Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Kasım '08

 
Kategori
Kültür - Sanat
Okunma Sayısı
451
 

Hayat borçluyuz sana

Hayat borçluyuz sana
 

En Büyük Gerçeğimiz


Bugün 10 Kasım... Atamızın, kurtarıcımızın ölüm yıl dönümü... Şu anda ülkemizin içinde bulunduğu karmaşık ve zor dönemleri zararsız atlatabilmemiz için sadece sana ihtiyacımız var Atam... Senin gibi değil hiç kimse ... Sen vatanını sevdin, başkalarıysa kendini sevmekte.

Sen ve Seninle bu yola başını koyanlarla şu anda ülkemiz için mücadele ettiğini söyleyen insanlarla aynı değil özlemleriniz... İşte bu yüzden bu gün, yarınımızın korkusu ve karamsarlığı içindeyiz. Ülkemde ki her taşın altında başka bir hayat var biliyorum. Ve yine biliyorum ki Sana daha çok ihtiyacımız var Atam.
Sen bizlere Türk Milletine hayatını adayarak kendinden vazgeçtin. Her Türkün hayatında sana özgürlüğü haricinde de borcu var. Yaşayamadığın hayatın için... Bizim, özgür bir bayrak altında yaşayabilmemiz için durmaksızın tükettiğin bir hayatın borcunu sana; senin bizlere emanet ettiğin vatanı yükselterek ödeyebilirdik. Ama ne yazıkki ülkemizin her yönden bir karmaşanın içinde olması bunu çok da fazla başaramadığımızı gösteriyor...

Biz seni çok seviyoruz ve çok özlüyoruz. Umuyorum bir daha ki ölüm yıldönümünde Sana yazacağım Senin çocuklarına, yakışan güçlü, umutlu cümlelerim olur... Her şey için Sana ne kadar borçlu olduğumuzu biliyoruz ve Seni sahip olduğumuz herşeyden çok seviyoruz... En büyük gerçeğimize saygılarımla...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Okudukça güzel yazının kararlı satırlarını, geleceğe olan inancım daha da artıyor. Türk gençliğinin O'nun emanetinin bilincinde ve görevinin başında olduğunu görmek güven veriyor. Saygılarımla.

Ahmets 
 12.11.2008 15:26
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 371
Kayıt tarihi
: 12.10.08
 
 

Yazmayı seviyorum... Hayatın ifade edilebildiği ender şeylerden biri kelimelerin geçişi çünkü...&nbs..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster