Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Şubat '07

 
Kategori
Basın Yayın / Medya
Okunma Sayısı
1086
 

Galatasaray Dergisinde çıkan haberim...

Galatasaray Dergisinde çıkan haberim...
 

Bir Fenerbahçeli olarak Galatasarayın Şubat sayısında ki dergisinde yazdığım “Amigo Şenol öldü” adlı Blog dan alıntı yapılarak haber yapılması bir Blog yazarı olarak beni mutlu etti. 27/11/2006 Tarihinde yazdığım bu yazıda Galatasarayın hiç bir idmanını dahi kaçırmayan rahmetli Şenol kardeşimizin vefatını ve nasıl bir Galatasaray hayranı olduğunu ve de o dönemde Arif’in almayı söz verdiği playstionı belli bir süre sonra almadığında yaptığı espiriyi, Galatasaray Dergisi Şubat 2007 sayısında 137. sayfada adımı ve Milliyet Blogu belirterek yayınlaması gerçekten çok güzel. İşte olay bu, eğer benim yazım bir basın yayın organında çıkıyorsa benim için kendimi mutlu olmak adına, yazı yazmak adına tatmin olmuş sayıyorum. Bu benim için paradan ve puldan daha önemlidir.

İçimdende "Keşke Fenerbahçe dergisinede yazım çıkmış olsaydı" diye geçirmedim desem yalan söylemiş olurum.

Yine Silivri'den Alptekin arkadaşımız Fulya'nın yazısının isim belirtilmeden internette dolaştığını ona yazdığı mesajdan öğrendim. Bu da Fulya adına güzel bir olay.. Ama tabi isim belirtilse daha iyi olur. Değil mi?

Tabi ayrıca benim bu haberimin Galatasaray Dergisinde çıktığını bana bildiren, Arçelik’te çalışan eski mesai arkadaşım sevgili Efe Bilen'e de burdan teşekkür etmek isterim. Kendisi sıkı bir Galatasaraylı olup, centilmen bir taraftarıdır. Gerçi Denizli maçındaki beraberlik, Beşiktaş’ın Trabzon mağlubiyetleri onu üzmüş olsada o bu badireleri atlatacak güçtedir. Fenerbahçede Uefa kupasında Az Alkmar maçını 2-0 dan 2-2 yaparak elenmedi mi? Zaten bu bir kaç sezondur takımlarımızda gözle görülen düşüş haliyle Milli Takımımızı da etkilemektedir.

Neticede yazılarımızın herhangi bir şekil de okunması, yorum yapılması, eleştirilip, övülmesi, alıntı yapılarak basında çıkması beni mutlu etti...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Tebrik ederim. Başımızdaki futbolu bilmeyenler yüzünden iki takım taraftarları birbirlerini kesiyorlar. Oysa ben BJK galibiyetlerine çok sevinmem çünkü takılacağım BJK li arkadaşım yok. Ama FB'yi yenince takılacağım çok arkadaşlarım var. Onlarda beni tersi durumlarda ararlar. Futbolun benim için anlamı budur. Yaşasın Fenerbahçe. Sizide defterime alayım hani olur ya Ali Sami Yen'de maç var. Kerem Bey'de zaten listede. Sizde tersi durumlarda takılabilirsiniz. Saygılarımla.

Eşit Ağırlık 
 01.03.2007 16:00
Cevap :
Sevgili Harun Takım tutmak ülkemizde bazı kesimler tarafındna çok önemli,bunu herşeyin üstünde görüyorlar. Buda maçlarda tarftarlar arasına birçok olayın olmasına sebep vermektedir.Hatta kendi aralarında rant kavgasına bile tutuşmaktadırlar. Ama bunu tetikleyen her takımdan yöneticiler mevcuttur.Halbuki takımı desteklemek başka, yönetmek bence çok başka, ama madalyonun diğer yüzüde, taraftar hep kazanmak isityor. Hem içerde, hem dışarda başarılı olmak istiyor. Bizm yöneticilerimizde yabancı hocalara milyon dolarlar verirken, yabancı hocalarda seyirciyi hasta ediyorlar... Bende sizi listeme alıcamda,bu seneki futbolla hiç bir takım, hiç birşeyi hakketmiyor.. Kendine iyi bak Selamlar..  01.03.2007 16:44
 

Çok güzel bir hadise, sizin adınıza çok sevindim. Bu konuda ki hislerinizi belirtirken aslında ideal "blog yazarının" bir portesini yapmış oldunuz bence. Amacımız para-pul değil, sadece saygılı bir şekilde iyi yazmaya çalışmak ve bu şeklide basına yeni bir renk ve derinlik getirmek olmalı bence de. İnşallah birgün FB dergisinde de çıkmanızı diliyorum. Saygılar. K.

Kerem Oğuz 
 27.02.2007 8:25
Cevap :
Sevgili Kerem,onca gs.linin arasından bu haberin tarafımdan yazılması ve gündeme gelmesi bile insanı onore ediyor.Bir şeylerin tamamlanması görevini de biz blogcular yapıyoruz.Birgün FB dergisinde yazım çıkarsa ilk senin haberin olacak.Selamlar.  27.02.2007 16:35
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 319
Toplam yorum
: 951
Toplam mesaj
: 311
Ort. okunma sayısı
: 6220
Kayıt tarihi
: 14.06.06
 
 

25.08.1963 İstanbul doğumluyum. A.Ö.F İşletme mezunuyum. 8 sene profesyonel kalecilik yaptım. (Ey..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster