Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yazmayı sevdiğim kadar, konuşmayı sevseydim...Yazmayı becerebildiğim kadar, konuşabilseydim...Yazdıklarımla varım, sustuklarımda yokum! 1976 yılında Denizlide doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Denizli de, Yüksekokul eğitimimi Afyon Kocatepe Üniversitesi M.Y.O nda tamamladım. Evli ve iki çocuk annesiyim. Çalı..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Öğretmen

Ne güzel bir fotoğraf, bakmaya doyamıyor insan. Benim anne ve babamda öğretmendi. Onlarla aynı okul yolunda gidip gelmeyi özledim. Babanıza saygı ve selamlar.

23 Kasım 2010 16:24
Başörtüsü sorununu çöz; liderlik tacını giy!

Sorun falan yoktu aslında. Sorunu iktidar partileri çıkardı. Ülkeyi bölmeye başörtüsünden başladılar. Açık- kapalı, Türk-kürt, sağl-sol derken en son evetci-hayırcı... Şekilcilikten kurtulamadılar bir türlü. Oysa dış görünüşten çok zeka önemliydi anlamadılar. Başörtüsü serbest olsa kapalıların çoğu kendi iradesiyle açılır. Ama bu örtünün sınırları olmalı, kara çarşafa, haldur huldur ayaklara dolanan kıyafetlere izin verilmemeli. Bu sorun yıllardır güzel bir oyalama takdiği. Herkes kullanıyor oh ne ala. Saygılar

07 Ekim 2010 12:00
HUYSUZ BACAK SENDROMUNA ÇÖZÜM

Keşke bugün paylaşsaydınız be ya:) Benimde zaman zaman geceleri huysuzlaşır bacaklarım. Ne yapsam, mıncıklasam, kessem geçmeyecek sanki. Nereye koyacağımı bilemem, benden ayrı hareket etmek ister gibi... Yaw ne melem şey tarifi bile zor. Bi gün tesadüf gördüm adı huysuz bacak sendromuymuş. Çaresi yokmuş falan filan. Düşünmemek lazımmış. Nerde abuk sabuk hstalık var hep kadınları bulur zaten.

07 Ekim 2010 11:52
 
Toplam blog
: 50
Toplam yorum
: 113
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 567
Kayıt tarihi
: 18.10.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster