirler. Fuşya ve pembe tonları da yaz aylarında onlara yakışır.
2-Kırmızı, mercan rengi, mor ve eflatun tonlarıyla gözkapaklarına gölgeleme yapmalıdırlar.

Boğa (21 Nisan- 20 Mayıs)

Venüs'ün etkisinde olan Boğa burcu kadınları oldukça güzel ve kadınsıdır. Güzelliği ve işvesiyle dikkat çekmeyi sever. Cildi pembemsidir, yüz hatlarında neşeli tavırlarının etkileri ve parıltısı vardır. Başkalarının hoşuna gitmeyi sevdiği için kendine dikkat eder. Boğa kadını saçlarına hoş bir şekil vermeyi, makyaj yapmayı, güzel kokmayı ve alımlı görünmeyi iyi bilir. Sık sık saçlarının rengini ya da modelini değiştirir, saçlarının rüzgarda dalgalanmasına bayılır. Gözleri parıltılıdır ve bu yüzden erotik bakışlar atarak etrafındakileri cezbeder. Sağlam yapılı fiziği mükemmeldir. Boğa kadınları tiroid bezlerinin düzensizliğinden ve hormonal dengesizliklerden yakınırlar. Dolaşım sisteminden kaynaklanan selülit problemleri vardır. Bu problemi ise dans ederek ve düzenli spor yaparak atlatabilirler.

Boğa kadınının stili: Bol ve rahat kıyafetleri tercih eden boğalar, deri, süet ve keten gibi doğal materyalleri severler. Parlak olmayan ancak canlı ve sıcak renklerden hoşlanırlar. Boğa kadınları gece davetlerinede bileklerine kadar inen uzun tuvaletler giyerler. Takıları az ama gerçektir. Altın ve gümüşten yanadırlar. Yün şallar, kemerler, eldivenler ve kürkler boğa kadınlarının gardrobunda mutlaka ve mutlaka bulunur. Parfüme gelince... Boğa kadınları için hafif çiçek kokuları idealdir. Özellikle melisa, zencefil, gül, anason, leylak ve manolya bazlı parfümleri severler. Şeftali, kavun, mango gibi tatlı meyve kokuları da boğa kadınlarına çok yakışır.

Makyaj önerileri:
1-Somon, pembe ve bej tonları boğa kadınlarına çok yakışır.
2-Pastel tonları kullanıp kendi yüz güzelliklerini ortaya çıkarmalıdırlar.
3-Dudaklarında ise uçuk pembe ve doğal renkleri tercih etmelidirler

İkizler (21 Mayıs- 20 Haziran)

İnce bir vücuda sahip olan ikizler kadını uzun yıllar genç kalmayı başarabilir. Üçgen suratlı ve güzeldir. Parlak gözleri parlak zekasının zekasının belirtisidir. Sözlerinde ve mimiklerinde biraz kaba çıkışlar yaptığı için yanlış anlaşılmaya sebep olur. Kısa saçlıdır ve genellikle kot pantolon giymeyi sever. Psikolojisi değişkendir. Kahkaha atarak gülerken bir anda ağlayabilir. İkizler kadını jinekolojik problemler ve migrenden şikayetçidir. Şehir dışında yaşamayı sever, doğayla iç içe olmalıdır. Aksi halde çok çabuk depresyona girebilir.

İkizler kadının stili: İkizlerin kıyafetleri yarı spor yarı abiyedir. Fantastik kumaşlardan yapılan giysilere baylırlar. Renker ise hem canlı hem de birbirleriyle uyumlu olmalıdır. Kaşmiri, ince pantolonları ve ipeği severler. Az sayıda olan aksesuarları şıktır. Limon ve portakal çiçeği gibi taze ve serinletici parfümleri tercih ederler. Akşamları ise vanilya ya da akasya kokularını kullanırlar.

Makyaj önerileri:
1- Somon ve bej renginin karışımıyla yapılan makyaj ikizlere çok yakışır.
2- Pembe ve gül kurusu tonları dudak makyajında idealdir.

Yengeç (21 Haziran- 20 Temmuz)

Çoğu zaman çocuksu bir havası olan yengeç kadını, güzel olmaktan çok dokunaklı ve etkileyicidir. Ancak onun etkileyiciliğinin sırrı seksi bakışlarında değil, hüzünlü ve melankolik bakışlarındadır. Teni süt rengidir. Kırılgan ve hayalperest bir havası vardır. Sinirli bir yapıdadır fakat gülmeyi de sever. Bünyesi alerjiktir. Sıkıntıdan dolayı çok sık hastalanabilir. Özellikle de açıklayamadığı iç sıkıntısı yengeç kadının yataklara düşecek kadar hastalanmasına neden olabilir.

Yengeç kadınının stili: Tüllerin, satenlerin, ince kumaşların hoşuna gittiği yengeç kadını kendini bu kumaşların içinde çok seksi bulur. Şapka takmaktan hoşlanır. Ancak şapkaları kasket tarzı pratik olanlardan değildir. Onlar hasır şapkaları ya da fransız film sanatçılarının kullandığı büyük şapkaları tercih ederler. Aksesuar kullanmaktan hoşlansalar da alerjik bünyeleri buna çok müsait değildir. Bu yüzden inci kolyeler ya da ince takılarla yetinirler.

Makyaj önerileri:
1-Göz kapaklarında mavi tonları kullanmak yengeç kadınına yakışır.
2-Dudaklarında ise tercihlerini pembe, somon ve mercan renklerinden yana kullanmalıdırlar.

Aslan (21 Temmuz- 20 Ağustos)

Aslan kadını güzel ve kibirli olup tavırarı ve bakışlarıyla bir ceylana benzer. Sportif yapılı, genellikle açık renk gözlü özellikle de yeşil gözlüdür. Çok parlak bir gülüşe sahiptir. Göbeği dümdüz, kemikleri incedir. Teni şeftali renginde, hafif lekeli ya da çillidir. Aslan kadının gözleri ve kan dolaşımı biraz sorunludur. Birçok aslan kadını anemi tehlikesini barındırır. Bu yüzden kendilerine dikkat etmek, düzenli uyumak zorundadırlar. Kiloları dengededir. Fazla yağlı ve ağır yiyecekleri sevmezler. Ciltleri çabuk yaşlanır bu yüzden özellikle yüz bakımına önem vermelidirler.

Aslan kadınının stili: Aslan kadını ayakkabısından gömleğine kadar herşeyiyle ağır olmayı sever, pahalı markalardan giyinmeyi tercih eder. Yün ve saten kıyafetleri beğenirler. Hazır giyim yerine kendilerine özel kıyafet diktirmekten yanadırlar. Aslanlar için aksesuar fetişisti demek yanlış olmaz. Pırlanta, kürk ve altın onların vazgeçemedikleri ve sıkça kullandıkları aksesuarlardır. Parfüm olarak tercihleri ise lavanta, siklamen ve narenciye ağırlıklı parfümlerdir.

Makyaj önerileri:
1-Dudaklarında kahverengi tonlarını kullanmalıdırlar.
2-Far rengi ve fondötende ise tercihlerini kahverenginin sıcak tonları ve altın sarısından yana kullanmalıdırlar.

Başak (21 Ağustos- 20 Eylül)

Klasik olan başak kadınının alnı pürüzsüz, burnu düz, ağzı küçük, dişleri ise inci gibidir. Teni bal rengidir. Rahat ve kolay bir havası olmayan başak kadını her işe burnunu sokmaktan ve gevezelik etmekten hoşlanır. Bağırsakları çok hassastır ve bu yüzden kimi zaman sorun yaşar. Başak kadını cesaretiyle şaşırtır, enerjisiyle sinirlendirir, dayanıklığıyla da beğeni toplar. Akupunktur, yüzme ve yoga, başak kadını için kesinlikle önerilir.

Başak kadınının stili: Pratik ve fonksiyonel kıyafetleri tercih eden başak kadını, keten ve yün kıyafetleri sever. Onun giyim tarzını yumuşak tonlarda klasik çizgiler belirler. Aksesuarları sadece gerekli zamanlarda kullanırlar, onun dışında aksesuar kullanmayı sevmezler. Saçlarını at kuyruğu yapmaktan, elbise ya da tuvaletle broş takmaktan hoşlanırlar. Başak kadınının çantası çok büyük ve birçok göze sahip olmalıdır. Çünkü herşeyi yanında taşımak ister. Başaklara en uygun parfüm hafif çiçek kokularıdır. Özellikle yasemin, sümbül, akasya, gardenya bazlı parfümler onlar için idealdir.

Makyaj önerileri:
1-Kahverengi, yeşil ve bej tonları başak kadınının göz makyajında kullanması gereken renklerdir.
2-Kestane tonları, kahverengi ve toprak renkleri başak kadınının dudaklarına çok yakışır.

Terazi (21 Eylül- 20 Ekim)

İncelik, sevimlilik, iyilik ve cekiciliğin terazi kadınının temel özellikleri demek pek de yanlış olmaz. Tavrı ve hareketleri zariftir. Aşk dolu davetkar gözleriyle ilgi çekmeyi iyi bilir. Gülüşü de onun çekiciliğine çekicilik katan bir başka unsurdur. Genellikle açık renk tenlidir, cildi pürüzsüzdür. Terazi kadını zayıftır fakat havalı değildir. Omuzları yuvarlak, göğüsleri küçüktür. Dans ve sporla uğraştığı takdirde vücudu uzun yıllar dinç ve genç kalabilir. Çoğu zaman alerjiden yakınır. Terazi kadını görünüşüne çok önem verir. Bu yüzden sık sık diyet yapar hatta ölüm orucu gibi diyet listelerine sıkı sıkıya bağlı olduğu söylenebilir. Hayatının önemli bir bölümünü güzelliğine adar ve kozmetiğe para harcamaktan çekinmez.

Terazi kadınının stili: Terazi kadını vücut hatlarını ortaya çıkaran kıyafetleri tercih eder. Saf ipeği ve ince kumaşları seven terazi kadını transparan giymekten çekinmez. Her zaman şık ve zariftir. Çanta, kemer, eldiven, eşarp gibi bir çok aksesuarı vardır. Hepsi birbiriyle uyumludur ve hiçbiri suni deriden ya da kumaşlardan değildir. Mücevherleri az ama gerçek taşlardandır. Hafif ve doğal makyaj yapmayı sever. Parfümü ise pahalı ve hafitir. Genellikle klasik parfümleri tercih eder.

Makyaj önerileri:
1-Gri ve şampanya tonları terazi kadınına yakışır.
2-Gece makyajında siyah ve füme rengini kullanmalıdır.
3-Dudaklarına çikolata tonlarını uygulamalıdır.

Akrep (21Ekim- 20 Kasım)

Ele avuca sığmaz bir burç olan akrep kadını, değişken bir ruha sahiptir. Saçları genellile kıvırcık, ses tonu ciddidir. Merak uyandırarak etrafındakilerin dikkatini mıknatıs gibi çeker. Seksi bir yanı vardır. Bakışları derin ve etkileyicidir. Akrep kadını çoğu kez kendini kıyafetlerinin içine giremeyecek kadar kilolu hisseder bu yüzden de sık sık rejim yapar. Kendinin bile bilmediği bir sebepten dolayı kendine ceza vermekten çekinmez.

Akrep kadınının stili: Akrep kadını hem son derece şık hem de etrafındakileri şok edecek kadar değişik bir tarza sahiptir. Kıyafetlerinde kimi zaman koyu kimi zaman da parlak renkleri tercih eder. Seksiliğini giyim tarzında da belli eder. Vücuda yapışan kıyafetlerden ve egzantrik formlarda takılardan hoşlanır. Parfümde de tercihleri seksi olanlardır. Misk ve amber kokularında baharatlı parfümlerden kullanır.

Makyaj önerileri:
1-Göz makyajında yeşil ve kahve tonlarını kullanmalıdırlar.
2- Dudak makyajında ise bakır ve çikolata ve kahve tonları idealdir.

Yay (21 Kasım- 20 Aralık)

Yay kadını kendinden emin tavırlarıyla hem zarif ve şık hem de çekicidir. Açık, parlak kimi zaman da davetkar bakışları vardır. Kaşları yüksek, burnu düzgün, dişleri ise oldukça güzel sıralanmıştır. Gövdesi biraz kısadır. Yay kadınları gözlerinden yaş gelene dek gülerler. Fakat bir anda sağları solları belli olmayabilir. Onlar yumuşaklıkla öfkenin, canlılığın ve içe kapanıklığın mükemmel bir karışımıdır. Karaciğerleri hassas olduğundan alerjik bünyeleri vardır. Çok katı rejimlere ihtiyaç duyacak kadar kiloları yoktur fakat selülit problemiyle karşı karşıyadırlar. Bu yüzden tuzdan mümkün olduğunca uzak durmalıdırlar. Uykuları düzenli, yemekleri ise ızgara olmalıdır. Müziğe çok meraklıdırlar. Sıkça depresyona girebilecek kadar bunalır ancak bu bunalımlarını müzikle tedavi edebilirler. Yüzme, jimnastik ve dans yay kadınları için ideal sporlardır.

Yay kadınının stili: Giyim tarzaları sportif, rahat ve şık olup fantaziye dayanır. Gizemli olmayı severler. Tüitler, trikolar, süet ve deriler en sevdikleri kıyafetlerdir. Aksesuar kullanmaktan hoşlanırlar. Özellikle fular takmaya düşkündürler. Ayrıca ayakkabı, çanta ve takıları klasiktir. Doğal kokulardan hoşlanırlar. Sandal ve sedir ağacı, horozibiği bitkilerinin ağırlıkta olarak kullanıldığı parfümler onlar için idealdir.

Makyaj önerileri:
1-Yay kadınlarının dudaklarına karmen kırmızısı, bordo ve parlak kırmızıyı çok yakışır.
2-Göz makyajlarında deniz mavisi, lacivert gibi mavi tonlarını tercih etmelidirler.
3-Cilt içinse şampanya tonlarını baz rengi olarak kullanmalıdırlar.

Oğlak (21 Aralık- 20 Ocak)

Oğlak kadını güzellik bir yana çok çekicidir. Oğlak kadınlarının yüksek alınları, derin bakışları, sakin ve sessiz tutkuları vardır. Yüzleri genellikle uzun, burnu orta büyüklüktedir. Ancak kimilerinin yüzleri kare olup, bakışları dolu dizgindir. Kendinden emin bir havadadırlar. Ağızlarının kenarında mutlu ya da üzgün olduklarını belli eden derin kırışıklıklar bulunur. Oğlak kadını kendiyle son derece ilgilidir ve kendi iç dünyasını, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını iyi bilir. Yapay olan şeyleri sevmez, doğallıktan ve dürüstlükten yanadır. Aktif ve çalışkan bir yapıdadır. Sese ve soğuğa karşı aşırı duyarlı ve hassastır. Barışa, sessizliğe ve uykuya diğer insanlarndan daha fazla ihtiyacı vardır. Aç olmadığı zamanlarda bile süt ürünlerine ve peynire karşı koyamaz.

Oğlak kadınının stili: Oğlak kadınının kıyafetleri sade, koyu renkli ve rahattır. Soğuğa dayanıklı olmadığından büyük ve uzun mantolar giyer. Ailesinden kalan takılara düşkündür. Ayakkabı ve botları pratik, seyahat çantaları ise büyüktür. Fularları natürel renklerde ve genellikle manzara desenlidir. Oğlaklar, nergis, sümbül, nane ve menekşe bazlı kokulara bayılırlar.

Makyaj önerileri:
1- Kahverengi ve lavanta rengi göz farı oğlaklara yakışır.
2- Dudaklarda bakır tonları ve kiremit rengi rujlar kullanılmalıdır.

Kova (21 Ocak- 20 Şubat)

Satürn ve Uranüsün etkisinde kalan kova kadını, ince bir yüze ve hayalperest bakışlara sahiptir. ‘Femme fatale' tabir edilen kadınlar genellikle kova burcundandır. Zevkli ve egzantrik giyinirler. Sinirlidirler, hiç beklemediğiniz bir anda beklenmeyen bir tepki gösterebilirler. İnce, narin bir görünümleri vardır. Heyecanlı ve anlayışlıdırlar. Mutlu oldukları zaman ne olursa olsun asla moralleri bozulmaz.

Kova kadınının stili: Kova burcu kadının hem sade hem de fantastiktir. Modern ve pratik giyinmeyi sever. Özellikle cepleri, kalem, hesap makinesi, cep telefonu ile dolu salopetler hoşlarına gider. Kimi zamanlarda ise şaşırtıcı derecede parlak kıyafetler giyerek etrafındakileri şaşırtırlar. Ancak ne olursa olsun kova kadınları her zaman modaya uyarlar. Takıyı ve uzun eşarpları severler. Parfümde tercihleri ise modern ve doğal kokulardır. Klasik ve ağır parfümer onlar için kesinlikle uygun değildir.

Makyaj önerileri:
1-Pembe ve lila tonlarıyla yapılan göz mkyaşları kova kadınına yakışır.
2-Göz makyajında olduğu gibi dudaklarında da lila ve pembe tonlarını tercih etmelidirler.

Balık (21 Şubat- 20 Mart)

Balık kadını çekici ve güzel olduğu kadar da hayalperesttir. Yüzü oval ve narin, elmacık kemikleri çıkıktır. Tavırları tahrik edici ve karşı konulmazdır. Eğlenmeyi özellikle de dans etmeyi sever. Duygularını çok fazla belli etmez. Kitap okumak ve müzik dinlemekten zevk alır. Bitkisel çaylar, otlar ve yoga balık kadının ruh ve beden sağlığını korumaya birebirdir.

Balık kadınının stili: Dikkat çeken kıyafetler giymekten kaçınan balık kadını, su burcu olmasından dolayı bahriyeli kıyafetlerinden hoşlanır. Özellikle bahriyeli pantolonlar, jileler, kapişonlu kıyafetler onların en sevdiği kıyafet türüdür. Aksesuarları sade ve güzeldir. Parfümde tercihleri ise çiçek ve meyve karışımı kokulardır. Yasemin, gül ve portakal çiçeğinin ağırlıkta olduğu parfümler balıklar için idealdir.

Makyaj önerileri:
1-Mor, denizci mavisi ve su yeşili, su grubundan olan balıklara çok yakışır.
2-Dudaklarda pembe ve bej tonları kullanılmalıdır.

Sağlıklı huzurlu dolu dolu ömürlerin hepici sizlerin olsun abe efendicazım...

Artıkın sizde bilirsiniz ki bu falcıklar gönül paylalımımdır...

<ımg height="305" src="http://www.bababeniokulagonder.org/images/yenilogo.gif" width="185" border="0">

http://www.bababeniokulagonder.org/index2.html

''Şimcik gelelim Allah rızası için, olan konulara''

''Göz görür, gönül dile gelir, göz görmezse, gönüle her şey yalan gelir.'' (SR)

Sayın Başkancazım,

Rant nedir?
Hırs nedir?
Rant hırsı nedir ve kör eder mi?
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=52652

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Başkanlığından 30 Mayıs 2007 tarihli bir tebligatla 33 yıldır Altı Nokta Körler Vakfı ve Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'nun işbirliğiyle çalışmalarını sürdüren Emirgan Altı Nokta Körler Rehabilitasyon Merkezi'nin, 7 gün içinde boşaltılması gerektiğini bildirmişler..

Yukarıda adı geçen merkezdeki gönüllüler, şimdilik yapabileceğimiz tek şey, ''imza kampanyası'' diyorlar... (Vicdanınızın bilgisine!)
http://www.okulumadokunma.org/index.asp

Altı Nokta Körler Vakfı
0-212-277-62 28

Altı Nokta Körler Derneği İst. Şb.
0-212-291 91 71

Bu Ramazan Byramında da 3000 engelliye hayat olmak istiyoruz..
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=57945

Bedensel engellilerle el ele, gönül gönüle olmaya var mısınız? Tekerlekli sandalye kampanyasına katkıda bulunarak gelin onlara umut olalım!

Bu kampanya İstanbul Valiliği'nin 19 Ocak 2007 Tarih ve izniyle sürdürülmektedir..

''Hayaller gerçekleşmesi içindir!''

Sanatçı Melekler İş Başında!
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=43897

Hayatı paylaşmak için engel yok! O artık yürüyor :)
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=41482

''Yaşasın 23 Nisan Engelli Çocuklar Bayramı''
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=34247

Bedensel engellilerle dayanışma derneği:
Dragos, Yalı Mah. Menekşe Sk. No:6 Cevizli, Kartal. 34865
İstanbulTelefon : 0 (216) 370 81 66 (pbx) Fax 0 (216) 459 87 28
http://www.bedd.org.tr/ e – mail : bedd@bedd.org.tr

Gönül notçazım: Milliyet Blog Galaksisinden başka hiç bir yerde şubem yoktur. Var derlerse de asla inanmayınız çünkü onlar kılçıktan samandandır.

Milliyet Blog Malesinin Astrolokçusu kahini ve en müneccimi Çingen Sabiş ve büyülü baklacıkları..
Ha unutmadan!
Siz sadık kalpli özel fal meraklısı dost müritçiklerime selam ederim.

Yine buluşalım anacıklarım, insan yavrusu kızanlarım benim candan öpülesilerim :)

Orjinal Fallar Milliyet Galaksi Madeinlidir:
http://www.milliyet.com.tr/2006/12/31/pazar/apaz.html
Yüksek Astrolog Hakan Kırkbirkere Maşallah Beyefendi imzacını taşır.

Fotoğrafı Milliyet Resim Galerisinden arakladım (kapak güzelcikleri) ayrıcana da canının istediği vakit değişme özelliğine sahiptir derim, halam daham inanmak istemezsiniz, bida derim bak, sülemedi demeyin, sonra da bana küslük etmeyin beya http://galeri.milliyet.com.tr/
Abe dememiş miydim sizde bizim ''Çeribaşı Zoro'' gibi zorlacıma günamı alırsınız tübe tübe bismillah :(

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1989
Toplam yorum
: 5393
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4960
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster