Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Kasım '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1452
 

23 - 29 Kasım 2015 Haftalık burç astroloji: 25 Kasım Güneş Yay'da süper ama Boğa ve Akrepler dikkat!

23 - 29 Kasım 2015 Haftalık burç astroloji: 25 Kasım Güneş Yay'da süper ama Boğa ve Akrepler dikkat!
 

haftalık burç


25 Kasım Çarşamba Güneş +4 katsayısıyla Yay burcunu ve onu takip eden Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Oğlak, Balık burçlarını olumlu olarak etkileyebilir. Ama Güneş Akrep burcuna çok yakın olduğundan (Güneş 02.46 derece Yayda) Akrepler ve 180 derecesindeki Boğa burçlarını olumsuz etkileyebilir. Güneş iyi anlamda canlılığı, organize olmayı, lider ve yapıcı kişileri simgeler. Güneş kötü anlamda ise egoist ve baskın olan kişileri simgeler. Yay, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Oğlak, Balık burçlarını sembolize eden konularda bir canlılık ve yeni organizasyonlar olabilir. Boğa ve Akrep burcunu sembolize eden şeylerde ise egoistlik ve baskınlık hatta saldırganlık bile olabilir. Yani Boğa burcunu sembolize eden para konularında, ülkelerin mal-mülk ve toprak paylaşımlarıyla ilgili konularda, Akrep burcunu sembolize eden gizli saklı işlerde, gizli örgütlerde, ülkelerin yer altı ve üstü kaynaklarında (petrol, doğalgaz, vs) egoistlikten ve baskın olmaya çalışan bir takım kişilerden kaynaklı problemler çıkabilir. Buna karşın askeri konularda, komşu ülkelerde, her türlü iletişim ve hizmetlerde, uzun ve kısa yolculuklarda, vatani konularda, sosyal ve siyasi konularda, ülkelerin Başkanlık ve otoriteyle ilgili konularında, devlet kurumlarında, şirketlerde bir canlılık ve yeni organizasyonlar olabilir. (Kasım 2015 burç) (haftalık burç)


25 Kasım Çarşamba günü
Güneşden olumlu etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Yay, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Oğlak, Balık burcunda olanlar)

Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Işid, Suriye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, İran, Irak, Suudi Arabistan, Ermenistan, Afganistan, Mısır, Yemen, Tunus, Libya, Kuveyt, Nijerya, Ukrayna, Makedonya / HDP, AKP, CHP / IMF, FED (Federal Rezerv), NATO / PKK, PYD, DHKP-C / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Selahattin Demirtaş, Obama, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, PYD Başkanı Salih Müslim
 

25 Kasım Çarşamba günü
Güneşden olumsuz etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Boğa ve Akrep burcunda olanlar)

Türkmenistan / AB (Avrupa Birliği)


25 Kasım günü başta Amerika, Almanya, Fransa olmak üzere genelde bütün ülkelerin askeri ve vatani konularında bir canlanma gözlenebilir. Bu arada Işidin de Güneşin olumlu etkisinden nasibini aldığı görülmektedir. Güneşi ve Marsı Akrep burcunda olan Türkmenistan ile AB (Avrupa Birliği)'nin Güneşden yani egoist ve baskın kişilerden olumsuz etkiler alması olasıdır. Suriye, IMF, FED, NATO her ne kadar 25 Kasımda Güneşden olumlu etki alsalar da 25 - 29 Kasım arası Plütonun yıkıcı etkisinden de olumsuz olarak etkilenebilirler. (2015 haftalık burç)

27 Kasım Cuma ve 29 Kasım Pazar günleri Merkür +4 katsayısıyla Koç, Aslan, Terazi ve Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkilerken Yay, İkizler, Başak ve Balık burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir. Merkür iyi anlamda iletişimi, bilgi ve beceriyi simgeler. Merkür kötü anlamda ise hilekar ve kurnaz kişileri simgeler. Genel olarak Koç burcunu sembolize eden askeri konular, Aslan burcunu sembolize eden nüfuzlu ve tanınmış kişiler, spekülatif konular (Borsa, vs), gençler, Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, Kova burcunu sembolize eden özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular Merkürü sembolize eden bilgili ve becerikli kişilerden, her türlü iletişim ve hizmetlerden, komşu ülkelerden olumlu etkiler alırken Yay burcunu sembolize eden Uzun yollar, Yabancı ülke ve kültürden kişiler, hukuk ve yasalar, İkizler burcunu sembolize eden kısa yollar, komşu ülkeler, ticari konular, her türlü iletişim, Başak burcunu sembolize eden her türlü hizmet (eğitim, ulaşım, vs), işçi ve çalışanlar, Balık burcunu sembolize eden devlet kurumları, şirketler Merkürü sembolize eden hilekar ve kurnaz kişilerden, iletişim problemlerinden, yalan haberlerden olumsuz olarak etkilenebilirler. Merkürün hem İkizler hem de Yay burcunu olumsuz etkilemesi uzun ve kısa yollarda iletişim problemlerine de işaret edebilir. Merkür Balık ve Başak burçlarını da olumsuz etkilediğinden toplu taşıma araçlarına (uçak, otobüs, gemi, metro, vs) özellikle dikkat edilmesi gerekebilir. (Kasım astroloji) (haftalık astroloji)
 

27 ve 29 Kasım günleri
Merkürden olumlu etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Koç, Aslan, Terazi, Kova burcunda olanlar)

Çin, Suriye, Suudi Arabistan, Libya / NATO / Selahattin Demirtaş, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani
 

27 ve 29 Kasım günleri
Merkürden olumsuz etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Yay, İkizler, Başak, Balık burcunda olanlar)

Ermenistan, Yemen, Ukrayna / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu

27 ve 29 Kasım günleri başta NATO, Çin, Suriye, Suudi Arabistan gibi ülkelerin her türlü iletişim ve hizmetlerden, bilgi ve belgelerden, konuşma ve yazışmalardan, komşu ülkelerden, ticari konulardan olumlu etkiler alabilme ihtimalleri mevcuttur. Selahattin Demirtaş, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, ve Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani'nin iletişim trafiği artabilir. Ancak Ermenistan, Yemen ve Ukrayna gibi ülkelerde iletişim problemleri olabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun bir takım hilekar ve kurnaz kişilere, yalan bilgi ve belgelere, ulaşım ve iletişime dikkat etmeleri gerekebilir. Kişisel olarak sizin de Natal Güneş ve Marsınız yani her ikisi de Yay, İkizler, Başak ve Balık burçlarından ise Merkürü sembolize eden kısa yollara, her türlü iletişime (yazışma, konuşma, internet, bilgi, belge, vs), her türlü hizmete (ulaşım, eğitim, sağlık, vs), ticari konulara, kurnaz ve hilekar kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Merkür hangi evinizdeyse kurnaz ve hilekar kişiler hayatınızın o alanında kendini gösterebilir. (2015 Kasım burç)
 

Bütün bir hafta
Jüpiterden olumsuz etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcunda olanlar)

Amerika, Kuzey Kore, İngiltere, İtalya, KKTC, Ermenistan, Türkmenistan, Mısır, Yemen, Tunus, Ukrayna / IMF, FED, AB (Avrupa Birliği), BM (Bireleşmiş Milletler) / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Almanya Başbakanı Angela Merkel, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Suriye Başkanı Esad, İran Başkanı Hasan Ruhani

Bütün bir hafta Jüpiter düşük katsayıda olup başta Başak burçları olmak üzere Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak ve Balık burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir. Jüpiter düşük katsayıda iken fanatik ve sorumsuz kişileri, abartılı davranışları simgeler. Genel olarak Başak burcunu sembolize eden her türlü hizmetler (ulaşım, eğitim, sağlık, vs), işçi ve çalışanlar, Boğa burcunu sembolize eden para konuları, ülkelerin mal-mülk ve toprak paylaşımları, İkizler burcunu sembolize eden her türlü iletişim, Yengeç burcunu sembolize eden vatani konular, Akrep burcunu sembolize eden gizli saklı işler, gruplar, Yay burcunu sembolize eden uzun yollar, yabancı ülke ve kültürler, hukuk ve yasalar, Oğlak burcunu sembolize eden Başkan ve otorite sahibi kişiler, Balık burcunu sembolize eden devlet kurumları, şirketler sorumsuz ve fanatik kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Bilhassa uzun ve kısa yollarda, toplu taşıma araçlarında (uçak, otobüs, vs) sorumsuzluklara, fanatik kişilere dikkat edilmesi gerekebilir. (Kasım 2015) (Kasım astroloji)

Amerika, İngiltere, Mısır gibi ülkelerin uzun ve kısa yollarda yada vatani konularda Jüpiteri sembolize eden fanatik kişilere yada sorumsuz kişilere dikkat etmesi gerekebilir. AB ve BM gibi kuruluşlar Jüpiteri sembolize eden kendilerine göre yabancı ülke ve kültürlerden (Suriyeli mülteciler, vs) olumsuz etki almaları olasıdır. IMF ve FED gibi para kuruluşları ise sorumsuz kişi yada devletlerden olumsuz etkiler alabilir. (Kasım 2015)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/11/23-29-kasm-2015-haftalk-burc-astroloji.html

 

Yükselen Koç (6 ve 7.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 9.ev süper)

Yükselen Boğa (5 ve 6.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 8.ev süper)
Yükselen İkizler (4 ve 5.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 7.ev süper)
Yükselen Yengeç (3 ve 4.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 6.ev süper)
Yükselen Aslan (2 ve 3.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 5.ev süper)
Yükselen Başak (1 ve 2.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 4.ev süper)
Yükselen Terazi (12 ve 1.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 3.ev süper)
Yükselen Akrep (11 ve 12.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 2.ev süper)
Yükselen Yay (10 ve 11.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 1.ev süper)
Yükselen Oğlak (9 ve 10.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 12.ev süper)
Yükselen Kova (8 ve 9.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 11.ev süper)
Yükselen Balık (7 ve 8.evlere Dikkat / Çrş, Cuma, Pazar 10.ev süper)

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 533
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1921
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster