Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Kasım '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
73264
 

Dikkat ! 10 - 24 Temmuz 2019 Kaostan da öte !

Dikkat ! 10 - 24 Temmuz 2019 Kaostan da öte !
 

haftalık burç


10 Temmuz 2019 -23 katsayısıyla Kaosdan da öte bir tarih olabilir. Bu tahminler transitlere (gezegenler) göre yapılmaktadır. Çeşitli tarihlerde doğmuş kişilerin Natal (Doğum) haritaları da transitler kadar karşılaştıkları kişileri etkilemektedir. Dünyada yaşayan tüm kişilerin Natal haritaları bilinmediğinden  tahminlerimizde sapmalar olabilir. Şüphesis her şeyi bilen yoktan var eden ALLAH'tır.

 

Hatırlayacak olursak 26 Ağustos 2015 için -18 katsayısıyla Kaos olabilir demiştik. Gerçekten de Ağustos ve onu takip eden Eylül ve Ekim aylarında terör olayları tırmandı. Ülkemiz açısından Çözüm süreci son buldu, PKK saldırıları arttı, tüm dünyada terör olayları arttı, Işid saldırılarını arttırdı. Dolayısıyla 2015 yılı geçmiş diğer senelere oranla daha sert geçti. (haftalık burç 2015) (senelik burç 2015)

 

Yazımda önümüzdeki 4 yılın en düşük ve en yüksek katsayılarına sahip tarihlerin yorumları yer almaktadır. En altta Detay bölümündeki tablolarda yazımı kısa tutmak için en mantıklı olasılıkları ele aldım. Bunların haricindeki olasılıkları da okuyan kişiler çıkartabilir. (aylık burç 2015)

 

Detay ve Devamı için

 

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/11/dikkat-10-24-temmuz-2019-kaostan-da-ote.html

 

Özet  

********************

Yıl 2016

********************

2016 yılında bütün gezegenlerin yüksek katsayıya sahip olduğu nadir günler şunlardır: 04, 29 Şubat, 02, 22, 23 Mart, 13 Nisan ve 30 Aralık. Bu günler arasında 29 Şubat, 02 ve 22 Mart günlerinin toplam katsayısı en yüksektir.

2016 yılınının en olumsuz günü : 22 Haziran (-12)

2016 yılının en düşük katsayıdaki gezegenleri: 13, 15, 16, 24, 27, 29, 30 Haziran, 01, 03, 04, 05 Temmuz Satürn (-3) / 06 Kasım Ay (-3), Mars (-3) / 03 Aralık Venüs (-3)

2016 yılının en yüksek katsayıdaki göksel objesi: 05, 07 Aralık Güneş (+7)

 

29 Şubat 2016

Rusya, Amerika, İsrail, Filistin, Türkiye, Çin, Almanya ve Fransa gibi ülkelerin askeri güçleri, her türlü iletişimleri, teknolojik güçleri artabilir. Yay burcu yabancı ülke ve kültürden kişileri yani mültecileri simgelediğinden mültecilerle ilgili olumlu çalışmalar olabilir. Suriyenin de disiplinli çalışmalardan olumlu etkiler alma olasılığı mevcuttur. (haftalık burç 2016)

 

02 Mart 2016

Suriye içinde vatani konularda olumlu gelişmeler olabilir. Yay burcunu sembolize eden mültecilerle ilgili konularda da olumlu gelişmeler olabilir. (aylık burç 2016)

 

22 Mart 2016

İngiltere, Afganistan, Mısır, Nijerya, Japonya, Kuzey Kore, Arnavutluk, Türkmenistan, Tunus / MHP /  IMF, FED, AB (Avrupa Birliği), BM (Bireleşmiş Milletler) / Suriye Başkanı Esadın olumlu etkiler alması olasıdır. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlunun sosyal ve siyasi konulardan, disiplinli çalışmalardan olumlu ama yabancı ülke ve kültürlerden, hukuk ve yasalardan, fanatik kişilerden olumsuz etkiler alması olasıdır. (senelik burç 2016)

 

22 Haziran 2016

Merkür ve Satürnden olumsuz etkiler alan ülkeler Merkür ve Satürnden olumlu etki alan ülkelere dikkat etmeleri gerekebilir. Yani Ermenistan, Yemen, Ukrayna / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu gibi ülkeler, gruplar, kişiler Filistin, Irak, Lübnan, Çin, İsrail, Kuveyt, Suriye, Suudi Arabistan, Libya, Türkiye, Makedonya, Rusya / CHP / NATO gibi ülkelere, gruplara dikkat etmeleri gerekebilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu 22 Haziran günü bir takım engel, yasak ve bunalımlarla (CHP.den kaynaklı, vs) karşı karşıya kalabilirler. PKK, PYD gibi terör örgütlerinde de bunalımlar yaşanabilir. Uzun ve kısa yollarda, toplu taşıma araçlarında (Uçak, otobüs, metro, vs) iletişim kazaları ve bunalımlar yaşanabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu büyük bir ihtimalle Suriyeden, Rusyadan da olumsuz etkiler alabilir. (haftalık burç 2017)

22 Haziran günü burç bazında bakılınca en olumsuz etkileri İkizler, Yay, Başak ve Balık burçlarının aldığı görülmektedir. İkizler ve Yay burçlarını sembolize eden uzun ve kısa yollara, toplu taşıma araçlarına (uçak, otobüs, metro, vs) dikkat edilmesi gerekebilir. Uzun ve kısa yollarda kazalar, saldırılar, bunalımlar olma olasılığı mevcuttur. Ayrıca Akrep burcunu sembolize eden yer altındaki fay hatları da Marsın ve Uranüsün olumsuz etkisi ile hareketlenebilir. Bu durum da irili ufaklı depremlere yol açabilir. Akrep burcu gizli saklı işleri ve örgütleri de simgelediğinden bu örgütler de Mars ve Uranüsden olumsuz etkiler alabilir. (aylık burç 2017)

13, 15, 16, 24, 27, 29, 30 Haziran, 01, 03, 04, 05 Temmuz Satürnden olumsuz etki alacak burçlar, ülkeler, gruplar: Güneşi ve Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar / Ermenistan, Yemen, Ukrayna / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu

06 Kasım Ay ve Marsdan olumsuz etki alacak burçlar, ülkeler, gruplar: Güneşi ve Marsı Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova, Balık olanlar / Japonya, Kuzey Kore, İngiltere, İtalya, İsrail, KKTC, Türkmenistan, Afganistan, Tunus, Libya, Ukrayna / CHP, MHP / IMF, FED, AB (Avrupa Birliği), BM (Bireleşmiş Milletler) / PYD / Obama, Suriye Başkanı Esad

03 Aralık Venüsden olumsuz etki alacak burçlar, ülkeler, gruplar: Güneşi ve Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar / Filistin, Türkiye, Suriye, Türkmenistan / AB (Avrupa Birliği), NATO.

05 ve 07 Aralık Güneşden olumlu etki alacak burçlar, ülkeler, gruplar: Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar / Filistin, Irak, Lübnan, Amerika, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Çin, İsrail, Suudi Arabistan, Kuveyt, İtalya, KKTC, Ermenistan, Ukrayna, Türkiye, Suriye, Makedonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Rusya, Libya, Belçika, Işid, İran, Yemen  / CHP, HDP, AKP / NATO.

 

Yıl 2017

********************

2017 yılında bütün gezegenlerin yüksek katsayıya sahip olduğu nadir günler şunlardır: 15, 17, 19, 20 Ocak, 02 Ekim. Bu günler arasında 17 Ocak 2017 gününün toplam katsayısı en yüksektir.

2017 yılınının en olumsuz günü : 22 Mayıs (-17)

2017 yılının en düşük katsayıdaki gezegenleri: 22 Mayıs Ay (-4), Jüpiter (-4)

2017 yılının en yüksek katsayıdaki gezegenleri: 20 Şubat Ay (+7), 08 Ekim Plüto (+7), 10 Ekim Satürn (+7)

 

17 Ocak 2017

17 Ocak günü her türlü ulaşım (uzun ve kısa yollar, uçak, metro, vs), ticari konular, internet, eğitim-öğretim, yabancı ülke ve kültürden kişiler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular çok olumlu etkiler alabilir. 17 Ocak günü IMF ve FED gibi para kuruluşları ile İngiltere ve Mısır çok olumlu etkiler alabilirler. 17 Ocak günü Güneşi ve Marsı Başakda olan Ukraynanın olumlu etkiler alması olasıdır. Ayrıca bu günde her türlü hizmetler, işçi ve çalışanlar, devlet kurumları ve şirketler de çok olumlu etkiler alabilir. Bu arada Işid ve İranın da güçlenmeleri, olumlu etkiler alma olasılıkları mevcut. (senelik burç 2017)

 

22 Mayıs 2017

 

(Suriye yine karışabilir !)

Suriye ve Irak vatani konulardan, yabancı ülke ve kültürlerden, fanatik kişilerden olumsuz yönde etkilenebilir. 22 Mayıs günü burç bazında bakılınca en olumsuz etkileri Yengeç ve Oğlak burçlarının aldığı görülmektedir. Yengeç ve Oğlak burçlarını sembolize eden vatani konulara, Başkan, patron ve otorite sahibi kişilere dikkat edilmesi gerekebilir. Güneşi Oğlak ve Marsı Yengeç olan IMF ve FED gibi para kuruluşları sorumsuz ülkelerden olumsuz olarak etkilenebilir. Akrep burcunu sembolize eden yer altındaki fay hatları da Uranüsden olumsuz etkiler alabilir ve depremlere yol açabilir. Gizli saklı grup ve örgütler de Uranüsden olumsuz etkiler alabilir. (haftalık burç 2018)

 

08 Ekim 2017

 

(Işid Plütondan alacağı etki ile daha da güçlenebilir !)

08 Ekim günü Plütondan olumlu etki alacak burçlar, ülkeler, gruplar: Marsı Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar / Japonya, Kuzey Kore, İngiltere, İtalya, Belçika, Filistin, Türkiye, KKTC, Işid, Suriye, İran, Irak, Türkmenistan, Tunus, Nijerya, Ukrayna, Makedonya, Lübnan, Yemen, Afganistan, Mısır, Yunanistan, Ermenistan, Arnavutluk / PYD / MHP / IMF, FED, AB (Avrupa Birliği), BM (Bireleşmiş Milletler), NATO.

08 Ekim günü bu ülkeler ve gruplar Plütondan olumlu etki alırken Uranüsden ise olumsuz etkiler alabilirler. Yani bu ülke ve gruplar güçlenirken, Uranüsü sembolize eden onlara göre asi ve aykırı kişiler de bu ülke ve gruplara olumsuz etkiler verebilir. Örneğin 08 Ekim 2017 tarihinde Işid içinde bir güçlenme olurken Işide göre asi ve aykırı kişiler de Işidi olumsuz etkilemeye çalışabilir. Aynı şey Filistin, Türkiye ve yukarda adı geçen diğer ülke ve gruplar için de geçerli olabilir. Işid 08 Ekim 2017 tarihine kadar varlığını korursa atom bombası imal edecek kadar güçlenebilir. Çünkü Plüton aynı zamanda nükleer enerjiyi ve atom bombasını da simgeler. (aylık burç 2018)

 

27 Şubat 2017'den itibaren 11 sene Uranüs Boğa ve Akrep burçlarını huzursuz edebilir !

27 Şubat 2017'de Uranüs 22.00 derece Koç burcunda olup Boğa burcuna çok yaklaştığından Uranüsün etkisini bu tarihten itibaren artık Boğa burçları ve Boğanın 180 derecesindeki Akrep burçları da hissedecektir. Uranüs Koç burcunda düşük katsayıda iken Koç burcunu sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimlerini, Yengeç burcunu sembolize eden vatani konuları, Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konuları ve Oğlak burcunu sembolize eden ülkelerin Başkan, patron ve otorite sahiplerini huzursuz etti. Uranüs Koç burcunda yüksek katsayıda iken ise Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçların sembolize eden şeylerde özgün çalışmalar ve özgürlük arttı. Şimdi sıra Boğa ve Akrep burcunu sembolize eden para konularına, ülkelerin mal-mülk ve topraklarına, ülkelerin yer altı ve üstü kaynaklarına (petrol, doğalgaz, vs), gizli saklı işlere ve bu işleri yapanlara geldi. 27 Şubat 2017'den itibaren özgürlükçü kişiler para konularıyla uğraşan kişileri, ülkelerin toprak paylaşımlarıyla ilgili konularını, ülkelerin sahip oldukları kaynakları, yapılan gizli saklı işleri ve örgütleri olumsuz etkileyebilir. Üstelik Uranüs yüksek katsayıda olsa da Boğa burcu Uranüsün rahat etmediği bir burç olduğundan Boğadan çıkana kadar yani 26 Nisan 2026'ya kadar Boğa ve Akrep burcunu sembolize eden şeyleri huzursuz edecektir. Uranüsün Boğadaki etkisini iyice yitirmesi Uranüsün 08.00 derece İkizlerde olana kadar 25 Nisan 2028'i bulabilir. Yani Boğa ve Akrep burçları için 2017'den itibaren kocaman bir 11 sene Uranüslü yıllar mevcut olacaktır. Allah bütün Boğa ve Akrep burçlarına kolaylık versin. Natal Güneşlerinin katsayısı düşük (Yani Natal Güneş olumsuz açılar alıyorsa) Boğaların ve Akreplerin kalp sağlığına dikkat etmeleri yerinde olur. (senelik burç 2018)

 

Boğa burcu olan İsrail, Akrep burcu olan Filistin ve Türkiye  27 Şubat 2017 tarihinden itibaren özgürlükçü kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Uranüsden gelen bu olumsuz etkiyi nötürlemek için İsrail Boğanın olumlu özelliklerinden olan sevgi dolu ve paylaşımcı olması fazla talepkar olmaması, Akrep burcu olan Filistin ve Türkiye'nin ise katı ve yıkıcı olmaması, olumlu yeniliklere, reformlara açık olması  gerekmektedir. Kısaca diyebiliriz ki İsrail'in talepkar olması Filistin yada Türkiye'nin yıkıcı ve ölümcül olmasına yol açabilir. (haftalık burç 2019)

 

Yıl 2018

********************

2018 yılında bütün gezegenlerin yüksek katsayıya sahip olduğu nadir günler şunlardır: 11, 13, 14, 17, 18 Ocak, 13 - 17, 21, 24 - 28 Şubat, 01, 02, 06 Mart, 16, 17 Nisan. Bu günler arasında 11 Ocak 2018 gününün toplam katsayısı en yüksektir.
2018 yılınının en olumsuz günü : 12 Eylül (-18)
2018 yılının en düşük katsayıdaki gezegenleri: 12 Eylül Ay (-5)

 

11 Ocak 2018

11 Ocak günü Japonya, Kuzey Kore, Çin, Rusya, İngiltere, İtalya, Belçika, Işid, İran, Yemen, İsrail, KKTC, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Kuveyt, Afganistan, Ermenistan, Tunus, Libya, Mısır, Nijerya, Arnavutluk, Ukrayna gibi ülkeler yabancı ülke ve kültürlerden, vatani konulardan, idealist kişilerden olumlu etkiler alabilirler. Bu arada CHP ve MHP'nin de idealist ve vatansever kişilerden destek alması olasıdır. (aylık burç 2019)

12 Eylül 2018

 

(Türkiye vatani konulardan olumsuz etkiler alabilir !)

12 Eylül günü Türkiye vatani konularda dalgalanmalar yaşayabilir. HDP, AKP ve MHP içinde de dalgalanmalar olabilir. Rusya, Japonya, Çin, Almanya, Fransa, İsrail, Filistin, Türkiye, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Arnavutluk, Suriye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Lübnan, Libya, Kuveyt gibi ülkeler Belçika, Işid, İran, Yemen, İtalya, KKTC, Ermenistan, Ukrayna gibi ülkelere dikkat etmeleri gerekebilir. (senelik burç 2019) (aylık burç 2016)

12 Eylül günü Mars ve Uranüs Akrep burcunu olumsuz etkilediğinden Akrep burcunu sembolize eden yer altındaki fay hatlarında olumsuz değişimler olabilir. Bu da bilhassa deprem ülkesi olan Türkiye'de irili ufaklı depremlere yol açabilir. Akrep burcunu sembolize eden gizli saklı işlerde ve örgütlerde de zorlanma ve ani değişimler yaşanabilir. (senelik burç 2016)

 

Yıl 2019

********************

2019 yılında bütün gezegenlerin yüksek katsayıya sahip olduğu nadir günler şunlardır: 08, 09, 11, 13, 15 - 19, 21 Ocak. Bu günler arasında 16 Ocak 2019 gününün toplam katsayısı en yüksektir.

2019 yılınının en olumsuz günü : 10 Temmuz (-23) ile 24 Temmuz (-22)

2019 yılının en düşük katsayıdaki gezegenleri: 10 Temmuz Ay (-5)

 

16 Ocak 2019

16 Ocak günü Japonya, Belçika, Işid, İran, Yemen, Arnavutluk, İngiltere, Afganistan, Mısır, Nijerya, Kuzey Kore, İngiltere, İtalya, Ermenistan, KKTC, Türkmenistan, Tunus, Ukrayna / MHP / PYD / IMF, FED, AB (Avrupa Birliği), BM (Bireleşmiş Milletler) vatani konulardan, bilgili ve becerikli kişilerden, özverili ve hayırsever kişilerden olumlu etkiler almaları olasıdır.

 

10 Temmuz 2019

10 Temmuz - 24 Temmuz arası çok dikkat edilmesi gereken günlerdir. Bu arada 02 Temmuz 2019 tarihinde tam Güneş tutulması ile 16 Temmuz 2019 tarihinde parçalı Ay tutulması yaşanacaktır. (haftalık astroloji) (senelik burç 2019)

 

16 Temmuz 2019'da Asya, Avustralya, Afrika, Avrupa ve Güney Amerikadan görülebilecek Parçalı Ay tutulmasıda Ay.ın katsayısı -2 olup günün toplam katsayısı -17 olacaktır. Ay tutulmaları tam, parçalı ve halkalı olmak üzere 3'e ayrılır. En güçlüsü şüphesis tam olanıdır. Parçalı Ay tutulmaları ise orta seviyede etkili olmaktadır. 04 Nisan ve  28 Eylül 2015'de tam Ay tutulmaları oldu ancak bu tarihlerde Ay.ın katsayısı 2019'daki kadar düşük değildi. 27 Temmuz 2018'de de tam Ay tutulması olacak ve Ay.ın katsayısı -2 günün toplam katsayısı -9 olacaktır. Yani 27 Temmuz 2018'deki ve 16 Temmuz 2019'daki Ay tutulmaları olumsuz Doğa olaylarına (Deprem, vs) sebep olabilir. (aylık astroloji)

10 Temmuz günü Ay.dan olumsuz etkiler alan ülkeler Ay.dan olumlu etki alan ülkelere dikkat etmeleri gerekebilir. Yani Rusya, Japonya, Çin, Almanya, Fransa, İsrail, Filistin, Türkiye, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Arnavutluk, Suriye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Lübnan, Libya, Kuveyt gibi ülkeler Belçika, Işid, İran, Yemen, İtalya, KKTC, Ermenistan, Ukrayna gibi ülkelere dikkat etmeleri gerekebilir. (aylık burç 2019)

10 Temmuz günü Akrep burcu Mars ve Uranüsden olumsuz etki aldığından Kuzey Kore, Türkiye, İran gibi ülkelerde depremler de olabilir. Akrep burcunu sembolize eden gizli saklı işlerde ve örgütlerde de zorlanma ve ani değişimler yaşanabilir. (senelik astroloji)

 

24 Temmuz 2019

 

(Suriye'ye Atom Bombası Tehlikesi)

Ay ve Plütondan olumsuz etkiler alan NATO ve Suriyenin, Ay ve Plütondan olumlu etki alan ülkelere (Belçika, Işid, İran, Yemen, İtalya, KKTC, Ermenistan, Ukrayna) dikkat etmeleri gerekebilir. 24 Temmuz 2019 'da Işid yada İran Suriyeye Plütonu sembolize eden atom bombası atabilir yada Suriye'ye karşı yıkıcı ve ölümcül olabilir. Çünkü 06 Ağustos 1945'de Amerika Japonyaya ilk atom bombasını attığında Plüton Aslan burcundaydı ve Amerikanın İkizler burcu olan Marsını olumlu ama Japonyanın (11 Şubat 660 Güneş Kova Mars Akrep) Güneşini ve Marsını olumsuz etkiliyordu. (haftalık burç 2019)

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 539
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1910
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster