Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Eylül '13

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
163
 

Güzel hayatım

Ne kadar acı çekiyoruz severken değil mi? Geceler gündüzler birbirine karışıyor. Kuytu köşelere yaslanıp aklındaki simaya gülümsüyorsun sebepsizce. Kimse bilmiyor içinde nelerin yetiştiğini. Günler geçmek bilmez; geçse de hiç bir an 'o'nsuz geçmez. Defalarca gider elin dökülen masum gözyaşlarına. 'Keşke bu kadar sevmeseydim' dersin.

Gözünün görebildiği tek gülümseme onundur; asla düşünemezsin başkalarının da gülümseyebildiğini bu hayatta. Defelarca oynarsın aynı sahneyi kafanda; konuşmak... Onun eşlik ettiği tek bir kelimenin bile ne büyük tat verdiğini unutamazsın asla. Bir yanın hep dürter seni 'bunlar senin düşlerin; sen yazdın, sen oynuyorsun'. Ve tekrar süzülür gözyaşların 'keşke bu kadar sevmeseydim' dersin.

Umutlarının tükendiği anda uzak köşelerden bir şeyler fısıldar sana 'bunlarca kalabalığın arasında bir sen misin yalnız olan?' 'Peki ya bu insanlar? Ne kadar mutlular? Düşünebiliyorlar mı, düşleyebiliyorlar mı?' Sorularla cevaplarla geçer bazı zamanlar... Bilirsin ama; onlardan daha mutlusun, çok daha mutlu... Her gece başucuna koyabileceğin bir umudun, gündüzleri içinde özgürce uçurabileceğin heyecanların var senin.. Yalnızlığın, küçücük düşlerin ve sevgin... Bir daha düşün ve söyle "iyi ki sevmişim."

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Şu günlerde tam bu anlattığınız durumdayım. Çok sevdim iyiki sevdim ama yok artık, yalnızım özlüyorum da galiba. Ama geçecek bitecek acılar. Sağolunn

mavı benn 
 20.09.2013 11:12
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 15
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 164
Kayıt tarihi
: 31.10.12
 
 

Edebiyat & Sanat ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster